Най-големият сайт за бойни спортове

       

Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот Каньо на 16 Ное 2017, 21:52

Мишките пак се разписаха ..да църкат чикиджиите
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот doktora70 на 17 Ное 2017, 04:35

Ей ги пак цялата сган малолетни спамери - Кръстьо спиш ли мръснико долен, сигурен съм че си заспал на стола на компютъра покрит с губера и пърдиш! На счупената масичка има два празни буркана нали - в единия е имало пача, в другия е останала само чорбата от туршията! Има и разпиляни трохи от хляб, а малко в страни е пепелника пълен с фасове! Прозореца не го отваряш защото е закован с пирон, също така има две счупени стъкла на прозореца - на мястото на едното има шперплат, а на другото - найлон! Котките от улицата се събирали у вас - вярно ли е? Голяма кочина било!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот Каньо на 17 Ное 2017, 15:16

Оливо ако знаеш какво куче имам само ми ела на гости да те запозная ...къвто си тлъст добре ще закуси с теб
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот doktora70 на 20 Ное 2017, 07:21

Кръстьо - искам с наведена глава пред всички и да обясниш, защо си хейтил по Григор Димитров, а вчера си се правил на негов фен и голям патриот? Отговори фурнаджийска лопато! Значи и ти като онзи мухльо Тоягата си със силните на деня - така ли е? Ти изобщо имаш ли някаква позиция или я въртиш постоянно като опашка на болонка? Много дразнещо кретенче си!
В последно време май пак си се превъзбудил и ще ти напомня отново, че има страшно много хора по 2 и косур метра говеда, които умират от глад, а много ги сърбят ръцете, петите и колената!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот Каньо на 20 Ное 2017, 12:10

Палячо за Григор въобще не ми говори.Мноо си далеч че да говоря с теб за спорт.
Ти си от те гладни говеда.
Размера не важи клечо ако ше и 3 метра ама ти нали си женчо и децата те бият.
Оливо ами ти можеш ли да ми направиш нещо освен един свирчок...окъпи се влез в ред и да те водя по курвета пъпеш да направиш сефтето
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот doktora70 на 21 Ное 2017, 17:37

Обясни ли защо си писал че Григор е смешен и никога няма да спечели турнир, а сега си писал че бил голям тенисист и било ясно че ще спечели? Интересува ме въртиш ли опашката като болонка :) Псевдопатриоте, предател на приятелите си, слуга на троловете, фурнаджийска лопата!
Днес излезе ли навън малко или пак си се скрил в тъмната дупка? Старата маса където е щайгата цялата ли е в трохи и люспи от хамбургски салам? Колко котки вече си събрал от улицата- 10-15 броя? Шизак ще има загрявка
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот Каньо на 21 Ное 2017, 17:43

Оливо колкото и да увърташ няма да стане.
На теб единственото обяснение което щи дам е че си жалък страхливец и колкото пъти ти предложих да ми кажеш квото искаш в очите където и когато ти поискаш ти така се насра от страх че нямам думи.По страхливо червейче от теб те съм виждал.На теб и фърко няма кво да говоря за спорт,такива разговори се водят с хора които са поне малко на вътре в нещата...на вас само обиди защото сте едни евтини курви...ти най вече
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот AVRAMA на 21 Ное 2017, 21:11

Мнооого нагъл боклук
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот Каньо на 21 Ное 2017, 21:12

Усещаш ли го как мирише
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот doktora70 на 22 Ное 2017, 10:57

Юдо - много си активна в темите, странно защо не си коментирал в последните новини за любимия ти Конър! Странно че и другите му "фенове" - Тояги, Джипсове, Спирачки, Разбирачи, Маддог, Кингове и останалите тролове и също като теб са пропуснали да пишат в последните новини за Конър! Някакво съвпадение ли е това? Изведнъж всичките му фенове да пропуснат да пишат в негови новини, а да пишат в други по същото време!
Нали не мислиш, че сме толкова тъпи за да не усетим колко си болен и малоумен? Станал си на 40 години как може да се занимаваш с такива глупости?
Видя ли какво стана с приятеля ти Кръстьо? Целия сайт му се смее какъв палячо е - превърна се във вица на сайта! Една лъжа не можа да измисли като хората скъсаняка - хванахме го толкова пъти да говори неверни неща по адрес на останалите! Всички го научиха какъв жалкар е и как върти опашката като болонка! Ти си същия грозен трол, само че се опитваш да си по-прикрит, но и теб те хванахме да говориш зад гърба на хората и приятелите си! Всичко което пишеш за хората е лъжа - очаквам да направя до 1-2 месеца много приятна сделка и ще ти покажа една "хубава" снимка за спомен - след което спокойно можеш да отидеш до близкия секс-шоп и да си купиш най-големия вибратор и той да ти бъде дълбоката утеха в трудните предстоящи времена :)
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта