Най-големият сайт за бойни спортове

       

Конспирация за по добьр живот

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Конспирация за по добьр живот

  2     Мнениеот Бобчо на 09 Авг 2017, 15:35

Тук обсьждаме различни теми с цел подобряване качеството на живот на всички нас.
Ето темите които ще обсьждаме:
–Правилно хранене
-Избягване на болести
–Теории на конспирациите или истините които не всеки знае
–Как да имаме идеалната за нас работа
-Обединение на силите за постигане на общите цели

Можете да добавяте и други теми вьв врьзка с подобряването на качетвото на живот.
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: Конспирация за по добьр живот

  3     Мнениеот Бобчо на 17 Авг 2017, 22:36

Само дето се чудя с какво да започнем. Мисля че може да се кажат няколко думи за доброто здраве и как да не се разболяваме.Това числя е най-важно.
Ето моето мнение:
Добро здраве за мен значи добро физическо и психическо здраве. Мисля че двете са свързани.
-За добро психическо здраве трябва да мислим правилно и да се опитваме да правим това което обичаме и да сме обградени от хора с които се чустваме добре.Трябва да имаме достатъчно време за развлечения (от всякакъв вид или каквото ни доставя удоволствие) игри, ваканции, разходки,книги, филми и т.н. Естествено трябва да си знаем и границиге за някой неща с които ако прекалим може да си навредим- алкохол,наркотици,цигари, секс....ааа не, мисля че със секс не може да си навредим ама зависи и как и с кой го правим...в общи линии се разбираме надявам се.
Също и за психичното и за физичното здраве много важна е и храната-Трябва да се храним с качествена храна. Да избягваме готовите храни приготвяни в фабрики или храните с лошо качество.
Ето някой вредни неща които аз знам:
-Палмово масло или олио
-Бяла захар
-Месото и колбасите(изклйчение може би прави само месото био- тоест отгледано на село и хранено с храна а не с хормони и хапчета)
-За фаст фууд храните няма смисъл да коментирам-това са пълни лайна.
Вредни добавки
- Аспартам
- Флуорид
- Мононатриев Глутамат или Е621
-Всички оцветители
В общи линии е добре или да ядем в добри ресторанти или да си готвим в къщи като купуваме качествени продукти.
Много важен е и спорта за физическото и психическо здраве, но не трябва да се пренатоварваме нито да форсираме тялото си да тренира ако то ни дава сигнал че му се почива. Ако сме сигурни че сме си починали достатъчно и въпреки това не ни се тренира значи има друг проблем-липса на някой витамин или минерал или натрупана умора за която трябва по-дълга почивка.
Почивката и сънят са много важни също-сън от 8 часа на ден е нормален. Важно е да спим достатъчно и добре. Тоест леглото да е удобно, никой да не ни буди и т.н.
Също така спорт се прави в парка или в зала ама не до пътя-където е прашно и въздуха е мръсен.
Почивката е свързана и с работата ама за работата ще пиша по-натам. Да не се объркам нещо :)
Това е за здравето. Може да допълвате и каквото съм пропуснал.
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот AVRAMA на 11 Сеп 2017, 21:59

Еваларка боб,почти няма какво да се добави :)
Много е важно също за доброто си здраве човек да не се замесва в скандали ,че от които някоя бухалка да му увреди психическото или физическо състояние ;)
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Конспирация за по добьр живот

  1     Мнениеот Бобчо на 11 Сеп 2017, 23:08

Офф Авраме не се отклонявай от темата. Тук не е за спорене. Има си други места за това. Скоро ще напиша и 3та част на разказчето ми. Само да ми дойде мотивацията :)тук е за мирни хора. Взимай си бухалките и бегай
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот Бобчо на 11 Сеп 2017, 23:40

Авраме айде ще се отклоня от темата заради теб. Любопитно ми е. Ти ако трябва да се биеш с някой лош... ще си вземеш бухалка така ли? Мислиш ли че бухалката ти дава предимство? Интересно ми е защо спомена бухалка. Айде интересен ми стана. Пиши не се притеснявай
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот Карелин на 12 Сеп 2017, 19:24

Бобчо написа:Авраме... Мислиш ли че бухалката ти дава предимство? Интересно ми е защо спомена бухалка. Айде интересен ми стана.

Защото се занимава с дървесина и е спонсор на бейзболния отбор на Доростол. lol
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот Бобчо на 12 Сеп 2017, 20:13

Аааа Дърводелец значи...рекламира си продуктите. Ясно
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот AVRAMA на 12 Сеп 2017, 21:24

Говорех принципно,бухалка кирка трион бокс нож пистолеро помпа :)
Гледам си добре подържаното 41годишно тяло и си правя равносметка,какво съм му пречинил през годините.
Дадох съвет ,не целях провокация.
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот TheMadDog на 12 Сеп 2017, 21:32

На Конър с тая левачка например не му трябва бухалка :))
Аватар
TheMadDog
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Юли 2012, 10:22
Град: Sofia

Re: Конспирация за по добьр живот

  0     Мнениеот ДрТерзиева69 на 14 Сеп 2017, 21:14

Много интересна тема младежо.Радвам се че днешно време има толкова будни и съобразителни момчета като теб.
Харесва ми погледа ти върху живота Бобчо.
Ще се радвам да поговорим на вечеря в нас ,а може и да задълбочим нещата.
Не се притеснявай от сина ми Коцето доктора.Той е постоянно затворен в детската.Ако се разгорещим няма да ни пречи.
ДрТерзиева69
ДрТерзиева69
 
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Сеп 2017, 02:50
Град: Бургас

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта