Най-големият сайт за бойни спортове

       

Doktora70 = Oliva09

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Doktora70 = Oliva09

  5     Мнениеот doktora70 на 14 Дек 2016, 04:21

Знам че боли миличка, проблемът е че от колкото и акаунта да пишеш, колкото и да ревеш няма кой да ти помогне тук - тук само те ебът и те унижават! Всички потребители те минаха и ти се изредиха! Ти си тоалетната хартия на сайта :)
Форумен труп!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Doktora70 = Oliva09

  6     Мнениеот Raziele на 14 Дек 2016, 12:52

.
Последна промяна Raziele на 17 Дек 2016, 17:09, променена общо 2 пъти
Аватар
Raziele
 
Мнения: 51
Регистриран на: 25 Сеп 2012, 00:19
Град: Sofia

Re: Doktora70 = Oliva09

  7     Мнениеот Ntrn на 14 Дек 2016, 14:59

Нека от тук нататък никой да не обижда доктора/олива,мисля че разбрахте че това е психично болен човек..оставете го да се чувства значим в тоя сайт,на него друго не му остава...бъдете хора!!!
Ntrn
Ntrn
 
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Ное 2016, 00:13
Град: Sofia

Re: Doktora70 = Oliva09

  6     Мнениеот Mayo на 14 Дек 2016, 18:02

DMS Doktora70
Mayo
Mayo
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2010, 17:26

Re: Doktora70 = Oliva09

  5     Мнениеот BioTech на 14 Дек 2016, 18:10

Doktora70 - Rest in peace :!:
BioTech
BioTech
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Мар 2016, 17:57

Re: Doktora70 = Oliva09

  5     Мнениеот doktora70 на 14 Дек 2016, 20:46

Диасче (колюпачаврата) не само тема мила - трябва да напишеш книга за насилника ти !
Книгата да започва така: Аз съм нисък дебеланко с очила и от малък имам влечение да ме унижават - един много лош батко от сайта обаче ми грабна сърцето - той не само ме насилваше и ме унижаваше, а направо ме ползваше за тоалетна хартия и се привързах към него! По цял ден пиша коментари за него, пиша теми за него, правя си акаунти и се мъча да го провокирам и да го накарам да пише - но той не ми обръща внимание Ааахахахахахахаха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Doktora70 = Oliva09

  1     Мнениеот ПсихологАниВладимирова на 15 Дек 2016, 01:50

Mayo написа:DMS Doktora70

Заявавам, че средставата ще се използват само и единствено за лечението на doktora70. Състоянието му е тежко, но ще направя всичко по силите си да го върна сред здравомислещата част от населението. В момента се чувства унижен, депресиран и изоставен. Ако го оставим без лечение нещата ще излязат извън контрол.
https://s27.postimg.org/o2ls55mzn/collage.jpg
Участниците в този колаж трябва да се засрамят и покаят. doktora70 дори не подозираше колко много хора знаят за състоянието му. Това наистина го разстрои.
Аватар
ПсихологАниВладимирова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Дек 2016, 01:48

Re: Doktora70 = Oliva09

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 15 Дек 2016, 08:47

Обаче силно си личи, че клоуна на сайта-доктора най много мрази мен. Рейзиле вече два пъти го разкрива че е олива, обаче клоуна говори за мен. Хахахахаха тоя урод все още си мисли, че само един човек се ебава с него, а то е целия сайт хахахахахаха но щом мене най много ме мрази, това значи, че и най много съм го наранил. Гадно ли ти е клоунче? хахахахахахах Всеки вече знае, че за нищо не ставаш и си тук само за да се заяждаш с хората гадно мулти такова. И 50 нови профила да направиш, пак ще си останеш същия палячо. Ти просто такъв ще си умреш, това е съдбата ти, да бъдеш клоуна на сайта и нищожество в живота. Ай миндил махай ми се от главата, оставям те да дишаш малко, въобще не ми дреме за тебе вече. То е ясно, че няма да се спреш, ама аз като по умен ще спра да те отразявам. Само от време на време ей така за удоволствие, ще ти припомням , че си палячо и утрепка ахахахаха
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: Doktora70 = Oliva09

  3     Мнениеот doktora70 на 15 Дек 2016, 18:35

Форумна пачавро - започна ли да пишеш книгата за мен ? Искам вътре да опишеш всичко подробно как съм те насилвал - боя, ебънето, гаврите, униженията - всичко! Опиши и как Каньо и останалите също те насилват редовно! Да не забравиш да опишеш как целия сайт те търси да се гаври с теб и половиния фейсбук! И най-важното по време на престоя ти в затвора, където си лежала за кокошкарска кражба на дребно, чичковците всяка вечер са те подмятали от легло на легло !
Не случайно в затвора са ти викали Радка Дълбоката Аааахахахахахахаха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Doktora70 = Oliva09

  1     Мнениеот ПсихологАниВладимирова на 15 Дек 2016, 18:47

С голямо съжаление ви съобщавам, че doktora70 успя да избяга от психиатрията. Унижението, което всички във форума сте му нанесли го преследва. Дори 3-на доза от най-силните хапчета не можаха да подтиснат мъката, която изпитва. Дори подръжниците му са били наясно, че той е шизофреника олива. Доктора е в критично състояние, заплаши, че всички ще ви съсипе. Въоръжен е със самурайски меч, три дена го забива в дървета от цели 5 метра. Аврама и Каньо ще бъдат първите му жертви. Чувства се предаден, защото разкриха, че е олива. Втората вълна са ZobDoGrob, Raziele, Haker4o, колетоДжипса. Третата вълна са Rua, Sonic, RSS, Biotech, AXEZZ, Ntrn. Бъдете внимателни. Данчо/Олива/доктора/шизофреника идва за вас.
Аватар
ПсихологАниВладимирова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Дек 2016, 01:48

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron