Най-големият сайт за бойни спортове

       

Теория на конспирацията и спиране на спама

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Теория на конспирацията и спиране на спама

  1     Мнениеот admin на 03 Ное 2016, 08:10

Поради отново зачестилите offtopic коментари както и използването на прекомерно много псувни и обиди, въвеждаме нов почти автоматичен начин за цензура на коментарите. Всеки коментар който съдържа повече от необходимото обиди и псувни или не е по темата автоматично ще бъде изтриван. Скриптът не прави разлика между обиди между потребители и обиди срещу професионалните атлети, споменати в новината, така че спазвайте добрия тон при писането на коментари. Той ще бъде пуснат днес или утре след като направим още няколко теста. Извиняваме се, ако нечий стойностен коментар бъде изтрит по време на тестването или функцията за коментари не работи на моменти.

Другата причина да въведем тези мерки е постоянното коментиране на теми извън новината, които не допринасят с нищо към дискусията.

По повод зачестилите разследвания за това кой потребител колко профила има, моля използвайте тази тема. В нея коментари няма да се трият (ако не са обидни), но не размивайте коментарите под новините с теориите си.
admin
admin
Site Admin
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Май 2008, 01:00

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  2     Мнениеот ruslani4 на 03 Ное 2016, 10:45

Най- после. Поздравления.
Аватар
ruslani4
 
Мнения: 22
Регистриран на: 03 Мар 2010, 11:11
Град: varna

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  0     Мнениеот doktora70 на 03 Ное 2016, 14:12

На Колето (Диасчето) престоя му в сайта с десетките акаунти се обезсмисля! И сега какво ще правиш Коле (Диасче) като ще ти трият обидните и спам коментари?
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  2     Мнениеот Бобчо на 03 Ное 2016, 22:34

Браво. Евала на екипа на Мма.бг
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  1     Мнениеот Ntrn на 04 Ное 2016, 00:32

"Скриптът не прави разлика между обиди между потребители и обиди срещу професионалните атлети" Ще се наложи момчетата да са по обрани в изказванията си за Конър Макгрегър.Което е много добре за сайта,защото проблемите идват точно от там. : )
Ntrn
Ntrn
 
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Ное 2016, 00:13
Град: Sofia

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  1     Мнениеот pitbulll08 на 04 Ное 2016, 00:55

Тинки, проблемът не идва от Конър, а от феновете му ;)
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  0     Мнениеот Ntrn на 04 Ное 2016, 01:24

В грешка си приятел:) Проблемът идва точно от там,че Конър получава повече възможности от другите и вас това ви дразни.Вие неможе да направите нищо по въпроса и от там следва провокирането на феновете му.Аз виновен ли съм по някакъв начин че харесвам стила на Конър примерно?Вие казвате,че всеки който харесва Конър Макгрегър не разбира нищо от ММА и че феновете му са еднодневки!Давам ти прост пример:Аз тренирам бокс и харесвам страйкъри,ти тренираш борба и симпатизираш на борците.Аз не мога да те накарам да бъдеш негов фен,но и ти няма как да твърдиш че понеже симпатизирам на играта му, не разбирам от ММА!Като цяло няма как да си най-добрия без хейтърите,Кристиано Роналдо е жив пример: "Любовта ви ме прави силен,но омразата ви ме прави неудържим" Живи и здрави,всички хора сме различни и харесваме различни неща :)
Ntrn
Ntrn
 
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Ное 2016, 00:13
Град: Sofia

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  0     Мнениеот pitbulll08 на 04 Ное 2016, 17:42

:DD
Последна промяна pitbulll08 на 25 Окт 2017, 20:06, променена общо 1 път
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Теория на конспирацията и спиране на спама

  0     Мнениеот pitbulll08 на 05 Ное 2016, 00:27

Аре бе модераторчетата, оня ден се скъсахте да триете коментари, а сега ми копират профила и псуват от него, а вие нищо не предприемате? Интересно......
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас


Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта