Най-големият сайт за бойни спортове

       

Резултати от използването на стероиди

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот oho на 28 Авг 2008, 18:05

Ако сте гнусливи и лесно може да повърнете не натискайте линка:
http://dfunny.info/?p=653
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот Ninj0 на 29 Авг 2008, 18:35

Честно казано ми се струва фалшиво :o
Ninj0
Ninj0
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:45
Град: Ямбол

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот mart1nezZ на 29 Авг 2008, 22:41

Ninj0 написа:Честно казано ми се струва фалшиво :o

Честно казано и на мен.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот sme6kov на 01 Сеп 2008, 11:35

;) Това е невъзможно да е резултат само от използване на стероиди.
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот leBanner на 08 Сеп 2008, 01:29

Според мен е възможно като си разбъркаш генетиката и превишаваш дозите постоянно е нормално да се наруши баланса на някое от в-вата в организма и после да избие на нз къде :neutral:

Моля, пишете на кирилица!
Мнението Ви беше редактирано от модератор.
leBanner
leBanner
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Сеп 2008, 00:30
Град: Varna

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот sme6kov на 08 Сеп 2008, 13:11

Е то това е само на гърдите(поне там е насочено вниманието).Би трябвало ако е възможно нещо такова да се получи да е цялостно.ако е боцкал само в циците наистина е възможно да е само там но самият резултат ми се струва нереален да е плод само на използването на такива вещества.Някой по-компетентен трябва да се изкаже по темата защото ние си говорим наизуст :roll:
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот spanky на 08 Сеп 2008, 13:45

Абсолютно възможно е това да е причинено от стероиди. В случая може да се дължи или на прекаляване с дозировките или на използването на некачествени продукти.

Един от най-големите проблеми на взимащите анаболи е акнето. С приема на тези вещества в тялото се събират много токсини, които избиват през кожата. Несъмнено сте виждали големите батковци във фитнес залите с циреи по гърба - ето за това говорим.

Това в случая е напълно възможно да е такова агресивно акне в следствие на некачествени продукти и твърде голяма токсичност в организма. Има статии, прочетете колко са вредни анаболите. Това е само една от тъпотиите, които може да си навлечете на главата, ако използвате тези вещества.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот spanky на 08 Сеп 2008, 13:47

Ето ви откъс от една статия:

Един от най-големите проблеми на консуматорите на стероиди е понякога опустошителното акне, възникващо поради повечето анаболи. Разбира се, има и спортисти-като мен- които никога нямат праоблеми с кожата си, но за съжаление това не е правило. Стероиди като ANADROL, HALOTESTIN, TESTOSTERON и подобни са главните противници на здравата кожа. Средства като PRIMOBOLAN, STROMBA, ANAVAR рядко предизвикват кожни проблеми. Акнето не бива да се пренебрегва. То е симптом, че нещо не е наред. Все пак кожата е най-големия орган на тялото и служи не само, за да придържа вътрешностите и костите ви.


Андрогените се свързват с рецепторите на мастните жлези в кожата. Те издават заповед да се произвеждат повече мазнини. Каналите на жлезите в кожата стават по-големи. През тях проникват повече бактерии. Възникват възпаления, порите се запушват, появяват се пъпки и в екстремни случаи големи гнойни кисти, които дори трябва да се третират хирургично. Меко казано, неприятно.


Лекото акне може да се лекува с крем RETIN-A 0,1% разтвор за тялото и 0,05% за лицето. В най-тежките случаи се препоръчва ежедневно да се приемат 10 или 20мг от медикамента ACCUTANE/ ROACCUTAN. С него и най-лошото акне изчезва и в повечето случаи не се появява никога вече. За убиване на проникналите в кожата бактерии се препоръчва лек антибиотик. Тежкото акне в културистичната общност веднага се свързва с употребата на много анаболи. Затова е добре да имате колкото е възможно по-малко кожни замърсявания.

Още причини заради които да не посягате към стероидите може да прочетете тук:
http://steroidite.com/index.php?Itemid= ... &task=view
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот nazapoipr на 14 Авг 2015, 02:29

Стероидите в граници - помагат.
nazapoipr
nazapoipr
 
Мнения: 42
Регистриран на: 04 Авг 2015, 06:13
Град: ихтиман

Re: Резултати от използването на стероиди

  0     Мнениеот shtangata83 на 22 Апр 2020, 21:36

Аз съм твърдо против!!! Може да има много добър ефект за мускулите, но пъпките са си пъпки, както и да го погледнеш. :oops:
shtangata83
shtangata83
 
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Дек 2019, 13:55
Град: Sofia


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта