Най-големият сайт за бойни спортове

       

The Ultimate Fighter (UFC reality show) - Season 10

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 02 Окт 2009, 01:44

Според мен Rampage ще е идеален за новото си амплоа в киното. Затвърждава ми се мнението, че не става за треньор.

Евала правя на Rashad. Личи си, че момчето си разбира от работата. Отличен тактик и добър треньор! Kогато трябва да е сериозен е сериозен. Не се прави на палячо, както Rampage.

Определено мога да кажа, че Team Rashad, за тези три епизода от TUF, спечелиха симпатиите ми. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 12 Окт 2009, 17:55

!!! SPOILERS 4-ти епизод !!!


В новия епизод Рампейдж се излага все повече и повече. Как може да игнорираш собствения си боец след загубата. И да се налага противниковият треньора да окуражава загубилия боец. Браво на Рашад. Все повече ми се издига в очите.

Готина анаконда извади Брендан. Изкефи ме.

Иначе оня задник дето издаде четата е пълен кавал. Съгласен съм, че го е страх от Маркъс и затова го направи.
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 15 Окт 2009, 14:23

Новия епизод вече излезе:
https://mma.bg/forum/viewt ... 3228#p3228
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 15 Окт 2009, 14:55

Аз таман го гледах (дръпнах го от външен)

!!! SPOILERS 5-ти епизод !!!




5-0 :D Веселба. Тоя Уес е ебаси палячото, бях сигурен, че ще загуби, но и аз се изненадах колко бързо и лесно.

Рампейдж ми беше голям любимец, но в това шоу видях много неща в него, които ме разочароваха. В този епизод отново.

Рашад пък обратното. Много свестно момче се оказа.

Иначе ми е супер смешно как всеки следващ епизод завършва как в следващия може би Кимбо ще замести някой контузен, за да се бие отново и пак и пак и всеки следващ няма такова нещо. Сега завърши по същия начин, но се басирам, че няма да замести никой в следващия епизод. Въпреки че го дадоха как казва "Благодаря ти господи ще се бия отново" - това сигурно го е казал в смисъл как му се иска и ако стане би казал това. Тия са големи манипулатори ;)
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Serdjomedin на 15 Окт 2009, 19:28

Еееее разгром немам думи просто тоя Rashad уникат искам да ми е треньор :D бъхти лудия 5 на 0 нямам думи!
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Rayan на 15 Окт 2009, 19:43

Гледал съм и 10те сезона на това реалити и смело мога да заявя , че до тук това е най-слабия.Нито един от 5те двубоя не беше дори малко оспорван.....Гледам на Рампейдж сеира е се чудя как се е навил да стане трениор като не показва никакво желание да ги тренира.
Това което не мe убива ме прави по-силен!!!!!
Аватар
Rayan
 
Мнения: 64
Регистриран на: 14 Фев 2009, 14:52
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 15 Окт 2009, 23:57

Rayan написа:Гледал съм и 10те сезона на това реалити и смело мога да заявя , че до тук това е най-слабия.Нито един от 5те двубоя не беше дори малко оспорван....

Съгласен съм. И като живот в къщата е доста скучно. В предишните сезони ставаха ебаси ташаците и оливанията.

Rayan написа:Гледам на Рампейдж сеира е се чудя как се е навил да стане трениор като не показва никакво желание да ги тренира.

Рампейдж беше вече веднъж треньор в 7-ми сезон срещу Форест Грифин. Иначе се е навил за пари много ясно. Ама виж какво каза в тоя епизод: "Като свърша с кариерата си не искам да тренирам никого, не искам да съм треньор". Не става за треньор и сам си казва, че не го влече. Грешка на Дейна и Лоренцо, че го викнаха пак за треньор - тва беше само заради враждата му с Рашад да направят сапунка, да събудят интрига и интерес. Накрая пък Рампейдж ги отсвири и отиде да се снима в киното. Пълен провал на тоя сезон.

Но все пак продължавам да си го гледам с голям кеф като няма друга алтернатива. Ако стане 8-0 ще се спукам от смях. lol Особено ще ми е забавен мача на Биг Бейби (огромния афро Маркъс) хаха очаквам да загуби със сигурност :D
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Serdjomedin на 16 Окт 2009, 00:29

Вие викате че имало и преди такова хубаво но аз от къде мога да ги истегля и да гледам? пак ли от арената ако е от арена или замунда плс кажете какво да пиша щото аз не съм ги гледал помогнете некак да ги намеря БЛОГОДЕРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 16 Окт 2009, 01:46

След този епизод, се чудя и не мога да разбера, този Matt Mitrione, какво по дяволите иска?! Май и той не знае. Много дразнят такива хора, много. Относно Wes Sims, то той е наистина голям палячо и също много дразни. Иначе двубоя между Sims и Justin Wren, макар да беше далеч от определения като "интересен" или пък "зрелищен", показа още веднъж, че който много говори, яде дървото. Хареса ми, че Wren на 22 години, подходи сериозно, докато опонента му който е на 29, преди двубоя се държеше като на 12. Що се касае до Kimbo, то той 100% ще се бие отново, въпроса е кога и срещу кого. При евентуална повторна загуби, наистина ще е голям смях. Иначе след вече 5 нa 0 за Rashad, с отношението му към своите и към противниковите бойци, смело мога да кажа, че това момче ми се издигна за пореден път, адски много в очите. Просто евала!
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 22 Окт 2009, 12:28

Rampage в безсилието си да помогне на отбора си превръща състезанието в цирк. Така хем се излага като личност, хем като треньор. Двубоя в този епизод имаше голям заряд и се получи много добре. Общо взето отново силен епизод, чакаме следващия двубой.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта