Най-големият сайт за бойни спортове

       

The Ultimate Fighter (UFC reality show) - Season 10

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот StoneCold на 20 Сеп 2009, 00:44

Мене направо ми стана жал след двубоя като видях раната на този човек ... :cry: :cry: :cry:
Аватар
StoneCold
 
Мнения: 40
Регистриран на: 25 Май 2009, 11:22

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 20 Сеп 2009, 12:48

Exodus написа:Линка от арена ми дава ерор. Ако някой има друг линк моля да постави :)

Линка на арената си работи. Нещо бъркаш или не правиш правилно. Освен това вече има и друг линк даден (в мой пост нагоре). Постарай се повече!
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 24 Сеп 2009, 11:09

Новия епизод излезе и го има в темата за връзки към епизодите.

Също толкова добър и динамичен колкото и първия епизод. За мен се затвърдиха нещата, които си мислих за двамата треньори след като излгедах и този епизод. Показа се нагледно колко важна е издръжливостта в MMA и колко лесно би могъл да се спечели двубой, ако състезателя има малко повече въздух в резервоара. Jackson добре се е ориентирал към актьорството, защото според това, което показва за сега, не става за треньор. Но пък много ми харесва Rashad, за когото преди шоуто имах съвсем друго мнение. А следващия епизод ще покаже много... и ще даде отговори на известно количество натрупали се въпроси около това предаване ;)
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 24 Сеп 2009, 16:37

Абсолютно съм съглсен с oho. Издържливостта е всичко в ММА. И най-техничния боец си заминава ако издъхне - както каза Рампейдж - геймпланът изчезва като муха отлитаща през прозореца. И аз имах друго мнение за Рашад и все повече го харесвам от това предаване.

Но самият двубой не ми хареса изобщо. Беше ми пределно ясно, че NFL гиганта няма да покаже нищо и че Джеймс МакСуини ще победи, но не очаквах да победи по този неубедителен и жалък начин. Да гледаш противника ти със свалени ръце и едвам държащ се на краката и да му даваш време да се съвземе, да се дърпаш назад като няква п*тка. Избеснях тотално. Бях като Рашад - виках в нас: "Айде влизай му бе кво чакаш? Кво се дърпаш бе?!?!!!!" Супер разочарование. Джеймс МакСуини е пълен тъпанар. Голям смях беше после как каза, че щял да спечели цялото шоу. Смешник.

Следващия епизод ще бъде як. Браво на Рашад, че избра Рой Нелсън, най-опитния си боец срещу Кимбо - ще бъде добър двубой. Рой Нелсън наистина дразни с това, че се изживява като мега звезда и не слуша треньорите си и е малко самовлюбен и единак, но той наистина е доста добър (шампион на IFL), опитен и всестранно развит ММА боец. Очаквам да победи. Единствено ме притеснява, че четох наскоро изказване на Тики (помощник треньора на Рампейдж), в което казва, че ще видим изненадващи неща от Кимбо. Хммм... да не би да е победил... ще видим другата седмица...
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот excellence на 29 Сеп 2009, 23:21

Не мислите ли , че Рашад може би избра Рой Нелсън само за да му натрие носа то си пролича че не му е фен, а както и да го погледнете то се знае че Кимбо ше бие. От както участва в шоуто Слайс има супер напредък слуховете че не изпълнява трениорските нареждания не се оправдаха вижда се че човека се раздава на 100% оправил си е стойката добър тейкдаун дифенс има... абе аз тоя мач го давам Кимбо Слайс TKO. Разбира се вие сте разбирачите вие ше кажете :D
excellence
excellence
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Ное 2008, 06:19
Град: Кюстендил

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 30 Сеп 2009, 00:36

excellence написа:От както участва в шоуто Слайс има супер напредък слуховете че не изпълнява трениорските нареждания не се оправдаха вижда се че човека се раздава на 100% оправил си е стойката добър тейкдаун дифенс има...

Много смесваш нещата. Съгласен съм, че Кимбо се раздава много в шоуто, изпълнява треньорските нареждания и всичко останало. Обаче това което наричаш слухове са думите на легендата Бас Рутен - не изпадай в неловкото положение да се съмняваш в думите точно на човек като него. И е факт, че Кимбо загуби по смешен начин от Сет Петрузели, точно по времето, когато Бас казва, че Кимбо е спрял да слуша.

Това, че сега Кимбо е почнал да слуша си е нещо отделно. След оная загуба няма друг избор освен да започне да слуша отново и да се стяга.

Вече неофициално се говори, че Кимбо е в UFC т.е. вероятно е подписан договор или предстои. По принцип само победителя в TUF печели договор, обаче през всичките сезони и други изявени бойци в риалитито в крайна сметка са получавали договор също. Всъщност най-точно нарадата на победителя се води "шест-цифрен договор с UFC" т.е. за много повече пари - останалите участници в TUF, които са се представили добре подписват с UFC за по-малко пари.

Така че засега не се знае със сигурност дали Кимбо е стигнал до финала или не (финала ще е на живо накрая след излъчване на записаните епизоди).

excellence написа:абе аз тоя мач го давам Кимбо Слайс TKO. Разбира се вие сте разбирачите вие ше кажете :D

Най-лесно е да го дадеш така - и много вероятно да познаеш (Кимбо наистина се е взел в ръце). Това за "разбирачите" беше излишно пресилено иронично. Ако ми опрат пистолет в главата и ми кажат "заложи 1000 лв. на един от двамата", аз също ще заложа на Кимбо. Но иначе съвсем принципно смятам, че Рой Нелсън може да победи, хубаво ще е да победи и най-вече по-справедливо е да победи, защото е завършен ММА боец, какъвто Кимбо не е.

Иначе:

excellence написа:Не мислите ли , че Рашад може би избра Рой Нелсън само за да му натрие носа то си пролича че не му е фен...

Да, прав си. За това не се бях замислил. Абсолютно възможно това да е причината.
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 01 Окт 2009, 09:48

Излезе най-накрая поредния епизод на The Ultimate Fighter - вижте в темата за линкове към TUF 10.

Отново добър епизод, макар и не толкова динамичен както предишните, но определено има какво да се види.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 01 Окт 2009, 17:56

Мдам. И....


СПОЙЛЕРИ!!!


Очакваното се случи. Кимбо няма никаква игра на земя.

На кадрите в които тренира изглежда чудесно. Но реално по време на среща се вижда, че не става.

Разбира се и както вече стана дума Рой Нелсън е прекалено опитен и добре трениран, пълноценен ММА боец.

Аз съм удовлетворен :D

Иначе накрая загатнаха какво ще се случва в следващия епизод - доста любопитно, някви интриги, статегии, предателствва, контузени, спекулации Кимбо да се бие отново и т.н. Ще бъде интересно...
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот biglou на 01 Окт 2009, 19:30

Да... доста интересен епизод, въпреки че Кимбо загуби поне показа(или поне от кадрите личеше) че има амбицията да се учи. Рашад го признавам като тактик.
biglou
biglou
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Мар 2009, 15:15
Град: plovdiv

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот excellence на 01 Окт 2009, 23:20

Да казах ви че разбирате повече от мен, мача не беше нищо особено корема на Рой победи в крайна сметка, а Рампейдж е много зле като "ъгъл" (въпреки че го харесвам като файтър) ама с тия съвети къде ги дава "Давай" "Трябва да направиш нещо" звучи повече като фен а не като трениор. Абе ше поживееме ше видиме.
excellence
excellence
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Ное 2008, 06:19
Град: Кюстендил

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта

cron