Най-големият сайт за бойни спортове

       

The Ultimate Fighter (UFC reality show) - Season 10

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 31 Окт 2009, 01:45

Двубоя между Scott Junk и Matt Mitrione, просто беше пълна пародия! Много се издразних и на двамата. Определено не стават! За Matt Mitrione мога да кажа, че това е едно много тъпо парче, типичен футболист и пълен дръвник!
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот excellence на 31 Окт 2009, 14:32

mart1nezZ написа:Двубоя между Scott Junk и Matt Mitrione, просто беше пълна пародия! Много се издразних и на двамата. Определено не стават! За Matt Mitrione мога да кажа, че това е едно много тъпо парче, типичен футболист и пълен дръвник!

Напълно съгласен! Следващия мач дано е по-добър на Биг Маркъс толкова много му се бие, че или той ше убие противника си или некоя ще убият :). Иначе харесва ми засилването на враждата между Рампейдж и Рашад и ме е яд че мача им няма да се състои тва щеше да е...
excellence
excellence
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Ное 2008, 06:19
Град: Кюстендил

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот psycho на 31 Окт 2009, 14:54

TUF става все по-интересен според мен,наистина мача Junk vs Mittrione не беше от най-интересните,но в следващата серия Big Baby ще направи кървава баня ;)
There are two kinds of people: ones that are trying to build their future and ones that are trying to rebuild their past.
Аватар
psycho
 
Мнения: 169
Регистриран на: 07 Авг 2009, 14:41
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 31 Окт 2009, 15:09

Да ви кажа, скептично настроен съм малко към това, как ще се представи Big Baby. Наистина, даваше вид, че много иска да се бие, но като се сетя и този тъпанар Matt Mitrione, колко нахъсан беше, пък му видяхме представянето. И за противника на Mitrione, Scott Junk, може да се каже същото. Нали твърдеше, че щял да е "първия победител в Team Rampage" и накрая какво, видяхме мач пародия. Мисля си, че поговорката "Куче което лае, не хапе", важи с пълна сила и тук. "Нахъсаните" и "много искащи" да се бият, обикновенно хапват дървото. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 31 Окт 2009, 18:01

Съгласен съм с mart1nezZ. Особено с квалификациите за Mitrione:

mart1nezZ написа:За Matt Mitrione мога да кажа, че това е едно много тъпо парче, типичен футболист и пълен дръвник!

Пълен кавал е тоя първо издаде четата (преди няколко епизода) после каза за един от своите съотборници, че го било страх и некви такива тъпотии. Насра се от преиграване с контузеното му рамо. Изнерви всички. Дори собствения му отбор не го понася вече. Незнам как са го търпяли в NFL тва леке. Да не говорим за това, че чувал гласове и как си поговорил с жена си... в собствената си глава. Бая олиго е. Първоначално ми се искаше да го бият, макар че ми беше кофти за Team Rashad и защото исках да продължат с перфектната победна серия. После обаче като видях Scott Junk (когато обявиха, че те ще се бият и направиха staredown - гледане очи в очи) колко жалък беше с това движение наляво-надясно уж надъхан и небрежен, а всъщност разкриващ тотално притеснение и слабост. Сдухано позьорче. Какво прави в ММА въобще. Бях сигурен, че ще загуби ДОРИ от смешника Matt Mitrione (който въпреки всичко беше реално уверен в себе си).

Мачът им се скапа, защото тия момчета нямат никакво кардио - на първия рунд още бяха грохнали. Незнам как си мислят да ходят в UFC където мачът за титлата е 5 рунда.


Относно Big Baby - залагам твърдо, че ще загуби мача. Mike Wessel ми се вижда много стабилно момче. Очаквам да удържи началната буря на огромния Маркъс (който също няма кардио и ще грохне бързо), след което да го налупа с ground'n'pound и дори може да го завърши.

С което резултатът ще стане 8-0 за Team Rashad с което на практика отбора на Рампейдж и самия той ше бъдат елиминирани от предаването и дефакто четвърт финалите, полуфиналите и финалът ще се определят изцяло от бойците на Рашад Еванс, както и крайния победител за сезона. :D Абсолютен прецедент. :DD

П.П.
Рампейдж какво направи на вратата хахахаха пуснах си го 10 пъти да го гледам отново и отново lol
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Арнолд на 31 Окт 2009, 19:16

http://www.youtube.com/watch?v=qhDK4gG6zuQ - вижте това клипче."Враждата" между Рампеидж и Рашад маи е една постановка.
Арнолд
Арнолд
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Окт 2008, 17:41
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Z1Pp3R4 на 02 Ное 2009, 17:19

По мое мнение сега след като остана само една битка просто Джаксън няма да му дреме и до там.Но до момента Маркъс получи върховна тренировка и мисля че е готов да победи.Все пак само като видях че с един удар повали на земята Уес Симс в тренировка просто се уплаших.Единственото което ме тревожи при Big Baby е да не му свърши газта преди да получи шанс да хвърля бомби.Ако успее да пусне дори 3 силни удара той е сигорен победител.
Z1Pp3R4
Z1Pp3R4
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Ное 2009, 17:01
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Rayan на 05 Ное 2009, 12:45

Абе момци кво стана с новия епизод не трябваше ли да е излязъл в сряда да не са и те в грипна ваканция
Това което не мe убива ме прави по-силен!!!!!
Аватар
Rayan
 
Мнения: 64
Регистриран на: 14 Фев 2009, 14:52
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 05 Ное 2009, 13:38

Z1Pp3R4 написа:Единственото което ме тревожи при Big Baby е да не му свърши газта преди да получи шанс да хвърля бомби...

Да знаеш, че точно това ще се случи. Ще издъхне бързо, бързо. А и на мен ми се струва, че като цяло не е много техничен, дори мисля, че е и малко муден.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 05 Ное 2009, 13:40

Абе хайде пъров да изгледаме епизода и тогава да говорим така ;) Има го вече качен в арената.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта