Най-големият сайт за бойни спортове

       

The Ultimate Fighter (UFC reality show) - Season 10

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот excellence на 15 Сеп 2009, 16:40

Кимбо си е боец, Кимбо не го е страх да удря и да бъде удрян. Тия другите какви са NFL играчи и некакви такива според мен Слайс може да ги пребие (разбира се ако приеме сериозно начинанието)
excellence
excellence
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Ное 2008, 06:19
Град: Кюстендил

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 17 Сеп 2009, 13:59

Днес си пуснах първия епизод и мнението ми е, че Rashad е доста по-напред от Quinton, а и има много по-добри хора около себе си. Quinton имам чувството, че ще се издъни и този сезон като треньор, защото се прави на палячо и въобще не помага с това на момчетата, които са от неговия екип. Още в първия двубой ми направи лошо впечатление как напусна залата преди да е свършл боя на неговото момче, а и инструкциите които му подаваше бяха повече от безумни. Ако самия той се беше раздал в тренировката преди това, може би щеше да има друг развой на нещата. Не си спомням Quinton лично да е тренирал някого, може би освен Kimbo Slice, защото и той е "звезда" като него, докато Rashad като че ли ги "преслушва" всички негови състезатели. Като за първи епизод започна много добре. По принцип не ги следя тези серии, но този сезон ми се струва, че ще бъде много интересен.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 17 Сеп 2009, 14:45

Ако някой е пропуснал в бързината:
riotstarter отвори специална тема в секция "Връзки към материали" и пусна линк към епизод 1 в български тракър, тук:
https://mma.bg/forum/viewt ... f=15&t=571

Ето и един международен тракър (с много сийдъри и без нужда от регистриране): Клик


Изгледах го и аз - следват СПОЙЛЕРИ!!!

Съгласен съм с нещата, които каза oho.

Принципно ме изкефи как когато Кимбо влезе и един от бившите NFL играчи Брендън каза: "Fuck him! Fuck that guy!". В смисъл не ми пука колко опасен искат да го изкарат или направо си е. По принцип е хубаво да се показа, че няма страх. Друг е въпроса дали пък това всъщност не показа точно обратното ;) Рашад го познава, тренирали са заедно и взе в отбора си, а Рампейдж веднага си заплю Кимбо и е много вероятно тази среща (Кимбо срещу Брендън) да се състои в един момент.
Иначе като цяло Рампейдж взе най-вече фрийковете, докато при Рашад отидоха повече таланти.

Един от треньорите в отбора на Рашад е Грег Джаксън, което е доста голям плюс за този отбор.

Първата среща: Има ли нужда от коментар въобще? Рампейдж показа тотална липса на тактическа мисъл. Още при избора Рашад беше супер доволен, защото беше ясно какво ще стане.

Иначе аз съм голям фен на Рампейдж като боец и супер забавен пич, но този сезон определено ще съм за отбора на Рашад - като треньорски щаб и като избор на бойци качеството е там.

П.П.
Хаха Рампейдж тая врата я направи на трески лелее яко злоба хаха намирисва, че много загубени мачове е имало (шоуто е на запис) ;)
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот goldeneagle на 17 Сеп 2009, 17:55

супер интересен сезон ще е !
goldeneagle
goldeneagle
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Ное 2008, 20:43
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот biglou на 17 Сеп 2009, 18:57

Яко започна. Само да питам кога ще е следващия епизод?
biglou
biglou
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Мар 2009, 15:15
Град: plovdiv

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Serdjomedin на 17 Сеп 2009, 23:19

ваооооо уникално искам още много беше много готино с нетерпение чакам още :) и мноого браво на oho
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Serdjomedin на 19 Сеп 2009, 12:24

А 2ри сезон след много време ли ще е или скоро щото тука темата изчезна некво като дадат 2ри сезон дали ще го напишете тука или нема ? :) че като е изчезнала темата нема как да разберем :)
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 19 Сеп 2009, 12:35

Serdjomedin написа:А 2ри сезон след много време ли ще е или скоро щото тука темата изчезна некво като дадат 2ри сезон дали ще го напишете тука или нема ? :) че като е изчезнала темата нема как да разберем :)

Темата не е изчезнала - ето я:
https://mma.bg/forum/viewt ... f=15&t=571
Не гледай само от заглавната страница на сайта, а разглеждай темите в самия форум. Горната тема е в раздел "Връзки към материали".

Иначе бъркаш сезон и епизод. Сезонът е 10-ти в момента. Сега беше 1ви епизод. Следващият е 2-ри и т.н.

biglou написа:Яко започна. Само да питам кога ще е следващия епизод?


Епизодите както всяко шоу, предаване или сериал в САЩ са по 1 епизод на седмица.

Ще пишем тук естествено.

Междудругото четох, че първи епизод е счупил рейтингите. Най-гледания епизод досега е бил финала на трети сезон с 2.8 милиона зрители (на SpikeTV) през 2006 г., най-гледаното предаване въобще по тази телевизия е финала на някакво забавно шоу с 3.4 милион зрители през 2003 г. Сега новия рекорд е от онзи ден "The Ultimate Fighter: Heavyweights" епизод 1-ви със 4.1 милион зрители. :D
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 19 Сеп 2009, 22:28

Уникален епизод беше! Супер много се накефих, а се очертава да е още по-добре.

Иначе, oпределено повече симпатии изпитвам към отбора на Rashad. И това момче, Jon Madsen, страхотен... много добър двубой направи, хареса ми определено. Като за първи епизод, това е един от фаворитите ми. Ще видим другите как ще се представят. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Exodus на 19 Сеп 2009, 23:39

Линка от арена ми дава ерор. Ако някой има друг линк моля да постави :)
Най-прекрасният измежду цветовете е вишневият. Най-благородният измежду хората е самураят...
Аватар
Exodus
 
Мнения: 112
Регистриран на: 14 Юли 2009, 10:44
Град: Tutrakan

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта