Най-големият сайт за бойни спортове

       

The Ultimate Fighter (UFC reality show) - Season 10

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 05 Ное 2009, 14:47

oho написа:Абе хайде пъров да изгледаме епизода и тогава да говорим така ;) Има го вече качен в арената.

Защо ли си мисля, че вече си го гледал? ;)
Егати, ако Big Baby e победил, това направо си е новина, както казва г-н Бареков по бИтИвИ-то. :DD
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот goldeneagle на 05 Ное 2009, 15:47

победи и още как :D
от тук на татък става доста интересно
goldeneagle
goldeneagle
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Ное 2008, 20:43
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Rayan на 05 Ное 2009, 19:13

Много приятно съм изненадан от Big Baby след тоя епизод ми стана много симпатичен
Това което не мe убива ме прави по-силен!!!!!
Аватар
Rayan
 
Мнения: 64
Регистриран на: 14 Фев 2009, 14:52
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 06 Ное 2009, 03:45

Мда, размера си каза думата.
Ще ми е интересно да видя Darill Schoonove, как ще се предтави срещу Marcus Jones. :roll:

п.п.
Това направо ме попиля от смях:
http://www.spike.com/video/itsy-bitsy-spider/3282740
lol
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот oho на 06 Ное 2009, 11:33

Размера в случая май не беше толкова от значение, просто показа изненадваща игра на земя, изобщо не очаквах, но си победи и то съвсем чисто.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Nord на 06 Ное 2009, 12:31

oho написа:Размера в случая май не беше толкова от значение, просто показа изненадваща игра на земя, изобщо не очаквах, но си победи и то съвсем чисто.

има ли възможност да се гледа само боя някъде, а не целия епизод?
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 12 Ное 2009, 14:39

Опа не съм писал за последния епизод.

Толкова сигурен бях, че Маркъс ще загуби, а то кво стана - някъв изненадващ армбар от не май си къде. За мен тва беше по-скоро късмет отколкото висша техника и най-вече пълно подценяване от страна на Mike Wessel. Всички знаем, колко много армбар (или triangle) опити завършват с неуспех срещу по-добри опоненти.


Rayan написа:Много приятно съм изненадан от Big Baby след тоя епизод ми стана много симпатичен
Мен ми е симпатичен от първия ден още, но въпреки тази победа не смятам, че е много добър боец все още. Тънкия момент е, че специално срещу Mike Wessel мислех, че ще падне, но не смятам, че Маркъс е зле и би паднал срещу всеки. Примерно:

mart1nezZ написа:Ще ми е интересно да видя Darill Schoonove, как ще се предтави срещу Marcus Jones. :roll:
Циците е голям надъханяк (как скача на бой на Рампейдж), но не е супер впечатляващ като боец. Да, няма загуба и да, срещу Зак се представи доста добре (но Зак беше най-слабия боец в къщата все пак). Циците срещу Маркъс по-скоро бих заложил на Маркъс (и то не заради последния мач). Но при всички положения ще е интересен мач. А да, ако Маркъс отново направи бърз събмишън вече ще го призная, защото веднъж късмет, но втори път няма как. Ама не вярвам - всички видяхме в последния епизод как Маркъс се учи в крачка - показват му нещо и той се хили и кефи на наученото - просто NFL пичът все още прохожда в ММА.

mart1nezZ написа:Мда, размера си каза думата.
Това направо ме попиля от смях:
http://www.spike.com/video/itsy-bitsy-spider/3282740
lol
Ахахахаха да тва беше супер ташак :DD


Следващия мач е Рой Нелсън срещу Джъстин (тоя дето уби паяка). Вече е излъчен епизода - трябва да го видим до няколко часа. Джъстин е перспективно момче, но мисля, че Рой Нелсън е прекалено опитен, за да загуби точно от него. Всъщност Рой Нелсън е може би най-вероятния победител в шоуто - поне на теория, пък ще видим....
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Rayan на 12 Ное 2009, 15:33

Излезе новия епизод и съм страшно доволен

http://arenabg.com/details.php?id=17d05 ... 2a58bebe82

Супер епизод!Имаше майтапи имаше хубав двубой е това съм свикнал да гледам в TUF.Най-смешното обаче е , че в момента няма сиидъре и съм го свалил на 99.9% и точно когато определят кой е победител спира lol.Колкото до Нелсън страшно ми е антипатичен и мисля ,че загуби....такива дебелаци нямат място в UFC
Това което не мe убива ме прави по-силен!!!!!
Аватар
Rayan
 
Мнения: 64
Регистриран на: 14 Фев 2009, 14:52
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот excellence на 13 Ное 2009, 02:26

Rayan написа: lol.Колкото до Нелсън страшно ми е антипатичен и мисля ,че загуби....такива дебелаци нямат място в UFC

И мен ме дразни много, но за жалост победи и при това победи благодарение на издутото си самочувствие и на ляв прав... сега разбирам защо тренера ме учи като не знам какво да правя да пускам ляв прав.
excellence
excellence
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Ное 2008, 06:19
Град: Кюстендил

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Mondscreen на 13 Ное 2009, 13:45

excellence написа:
Rayan написа: lol.Колкото до Нелсън страшно ми е антипатичен и мисля ,че загуби....такива дебелаци нямат място в UFC

И мен ме дразни много, но за жалост победи и при това победи благодарение на издутото си самочувствие и на ляв прав... сега разбирам защо тренера ме учи като не знам какво да правя да пускам ляв прав.


Според мен обаче мача си беше за 3-ти рунд. Вярно, че и двамата едвам се крепяха след втория, но това според мен щеше да е и идеална възможност да се види, кой какво може на земя.
Mondscreen
Mondscreen
 
Мнения: 29
Регистриран на: 28 Окт 2009, 23:16
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron