Най-големият сайт за бойни спортове

       

Fedor Emelianenko срещу Brett Rogers

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще победи?

Fedor Emelianenko
86
93%
Brett Rogers
6
6%
 
Общо гласове : 92

Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот Miste на 08 Авг 2009, 16:52

http://www.vbox7.com/play:418e2369 - как загрява Федята преди мача с Хънт ;d
Only Believe !
Аватар
Miste
 
Мнения: 160
Регистриран на: 23 Юли 2009, 23:30
Град: Ruse

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот MIKEMARU на 08 Авг 2009, 17:17

Мдам определено имахме нужда от отделна тема за него.

Готино клипче. И други такива съм виждал как цъка карти преди мачовете си.

Фьодор е някакъв уникат просто.

Но е доста слаб на канадска борба: http://vbox7.com/play:b6644fcb

lol
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот Miste на 08 Авг 2009, 17:50

Хаха , да на канадска е слаб lol .
Only Believe !
Аватар
Miste
 
Мнения: 160
Регистриран на: 23 Юли 2009, 23:30
Град: Ruse

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот StoneCold на 08 Авг 2009, 17:59

lol lol lol Тръгнал карти да си играе пича :DD :DD
Аватар
StoneCold
 
Мнения: 40
Регистриран на: 25 Май 2009, 11:22

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот riotstarter на 08 Авг 2009, 18:01

Аватар
riotstarter
 
Мнения: 82
Регистриран на: 03 Май 2009, 14:22
Град: София

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот Dante на 28 Авг 2009, 16:22

Fedor Emelianenko заяви, ченяма какво да доказва на когото и да е, дори и на хората около него.


https://mma.bg/resources/view/1/1421/fedor-emelianenko-brett-rogers-strikeforce-mma

Самонадеян к**и син!!! lol

Може би по-важно от това е само дали ще успее да го докаже без да е стъпвал в клетката на UFC?


:twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Dante
 
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Юли 2009, 20:10
Град: Козлодуй / София

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот RUSEV на 28 Авг 2009, 16:48

Dante написа:
Fedor Emelianenko заяви, ченяма какво да доказва на когото и да е, дори и на хората около него.


https://mma.bg/resources/view/1/1421/fedor-emelianenko-brett-rogers-strikeforce-mma

Самонадеян к**и син!!! lol

Може би по-важно от това е само дали ще успее да го докаже без да е стъпвал в клетката на UFC?


:twisted: :twisted: :twisted:


Точно така е пич , няма на кой да се доказва :) самонадеян ,но с покритие :) човека не се бие за да е номер 1 в очите на феновете , не се бие за да си купи апартамент в ЛА , не бие се заради страна си ,за да прослави самбото и да развие ММА в Русия :) не е тук за някакви дечковци фенове на Леснар от кеча които се надъхват и за това го искат в УФЦ :) Федята е боец в истинския смисъл на думата :) Роджерс ми прилича на Зулу от Прайд ще го ликвидира в 1вия рунд :)
RUSEV
RUSEV
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Фев 2009, 09:55
Град: Brno

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот Miste на 28 Авг 2009, 16:53

не е самонадеян бе :D . Уверен даже безхаберен може да се каже но самонадеян не е подходящата думичка . Него просто не го бърка какво казват хората . Той не иска да доказва нищо а просто да се бие .
Only Believe !
Аватар
Miste
 
Мнения: 160
Регистриран на: 23 Юли 2009, 23:30
Град: Ruse

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот Dante на 28 Авг 2009, 19:38

Като няма какво да доказва, защо отиде в Strike Force? :roll: Просто ей така, само искал да се бие, той лежи на стари лаври в момента. Тая серия от победи, не е нещо нечувано имаше и много други бойци непобеждавани от години, (например Miguel Torres от WEC) но идва момент когато всеки си намира майстора. lol
"Последния Император" - не знам си к'во, ама на мене ми се струва, че просто отбягва най-добрите и иска да си остане непобеждаван...
Аватар
Dante
 
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Юли 2009, 20:10
Град: Козлодуй / София

Re: Fedor Emelianenko

  0     Мнениеот Rattlesnake на 28 Авг 2009, 20:14

Dante написа:Като няма какво да доказва, защо отиде в Strike Force? :roll: Просто ей така, само искал да се бие, той лежи на стари лаври в момента. Тая серия от победи, не е нещо нечувано имаше и много други бойци непобеждавани от години, (например Miguel Torres от WEC) но идва момент когато всеки си намира майстора. lol
"Последния Император" - не знам си к'во, ама на мене ми се струва, че просто отбягва най-добрите и иска да си остане непобеждаван...


Нaй добрите ли ??? кои са най добрите... Брок Леснар?? Боби Лейшли ли къв е там???...Конговци монговци Котуровци Ортизовци, Чък Лъдели , ....кои вееее ??? Ренди Котур нали оправяше договори там със УФЦ за къв не отиде да се бие с Федор? После Федор го бил страх от УФЦ и нз си кво. Няма един във УФЦ дето да бие Федор ...само това мога да ви кажа.

Най добрите вика

Брет Роджърс не добър явно 10-0... 9 КО
Rattlesnake
Rattlesnake
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Ное 2008, 13:43
Град: Пловдив

Следваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта