Най-големият сайт за бойни спортове

       

Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Как мислите, че ще се развият нещата с Гсп и Биспинг

Анкетата свършва на 17 Окт 2017, 16:37

Биспинг ще победи
12
52%
Гсп ще победи
7
30%
Срещата няма да се състои
1
4%
Някой ще се "контузи" и ще го смени друг (предв. избран)
3
13%
 
Общо гласове : 23

Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  0     Мнениеот doktora70 на 11 Мар 2017, 16:37

Лекичко ми намирисва, че двубоя Гсп - Биспинг е обявен с рекламна цел и в момента в който се разпродадат всички билети и ппв продажбите достигнат до задоволителни нива - някой от двамата бойци може да се "контузи" преди срещата и тя може да не се състои, може да се отложи или може да стане така, че "контузения" да бъде заместен от някой, който вече знае и се готви! Странно - но Андерсън Силва, Ник Диас, Нат Диас и Конър Магрегър нямат изгледи скоро да се бият с някой, нито се спрягат имената им за бъдещи срещи, дори и слухове за такива! Ако изобщо има някаква схема със смяна на Гсп или Биспинг, има някаква вероятност заместникът да бъде някой от тези горе или или някой друг! И пак повтарям - че лекичко ми намирисва на такава схема, а не че точно така ще стане : )!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  0     Мнениеот Карелин на 11 Мар 2017, 18:28

Ако мача се състои победата ще е за Биспинг.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  2     Мнениеот burning на 13 Мар 2017, 22:08

Много ми е противен биспинг направо не мога да го гледам... Много глупости говори и май и за това доста го гледат хората и успява много билети да продаде. Значи ,докторе, замислиха ме думите ти и наистина може и някой да се контузи, но в момента биспинг ще продаде много повече билети от колкото не толкова атрактивният, а също така и позабравен малко ГСП. Т.е. според мен, ако някой ще се "контузва", то това е ГСП. ОК до тук с конспирациите. Да разгледаме биспинг. Вече е на 38 години, което никак не е малко за спорта. Последният му мач с Даката беше на кантар и припадна 2-3 пъти като в първият рунд всички помните как мачът беше на косъм да го спре рефера. По-предният мач беше с Люк, който на всички е ясно, че е с една класа над биспинг. Въпреки това може би Люк подцени биспинг, а някои ще кажат, че е изкарал късмет, но както и да е. Преди това се би с Паяка, в който мач според мен загуби 2 пъти!! Силва остана адски ощетен. По предните му опоненти даже няма смисъл да ги обсъждам. Като цяло това, което виждам е, че ударите му са адски предсказуеми. Силата на удара му е слаба, както и защитата му. Експлозивност липсва. След толкова много нареждане искам да кажа и няколко добри думи за да не ме помислите за пълен хейтър. Кардиото му е адски добро. Или поне в последният мач. Мога да кажа, че шампионските рундове почти игра така както и първите. Това всъщност е едно от най-важните неща при най-добрите. Има добри комбинации и много бързо се възстановява когато падне в нокдаун примерно. Едно от големите предимства според мен в евентуалният двубой ще е категорията, в която ще се бият. Има предимство също така във височината и в това, че ГСП много отдавна не се е бил. Аз ГСП също изоообщо не го харесвам, но поради други причини. За него каквото и да кажем ще стреляме в тъмното защото не знаем в каква форма се намира в момента и дали изобщо ще е същият. Иначе за миналото му на всички е ясно...бил се е с най-добрите в категорията и ги е доминирал много. В момента повече клоня към победа на ГСП, но е много рано за да преценя. С течение на времето ако излезе повечко информация за ГСП и се проучи самият двубой ще бъде много добър за залагане.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  0     Мнениеот doktora70 на 14 Мар 2017, 00:46

burning - съгласен съм, че Биспинг е праволинеен и еднообразен - почти всички атаки са му еднакви, но както ти каза зевзека има и силни страни - темповак със завидно кардио!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  1     Мнениеот jamski на 14 Мар 2017, 01:46

Съгласен съм и аз, с бърнинг, Биспинг е доста по-едър и това ще е основното предимство. Иначе ГСП си е класи над него, въпроса тука е размера и това че ГСП е извън октагона за години. Въпреки това пак съм склонен да заложа на ГСП
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  1     Мнениеот ludvefira на 14 Мар 2017, 14:58

Ако имаше такава опция бих заложил, че такъв двубой няма да се състои. Много по-вероятно е Джордж - Силва, Джордж - Ник Диаз, или Биспинг - Силва.
В крайна сметка доктора има право да изрази такива съмнения. Не бях се сетил за това.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  1     Мнениеот Боян29 на 15 Мар 2017, 03:41

Искрено се надявам ГСП да разцепи тиквата на този лайняр, че ме дразни още откакто "победи" Паяка. Слагам победи в кавички, защото според мен мача си беше на 100% за Силва, ама съдийте удариха рамо на тоя нерез. Е след този мач не мога да го понасям някак си, Силва си играеше с него както се вика, а онзи взе победата - курвенска работа пфф айде, че почнах много да се изнервям пак :DD
Аватар
Боян29
 
Мнения: 55
Регистриран на: 20 Яну 2017, 00:56
Град: Нови пазар

Re: Какво мислите за срещата Биспинг с/у Гсп

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 15 Мар 2017, 08:27

Вас ви дразни Биспинг, защото победи Силва, а мен пък точно заради това ме кефи. Така че......иначе за този мач няма какво да кажа, ако се състои който и да бие ще се радвам за него. И двамата са класа ;) ;) ;)
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron