Най-големият сайт за бойни спортове

       

Гсп се завръща - с кой ще се бие?

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще бъде съперника на Гсп?

Анкетата свършва на 16 Дек 2017, 16:38

Nick Diaz
5
31%
Tyron Woodley
2
12%
Stephen Thompson
0
Няма гласували
Robbie Lawler
1
6%
Demian Maia
0
Няма гласували
Anderson Silva
1
6%
Michael Bisping
4
25%
Conor McGregor
2
12%
Nate Diaz
1
6%
 
Общо гласове : 16

Гсп се завръща - с кой ще се бие?

  2     Мнениеот doktora70 на 19 Фев 2017, 16:38

Гсп се завръща - не е ясно дали завръщането му е заради това да спечели отново титлата и да я защитава или заради касов двубой с голямо или известно име!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Гсп се завръща - с кой ще се бие?

  2     Мнениеот LORDA на 19 Фев 2017, 19:23

Струва ми се доста логично да се договорят и с Ник мен, ако питате.
И двамата са от дълго аут, и двамата ще искат в този момент мач за пари... като за последно и едва ли ще имат толкова зор да се целят задължително, само и единствено в тайтълшот при завръщането си... Още повече, че си имат предистория двамата.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Гсп се завръща - с кой ще се бие?

  2     Мнениеот ludvefira на 19 Фев 2017, 20:54

Мен ми се струва, че дойде момента в който ще утрепят златната кокошка, че много хлъзгав взе да става. ГСП-конър ще е мача.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Гсп се завръща - с кой ще се бие?

  2     Мнениеот jamski на 20 Фев 2017, 02:03

Конър ще иска да налапа такъв двубой защото,

1-во. Това е супер-двубой и ще има бая пари
2-во. ГСП е извън всякаква форма и това е идеално за Конър, пък ако вземе да падне Конър ще каже все пак ГСП е голям шампион - не е срамно

Двубоя не е логичен, но пък ще генерира приходи и не е рисков за никой от двамата бойци, и двамата са звезди а не анонмници и реално никой няма да изгуби ако бъде победен от другия.

Надявам се да не съм обидил някой с моето мнение :DD
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Гсп се завръща - с кой ще се бие?

  0     Мнениеот jamski на 03 Мар 2017, 12:58

Уважавам УФС заради бойците и маркетинга който им правят, но това е супер жалка история да игнорират Жакаре, Ромеро, Рокхолд,Уейдман, Моусаси, и да дадат мач за титлата на ГСП и Биспинг....не че ГСП не заслужава супер двубой или мач за титлата но това вече е супер цирк, и завлачване на категорията. Да си избиват най-добрите бойци в некви безстойностни мачове докато Биспинг прави някакви публични спаринги и приятелски мачове, с бойци които са отдавна извън играта, и с цялата си наглост да държи титлата....да си се бие с който иска но да дадът титлата на Ромеро, и той да я защитава. Не да се избива с най-добрите в някакви безстойностни мачове.
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Гсп се завръща - с кой ще се бие?

  0     Мнениеот ludvefira на 03 Мар 2017, 20:57

Истината е, че сега стана каквато стана тя...
Мач Конър - ГСП ще има, но това ще е чак след като ГСП бие Биспинг!
Ей туй е най-големия цирк който може да ни покажат и бъдете сигурни, че ще се случи. Джорджито ще сдави англичанина на земята 5 рунда и след решение в негова полза ще видим нещо наистина "невиждано" до момента.... Това ще е нов шампион не в една, не в две, а в цели три категории. Има ли нужда да казвам кой ще е това? КРАЛЯ!!! Айде да ни е честит!
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron