Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кратки Новини

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кратки Новини

  0     Мнениеот KungLao на 22 Дек 2016, 20:20

Предлагам в тази тема да обсъждаме всякакви новини свъразни с ММА. Стори ми се че тук ще е доста по-нагледно отколкото чрез коментари под новините в сайта.

Woodley към Conor: Внимавай, защото аз не съм Nate Diaz

Tyron Woodley отново засегна темата с евентуален двубой между него и Conor McGregor, за какъвто се заговори още след UFC 205.


“The Chosen One” дори излезе с конкретно предложение към McGregor, а именно - двамата да се срещнат на 82-хилядния стадион Croke Park в ирландската столица Дъблин.

Ето какво каза Woodley:

“Ако той и треньорът му John Kavanagh мислят, че той може да се справи с мен, трябва да знаете следното - той е добър боец, но си има определени нива.”

“Когато започнеш да се изкачваш нагоре, това е като все едно аз да отида в полутежка категория и да започна да предизвиквам бойците от нея. Когато стигнеш до това тегло, човече, вече говорим за истинска сила - за истински хора, които поставят истински ръце върху теб. Които ще те пратят на пода и няма да се изправиш повече”.

“Тъй че ако искаш да влезеш в клетката с лъв и да ти бъде отхапана главата, а аз да разлея кръвта ти из целия Октагон, докато носиш тази балъшка татуировка на тигър на гърдите си, изглеждайки като клоун с клоун на гърдите ти, можем да го направим”.

“Можем да го направим в Дъблин, Ирландия, можем да го направим в задния двор на Белия замък, не ми пука”.

“Но просто знай това - не съм от хората, които се опитват да се държат “гето” и такива неща, но там, откъдето идвам, не ме наричаш “кучка”. Ако искаш да го направим, ако искаш да изкараш тези пари, нека го направим. Но в противен случай, просто си затвори устата. Прави си твоите неща”.

“Ако Conor го иска, той може да си го получи. Той знае как да се свърже с Dana, знае как да се сдобие с договор. Но той не иска да се бие наистина”.

“Не казвам, че той би трябвало да го иска, защото аз не съм дребен пич. Не съм Nate Diaz. Nate Diaz не е полусредна категория. Той не се справи добре в полусредна категория, защото е твърде дребен за нея, а в тази категория хората са истински горили”.

--------------------------------------

Как мислите. Дали има шанс този мач да се случи и какъв би бил крайният изход. Аз лично смятам, че на този етап Конор първо ще защитава титлата си в lightweight, но все пак не изключвам в бъдеще да видим двубой между него и шампиона в welterweight. Време е УФЦ да напрвавят евент в Дъблин с участието на Конор, тъй като това ще им генерира огромни приходи и пълен стадион.

Колкото до Woodley. Откакто стана шампион тотално ми изгуби респекта. Търси лесни мачове с които може да спечели пари, а това страшно много ме дразни. Същото се отнася и за Биспинг. Ясно ми е че сега им е момента да направят колкото може повече, но това определено не е поведение на шампион.
KungLao
KungLao
 
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Дек 2016, 19:47
Град: burgas

Re: Кратки Новини

  3     Мнениеот doktora70 на 23 Дек 2016, 03:17

Какви лесни мачове търси Удли? От активните топаджии в категорията се е бил с всички възможни - Роби Лоулър, Стивън Томпсън, Карлос Кондит, Рори Макдоналд, Келвин Гастелъм - само Демиен Мая остана!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Кратки Новини

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 27 Дек 2016, 07:10

Шампионите винаги трябва да се бият за без пари, само тогава са истински шампиони, иначе не :DD
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron