Най-големият сайт за бойни спортове

       

UFC 202 на живо?

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

UFC 202 на живо?

  0     Мнениеот Axelboy на 20 Авг 2016, 01:26

Извинявам се ако това не е правилното място за такава тема но ме интересуваше дали все още има валидни сайтове през които мога да гледам мача че съм изтръпнал да го видя колкото се може по рано. :DD :DD
Axelboy
Axelboy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Авг 2016, 01:20
Град: София

Re: UFC 202 на живо?

  0     Мнениеот LORDA на 20 Авг 2016, 07:34

Axelboy написа:Извинявам се ако това не е правилното място за такава тема но ме интересуваше дали все още има валидни сайтове през които мога да гледам мача че съм изтръпнал да го видя колкото се може по рано. :DD :DD


Винаги има!!! И не един, а по 200 поне! Но всичките са с отвратително качество, звук и пълни с досадни реклами от които не можеш да си пуснеш плеъра по половин час, или пък изискват регистрации и са платени!

Има точно един, единствен, руски, който е с ХД качество и звук, безплатен, не изисква регистрации и няма реклами, а за капак излъчва всеки евент и галавечер от край до край и без пропуск! По-добро в цялото нет пространство, покриващо всичките тези критерий няма! -> http://sc2tv.ru/channel/krackeron
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: UFC 202 на живо?

  0     Мнениеот faari на 16 Юли 2017, 20:04

Виждам 3 варианта, които са по-вероятни от другите!
vitalbrands
faari
faari
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Юли 2017, 19:50
Град: fsd


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта