Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

за Алфа Мейл

  2     Мнениеот TheRebel на 18 Ное 2018, 11:07

Имаш правилно чувство за Алфа Мейл. Не виждам развитие и аз в тях от години. А ММА непрекъснато се движи напред, трябва да си в крак с нещата.

Аз за тоя ивент, ако играех щях да прасна с повечко Понз и Трактора. Но нали вече се отказах. Иначе дадох някакви идеи за колонка с петима, после я намалих на трима, на желаещите да порискуват. Бях наясно че такива неща са си рискови. Сантиаго и Мишел бяха с малка цифра заедно, макар че в деня на ивента и двамата се вдигнаха в ефбета, общо на 2.38, ако играех както преди щях да търся да изчистя чяст от загубите с този залог. Определено нямаше да слагам други хора с тези двамата, много е рисково и без други да има. Но ме е яд все още, не искам да препоръчвам губещи колонки. Дори никой да не го е прочел или играл както съм го написал, въпроса е принципен. :)

Браво, Крисо! Добри залози си направил.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Франсис

  0     Мнениеот TheRebel на 19 Ное 2018, 16:31

.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

28savage

  0     Мнениеот TheRebel на 28 Ное 2018, 10:10

28savage,
виж си съобщенията
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот YASHABO на 28 Ное 2018, 23:01

Значи за събота и неделя срещи бол и тука има къде да се търсат залози

Дарън Стюарт на 2.00 коеф срещу некво младо момче Шабазян, от контендърите, гледах му срещата и много добре се представи, но си мисля, че като за добре дошъл точно срещу Стюарт няма да има късмет, Стюарт влиза на здрави размени и е много силен, а момчето има точно същия стил, но просто не е готов според мене. Отделно Стюарт му пускат секи път говеда и винаги тегли късата клечка, но тука според мене ще се покаже задължително иначе е аут от юфц

Страх ме е още да прогнозирам от тая карта, турбо перез-бенавидез ще са много интересни, бенавидез го ограбиха последния път си спомням, на шевченко сестра й дебют, рда-усман, все трудни срещи

В другата карта, разбира се, моя човек чичо Марк Хънт се бие с Уилис, и двамата с много еднакви планове общо взето, един и същи ръст, Хънт е много несериозен от към форма и представяния, но все пак Австралия, последна среща в организацията, изглежда добре и готов ии макар и малко пристрастен си мисля, че Уилис заспива след ъперкът

Кунченко-Оками, оками си е вечен, но Кунченко е още непобеден, сума време шампион при руснаците, би питбула в дебюта си и тука също мисля, че продължава

Джейк Матюс-Тони Мартин, и двамата са много стойностни бойци, млади момчета, Тони Мартин сериозен черен колан джиу джитсу, а Матюс има много тежък граунд паунд..Тука пак е битка за позиция, залагам на Матюс обаче, направи ми много добро впечатление срещу Жинлианг като го победи, тогава китаеца игра супер мръсно, само дето в топките не го ритна, но издържа, разпредели си енергията, спокоен беше и мисля, че и тоя път ако много е тренирал пак излиза победител

Ше пробвам Стюарт на 2.00 коеф, Матюс на 1.80, чичо Марк на 2.00 коеф и Кунченко на 1.30, давайте идеи, че не са ми от най-познатите и от двете карти, а при главните все не ми се рискува нещо
Аватар
YASHABO
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Ное 2016, 15:19
Град: Sofia

YASHABO

  0     Мнениеот TheRebel на 29 Ное 2018, 01:31

Стюарт е заслужил коефициента си. Тук Шабазян е по-добрият страйкър, но няма атлетизма на Стюарт и също дебютира в UFC. Вярно е че Стюарт имаше битки с някои по-големи от него, но това не беше единствената причина да падне. Просто си е зле пича. Но си е равностоен двубой на хартия поне, де. С леко предимство за новия. Откъм залози - не.

Типично Хънт изяжда противници които нямат техничен бокс и в същото време не могат да пренесат боя на земя или да предложат други работи които да го объркат. Сега, Уилис има ли техничен бокс? Еми не е Мейуедър, ама като за умрялото ниво на тежката си става. Има ли възможност да пренесе двубоя на земя? Не съм го гледал достатъчно за да заявя да или не, но мисля че ако му се удаде възможност ще пробва, нали тренира в АКА. Никога не бих заложил пари на Марк Хънт, особено сега както е на 100 години, срещу някой който дори малко знае какво да прави с ръцете си в стойка. Исторически погледнато, за да може Хънт да доминира в стойка (а той с други начини няма как да спечели - не е борец, не е граплър), трябва да си доста неориентиран в страйкинга. Пас съм тук.

В Антъни Роко Мартин обаче съм доста сигурен че ще бие. Утре ще пиша допълнително за този мач. Мартин последно като проверих беше 2.00 в ефбета.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот YASHABO на 29 Ное 2018, 13:39

Хич не го харесваш ти моя любимец :D

Надявам се и аз да не го подкачи, че не ми се иска и последния му мач да го влачат като парцалена кукла, Блейдс го гушкаше като се едно му е малкия син

Ти освен срещата в контендър сериите нещо друго гледал ли си на това момче Шабазян или от там правиш извод? Иначе Стюарт ми е като имаше един дето два пъти го пускаха на Саба Хомаси и втория път едва не го уби, но вярвам в него, ше набере скорост.
Аватар
YASHABO
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Ное 2016, 15:19
Град: Sofia

Алхасан

  0     Мнениеот TheRebel на 29 Ное 2018, 14:43

Яшабо написа:Надявам се и аз да не го подкачи, че не ми се иска и последния му мач да го влачат като парцалена кукла,

Яшабо, почнал съм да изтръпвам, да ти кажа честно. Преди си спомням че правих много грешни прогнози от пристрастие. Сега пак си правя грешни, но поне не по тези причини вече. Хич не ми пука за Хънт, да го трепят. :D Е, в този конкретен случай наистина не съм му фен. Но не го и мразя, де. За Усман-РДА имам лично отношение, Усман ме дразни и искам да падне. Но ако преди щях да се опитвам да намирам всякакви аргументи защо ще изгуби този и този мач, и да си измислям такива ако не виждам, сега поне мисля маалко по-трезво и зная че това е много неудобен мач за РДА, колкото и да ми се ще той да бие.
Иначе не смятам че ако Хънт падне ще е с грозен нокаут или брутален ГнП. По-скоро леко надиграване за 15 минути. Малко борба, малко страйкинг, малко клинч в който не се случва нищо и така.
Корекция: Хънт пуска лакти в клинча.

Яшабо написа:Ти освен срещата в контендър сериите нещо друго гледал ли си на това момче Шабазян или от там правиш извод?
Ще призная че наистина гледах по-внимателно само този му мач в контендър серийте, другите ги гледах отгоре-отгоре. Мачът не ми е особено интересен. Ако Шабазян бие ще му следя кариерата, мисля че може да е интересен екшън-боец.

YASHABO написа:Иначе Стюарт ми е като имаше един дето два пъти го пускаха на Саба Хомаси и втория път едва не го уби, но вярвам в него, ше набере скорост.
Абдул Разак Алхасан е бая по-атлетичен и мощен от него обаче.
Последна промяна TheRebel на 29 Ное 2018, 22:41, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LukeRockhold на 29 Ное 2018, 21:32

Какво ще кажете за Цигано - Туйваса, момчета?
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Цигано-Туиваса

  1     Мнениеот TheRebel на 30 Ное 2018, 14:23

Страх ме е и от двамата за залог. Цигано си прави същите грешки в защита както преди, а Туиваса ако не друго държи на бой и удря здраво, може да го засече с нещо, но за мен е аутсайдер и на хартия и като коефициент защото не е толкова добър колкото типично са хората които побеждават Джуниор.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот montey на 30 Ное 2018, 23:20

Голяма стъпка нагоре за Туйваса е тоя двубой и не виждам какво може да предложи на Дос Сантос, което досега да не е виждал. Може би първите два рунда има вариант да го намери и да го свали, но в късните рундове нещата не изглеждат добре за него. Дори срещу Арловски в третия рунд не се представи никак добре и го загуби, а какво да говорим за 5-рундов двубой.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron