Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Ливочев на 20 Яну 2019, 21:25

И според мен спирането беше прибързано,но следващите 10 секунди за змията щяха да бъдат просто портал към връщане в двубоя,ама не можеше да се върне.В ЮФС има една порода ''топ бойци,чемпиони и т.н'',които от към качества са трети,четвърти в друга категория,и поради липса на адекватна конкуренция поставят една подвеждаща норма за ''шампион''.Но не смятам че змията е от тях.


(Подобни примери могат да са Джесика Ей(номер 1 в категорията на Шевченко),а аз се чудех кога ЮФС ще я разкара,най пресния е Александър Густафсон чиято кариера ще тръгне надолу,или Бигфута като стана топ претендент,това имам в предвид.Не ми се изброоява повече щото коментара ще удари тон,от това до онова....Робъртсън щеше да дублира победата на Травис Браун над Джош Барнет,но уви,обрати и оспорвано съдийство много,Кенеди-Ромеро,Трухильо-Варди,Луис Смолка и Ричи Вакулик ги помня още,нещо като Волков-Люиз,тук няма помен че е бил по добрия в срещата.Янси Медейрос бе на секунда от третия рунд снощи.Фил Дейвис като развали двубоя си със Вагнер Прадо с бъркане в очите и стигна до NC,същото беше и със Зингано-Андерсън,чиста случайност,но отсъдиха ТКО за Меган.ЖДС-Рийм,тук също нелогично спиране в сравнение с други спирания,Мачида-Силва и Рийес-ОСП,Рейес-ОСП щеше да приключи като Жакаре-Уайдман ако имаше още поне 5 секунди до края в които съдията да вижда друго от лайф стрийм потребителите.Ама винаги мога да бъда оборен със спор,само че не ми се спори до издребняване.)
Аватар
Ливочев
 
Мнения: 41
Регистриран на: 15 Ное 2015, 18:21
Град: Варна

Асунсао - Мораес 2

  2     Мнениеот TheRebel на 21 Яну 2019, 19:14

Асунсао - Мораес 2
2-ри февруари

Някой да има ранни виждания за тая карта? Имаме почивка, допълнителна седмица за проучване защото няма ивент тази събота. :)

Не зная защо букмейкърите дават такава голяма разлика между Асунсао и Мораес като първия им мач си беше повече от близък, направо почти равен. Не са се променили двамата или единия дори коренно да кажеш от първия път... Близък мач и тоя път май ше е. Петте рунда дават може би лекото предимство на Асунсао защото технически е малко по-добър, въпреки че като атлет не е на нивото на Мораес? Ше видиме, де. Но за мене тези коефициенти трябва да са фифти-фифти.

Мисля че Ду Бронкс може да изненада срещу Теймур. Дават бразилеца аутсайдер. Подцених го миналия път срещу Милър, но вече се зная урока. Пича е опасен срещу който и да е ако мача отиде на земя. А освен ако го проснеш бързо още първата минута-две, най-вероятно ще има някаква игра на земя, или даже не е необходимо и на земя да е, Оливейра може да те събмитне и в стойка. :D Теймур е добър, но някакси още не съм убеден. Мисля че Оливейра може сериозно да подложи на изпитание борбата и граплинга му тук.

Мая би трябвало да бие. Капоерата Залески Дос Сантос свали на земята за малко тоз Гууд от хванат ритник, също и гърба му аха-аха да вземе, а какво остава за бжж магьосника Мая? Също така Мая е оправен в стойка. В смисъл че дори да не намери тейкдауна още веднага, не е обречен да бъде сгазен в стойка от там нататък.

Мойкано също според мен ще бие. Сигурно няма да му е лесно, може оспорвано решение да вземе но ще победи... Алдо е дотук с кариерата си в UFC. Той така и така каза че ще се бие още три пъти и приключва. Това ще му е първия от тези три мача мисля.

Моя топ залог на картата отсега го мисля да е Бейби Албини. В ефбета към момента неговия мач го няма, но на други места е към 2.00 и малко отгоре. За мен си е много добър коефициент за игра. На Джуниор смениха опонента от Сосновски на Розенструк. Тоя последния е някакъв кикбоксьор главно. Яко хвърля тупалки, особено на контра. Иначе като атака не е нещо особено, много разпилян. Точно за това и е по-опасен на контра защото с тези мелници може да ти се размине на контра, опонента няма с какво да ти отговори на тях, той вече е замахнал и е в неизгодна позиция. Борба и граплинг това момче просто няма. Моето виждане е че Албини просто е много над него като борба и граплинг и ще го събори и заключи в рамките на 1-2 минути, може и само с граунд енд паунд да бие дори ми се струва. Но не съм наясно колко е добра борбата на Албини, за това само го мисля този залог, не съм убеден още, но Розенструк борба няма това го видях повече от ясно на видеото което го има в нета с него. :D

В ефбет гледам го има коефициента на Джеймс Вик (това е чак на Нгану-Веласкес картата), който чакам от известно време да се появи. 2.20 дават хората за него. Мисля повече от перфектно. Фелдър има много малка възможност да победи, и то ако играе много стратегически. В стойка с нокаут?... може би нещо случайно пропуснато и с много добър тайминг, не че не може да му се получи, но шанса му е мн. малък. Да надиграе Вик с решение - пак в стойка - просто не е неговият стил, доста бавно се движи и няма обем удари за да спечели пред съдиите. Единствено го виждам с борба. Това е най-големият ми страх, ако залагам на Вик. Защото Вик определено може да бъде борен и също така Фелдър е показал че може да се пази успешно от опити за събмишън. Това е - ако Фелдър проумее че най-ясния и пряк път за него тук е чрез борба, може да спечели. Дори това ми се струва трудна задача, де. Вик може да вземе този мач с точкуване много лесно, също не отхвърлям възможността за нокаут и на последно място бих сложил ключ заради това че Фелдър доста добре се пази от ключове.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 03 Фев 2019, 12:57

Набързо за това какво стана в този ивент:
Най-сигурният ми мач не излезе. Да си кажа честно не бях проучил боевете на Албини толкова добре. Бях писал че не зная каква е борбата на Албини и така и не я проучих. :D Като видях колко зле е Розенструк на земя веднага си помислих че първият, вторият път този двубой да отиде там, и всичко свършва за черния. Реалностите се оказаха по-други. Играта на Яирзиньо е доста близка до тази на Д.Люис - не прави нищо особено до момента в които ти се измориш да се опитваш да го бориш и те приключва. Розенструк е по-дребен от Люис и има повече кардио, малко повече, но се видя че срещу такива като Албини това стига. Мисля че този ми избор беше типичният избор „срещу“. Тоест избрах по-скоро против даденият боец защото ми се струва изключително уязвим по принцип, а не защото този конкретен боец смятам че му е много лош мач. Такива избори преди като залагах ме ебаваха най-много. Истината е, и аз я знам но понякога от много ентусиазъм я забравям, е че винаги се залага в комплект - „за“ единия боец и „против“ опонента му. Ако залагам срещу някого тряба да съм сигурен че знам точно слабите му страни и в същото време трябва да знам че опоента му е напълно екипиран и способен да се възползва от тези слабости. Не знаех на 100% дали Албини е способен. Знаех само за недостатъците в играта на Розенструк, но не и за способностите на земя на Албини. Грешка.

Изненада ме донякъде и неуверената игра на Мойкано. Имаше на хартия уменията да победи, но не беше уверен в себе си и това му костваше. Не ме изненада напълно че падна. Знаех че Алдо не е лесна победа за никого, дори за Холоуей. Но Мойкано може би беше малко стреснат от легендата Алдо, твърде много респект и предпазливост.

Много ми хареса как Ду Бронкс победи. За мен лично освен където Теймур го свали първия рунд с контра удар челюстта, останалото време Оливейра контролираше изцяло играта в стойка. Теймур беше почти в глуха защита и нямаше адекватен отговор на пресата на Чарлз. Много се радвам за него специално защото имаше сума ти хора в шердог които се кълняха колко добър залог бил Теймур още когато беше фаворит, да не говорим като станаха по-близки коефициентите. :D

Като цяло мога да кажа с увереност че мачовете които най-добре познавам са такива с участието на бойци против които в миналото съм залагал и съм губил. Дори да не е бил залог с пари, ако съм бил много уверен в дадения боец и съм се изложил царски с крайния резултат, това пак ме мотивира. Винаги загубите ме нахъсват да видя къде съм сгрешил в оценката на дадения боец и така знанията ми за него се увеличават много бързо. Оливейра ме е горил и направих основен разбор на кариерата му и особено последните му 10 двубоя. Дали съм познал добре този мач като казах че Оливеира може да изненада не знам, но нищо почти което се случи в октагона не беше шокиращо за мен поне.

Следващият ивент е напълно безинтересен за мен. Освен шампионският двубой на Уитакър, не намирам нищо интригуващо. По-следващият обаче е Нгану срещу Веласкес. Там ме интересува главният и подглавния двубои. Смятам че Нгану ще победи и съм много уверен във Вик. Нгану е като Чек Конго - мощен контра-удряч, но в двубоя на Конго срещу Вела Конго влизаше при първа възможност в клинча защото си е с борчески инстинкти и така даваше на Кейн време да се свести и да си го бие с по-добрата си борба. Конго му вкара на два пъти много силни удари и ако държеше дистанция сигурно щеше да победи. Смятам че Франсис е гледал този двубой и ще надгради на неговата основа своята игра и ще бие. Не съм супер сигурен, но имам добра увереност в Нгану, нещо като 70% му давам. За Вик вече писах малко. Вик само трябва да си играе своята игра и ще победи, има куп предимства в този двубой.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LukeRockhold на 03 Фев 2019, 13:07

Пред дилема съм. Играх 6 мача в система 3 от 6 – 20 колонки по 0,40 евро цента. Общ залог 8 евро. Излязоха ми Мая с победа преди края- коеф 2,30, Алдо с победа преди края- коеф 6,50 и Джони Уокър с победа преди края- коеф 2,30. Другите три мача, които чакам са победи за Тим Боеч- коеф 2,8, за Кастелум- коеф 3,25 и за Намаюнас- коеф. 2,2. В момента бет365 ми дават възможност да затворя залога на 60,93 евро, което си е сериозна печалба. Не знам какво да правя. Въпроса ми е как виждате срещите Тим Боеч – Омари Акмедов и Намаюнас – Джесика Андраж. Заслужава ли си да чакам или да прибирам 60 евро.
Ребъл помагай.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

6 мача в система 3 от 6

  0     Мнениеот TheRebel на 03 Фев 2019, 14:51

Ми, Рокхолд, лично аз бих взел парите. Но това съм аз.
Много зависи и каква е потенциалната печалба, която очакваш. Ако са някакви луди пари бих оставил нещата така и ще си чакам. Ако ли не - кешаут.

Не съм проучвал много на Боуч мача, но сериозно предоплагам че Ахмедов е на някви препарати откакто качи до средна. Преди мисля имаше някакви проблеми с кардиото, но сега не ги виждам, или поне не са толкова изразени. Боуч не е боец на който може да се разчита, освен когато опонента е към пенсия, но дори в тези случаи има издънки. Технически не мога да дам мнение как си пасват двамата стилово.

Мисля че Андраж е доста брутален мач-ъп за Намаюнас. Супер здрава тиква и физика, ходи напред като терминатор без да се изморява и удря много в тялото. Все неща които в миналото са били много неудобни за Розата. Ако Роуз не намери по някакъв начин ключ, не виждам друг път за победа. Ако беше 3 рунда иди-дойди, ама 5 е много нанагорно за нея срещу тоя уруд.

Също смятам че и Гастелум ще си падне. Повечето хора, които го избират го правят на базата че Уитакър имаше изтощаващи боеве с Ромеро, но видяхме че това не е много добър метод за прогнози. Холоуей уж щеше да умира, имаше редица съмнения за здравето му и не се знаеше дали ще влезе в категорията, сега Алдо също беше готвен да даде път на новото поколение заради подобни съображения като за Уитакър. Но който си е добър си е добър явно...

Люк, такива системи не съм играл. Обясни ми ако не заториш залога и тези три мача не ги познаеш какво става? Нищо ли няма да спечелиш?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Ливочев на 03 Фев 2019, 14:58

И аз мислех да повдигам темата за Нгану и Веласкез,от последната среща на Франсис не стана ясно взел ли е поуки от загубите си.Щото сценария с това да му затворят играта тука е много по голям според мен от колкото във двубоя му със Стипе,ако не е.Със Люис може да се каже че стъпа на криво.А по статистика на Веласкез тия завръщания са му като черна котка(Сантос,Вердум),не е активен,преди време да,но в момента не може да се разчита на изтекли вече победи срещу хора които се сгромолясаха,не е достатъчно.И има навика да влиза в размени,а подобно искушение срещу Нгану ще му начертае пътя към пенсията,въпреки че Кормие го определя за най добрия,не знам какво да очаквам от ''най добрия'' който не се бие.Очаквам Нгану да го нокаутира в първия рунд,но това не значи че няма да заложа на него.

Тоя Гералдо де Фрейтас се би като боец готов за ЮФС,стори ми се обигран или опонента му бе много слаб,можеше да го приключи и в стойка,но Пико или Зомбито са добър пример за поемането на излишни рискове напоследък.За Алдо съмнения нямах,Мойкано беше като удобен за нокаутирване за стария пес Алдо,даже и го съжали,слаб е,и други ще го бият,на много бойци им мина времето и не е добре да се съди за записани победи срещу тях.И Томас Алмейда го виждаха като нещо голямо,но още ми е болно за него.Албини....абе толкова ли няма други с които да подписват,за мен е по добрия боец,но при тежките това не е водещо правило(Демолишъна),плюс това тоя му е сменен опонент.
Аватар
Ливочев
 
Мнения: 41
Регистриран на: 15 Ное 2015, 18:21
Град: Варна

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот LukeRockhold на 03 Фев 2019, 15:23

Мерси за съвета. Почти бях решил да затварям и сега го правя.
Ако не бях познал останалите 3 мача, оставах с печалба 13,75 евро. Ако познаех още един от оставащите три, например Боеч с коеф 2,8, общата ми печалба пак щеше да е по-малка от 60 евро - около 53 евро. Но ако влезнеха още два мача, което е много трудно, щях да взема много повече.
Доволен съм, мисля, че правилно затворих, макар че за Намаюнас имам големи надежди да бие. А тоя Акмедов навремето го бях кръстил руския Стъки, само балтии и физическа сила, не е добър.
Както и да е, успехи занапред.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Руския Стъки

  1     Мнениеот TheRebel на 03 Фев 2019, 17:05

Това с руския Стъки е доста добро. Много наподобява него наистина. И като външност и като стил. :D
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 03 Фев 2019, 23:29

Чакайте, да ви се похваля какво ми избяга вчера - с 1 евро за 200

Изображение

Рокхолд, аз на твое място също бих затворил този залог, защото това са си сигурни пари. Няма нищо по-добро от това. След това бих играл някои от нещата, които чакам пак, но с по-малък залог или комбинирани по друг начин, така че ако излязат да изкараш пак някой лев.
Последна промяна montey на 04 Фев 2019, 20:26, променена общо 1 път
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LukeRockhold на 04 Фев 2019, 18:40

Монти, нищо не ми излиза от тоя линк, дето си пуснал.

За другото, което казваш, да комбинирам останалите мачове, май така ще направя. Намаюнас вече си я бях играл самостоятелно, ще включа някъде и Боеч.
А Кастелум въобще не го виждам да бие. Вкарах го в системата си, защото съм направил голям залог за Уитакър, още като пуснаха мача, при коефициент 1,53 и реших да го туря в системата в случай че стане издънка поне тук да ми помогне.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron