Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  5     Мнениеот CapitanSpirit на 11 Юни 2016, 17:08

Абе човека показва фиш как е хванал кинтите а ти го хейтиш. Влезни си с някой от другите профили, знаем че диазче, ротуележивотно, рсс и още много други профили са твои ! Само не мога да разбера защо нападаш един свестен потребител и го наричаш шизофреник. А може и да пишеш и от последният си разкрит профил "българиец". Твоите хейтърски прояви са безчет :evil:
Аватар
CapitanSpirit
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Май 2016, 19:14
Град: Казанлък

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 11 Юни 2016, 17:16

:DD :D Doktore (CapitanSpirit) много обичам като изкочиш да се браниш с някой съвсем прясен профил. Ама сори този профил бързо го разконсперирах че е твой, със снимка на Федор и се мазниш на Ро си ми ясен отдалече. Иначе си прав Ротлележивотно и Диазче са мой, аз не го крия, но виж ме от тях не пиша, освен когато не реша да се позабавлявам малко с теб. Рсс не е мой, тука сбърка шизо. Само ти си човека които води разговори сам със себе си, аз моите мултита ги ползвам само за ташак 8) lol 8)
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 11 Юни 2016, 17:19

българиец мой профил хаха :DD хаха шизооо много, много слабо :DD
Шизак скрии се вече, безинтересен си;)
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  5     Мнениеот CapitanSpirit на 11 Юни 2016, 17:27

Ти си болен всеки да виждаш някаква конспирация, това е така защото самият ти ползваш 500 профила, нито съм доктори, нито моктори или каквито и да е там. Регнат съм скоро но това не ми е пречило да чета форума, пиша рядко защото за разлика от теб имам личен живот и служебни ангажименти - бизнеса ми не се движи сам. А ти псуваш и обиждаш всеки че е шизо, поради простата причина, че явно ти имаш параноидна шизофрения :DD И да онзи ден помня че те разкриха че си българиец. Мултак такъв :!:
Аватар
CapitanSpirit
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Май 2016, 19:14
Град: Казанлък

Re: Залози на предстоящи събития

  6     Мнениеот doktora70 на 12 Юни 2016, 09:58

Блокирал съм му много профили на мултито ЗоБдоГроБ - беше ми забавно в началото да се смея, ама то едно и също всеки път и стана скучно - той само едни и същи неща - само знае Олива та Олива! А като гледам това новото момче как му се обяснява (както аз си правих труда в началото като не го знаех че е сбъркан, да се обяснявам като показвам лични карти и тем подобни) - ама разбрах че няма смисъл - момчето наистина е болно! Големия майтап е, че винаги взима на прицел новите профили и там търси въображаемия си изнасилвач Олива! Този Олива пък бил някакъв си варненски кретен същия като него и го е правил за мезе дълги години в сайта! Това са болни дечица с много свободно време - лошото е, че сме разбрани хора и тръгваме да се обясняваме на някакви кретени, които не се знае дрогирани ли са или са олигофрени по рождение!!
Последна промяна doktora70 на 12 Юни 2016, 13:09, променена общо 3 пъти
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот колюгипса на 12 Юни 2016, 13:00

:DD :DD ето пример как шизото мОлива сам се обеснява на другия си профил хахахахахаха. абе моливчо, дай да видим на кой профилите са повече твоите или на зоба! :twisted: напиши списък с неговите а после той с твоите, също както с прогнозите го правиш. айде да видим eek
Аватар
колюгипса
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Окт 2015, 19:24

Re: Залози на предстоящи събития

  6     Мнениеот doktora70 на 12 Юни 2016, 13:30

Не се хаби да ми отговаряш болно дете - изписва ми:
Това мнение е публикувано от "колюгипса" който е в списъка с врагове.
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот колюгипса на 12 Юни 2016, 14:50

мОливчо не се прави, четеш всичко което се пише тук без изключение. ти никой не си блокирал, няма и да блокираш. това тук е твоят живот шизо ;) а и защо си корегираш коментарите по 5 пъти? айде, нали викаш че зоба има много профила, кои са те? защо не искаш да кажеш кои са тези профили? защото единственият с 50 профила си ти моито болно недъгаво шизофрениче lol lol lol
Аватар
колюгипса
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Окт 2015, 19:24

Re: Залози на предстоящи събития

  7     Мнениеот baiGosho на 12 Юни 2016, 16:02

Кавал, айде изчезвай, стига си спамил и тука мама му стара. Човека си снимал фиша, ти пак продължаваш. На всичкото отгоре продължаваш и старата тема за профилите...
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  7     Мнениеот doktora70 на 12 Юни 2016, 17:38

Оставете го това болно дете - ти му казваш че имаш само един профил - то е недоволно, после му казваш че всичките профили са твои - то пак е недоволно! Такива объркани хора имат нужда от спешна медицинска помощ или от един хубав кютек :) За първия вариант не съм сигурен дали помага - но втория действа със сигурност :)
Последна промяна doktora70 на 14 Юни 2016, 04:22, променена общо 1 път
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта