Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот doktora70 на 04 Мар 2017, 22:23

Вярно е това - но ще го пропусна този двубой за залагане : ) ! Виждам ги с равни шансове и двамата! Трудно ми е да определя какво ще направят - и двамата са много добри, може би ако се стигне до късните рундове Томпсън е с по-големи шансове - ще видим какво стане!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 04 Мар 2017, 22:56

А не, за залагане изключвам. Просто някой път като ми присветне лампичката и видя нещо което за мен е решаващо двубоя и някакси все едно съм видял бъдещето. Като просветление. Много рядко ми се случва, но ми се случва. Сега имам такова усещане. Звездите ми го говорят. :D И в комплект с това че коефициента за Томпсън скочи днес на 1.60 (при чуждите букита е 1.70!).. За Томпсън досега такъв щедър коефицент не е имало за този мач и за миналия заедно. Това е абсолютният пик на коефициента на Томпсън. Може би е знак от горе? :) Де да знам.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот KungLao на 04 Мар 2017, 23:05

Линкове за live ?
KungLao
KungLao
 
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Дек 2016, 19:47
Град: burgas

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 04 Мар 2017, 23:15

http://peka2.tv/krackeron

както обичайно на кракерон линка
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот baiGosho на 04 Мар 2017, 23:26

В бет365 коеф. на Томпсън е 1.70.

Иначе аз заложих на Дейвид Теймур заради нереалния коефициент от 4 и на победа за Хънт или победа за Алистър с решение (комбиниран залог с около 1.50 среден коефициент). Заложих и много малко на Дарън Елкинс, заради коеф. от 5.50. Мисля, че има някакъв шанс, макар и не много голям. Вероятно съм си изгубил парите, но пък добрият коефициент си е добър коефициент.
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот doktora70 на 05 Мар 2017, 04:57

3 фиша ми паднаха заради Дейвид Хей, много добре стартирам бойната нощ с 30 лева назад още от първата среща!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот baiGosho на 05 Мар 2017, 13:54

Хах, залозите на аутсайдерите се получиха, но Хънт ми изяде главата...
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 05 Мар 2017, 14:34

Хънт можеше да го бие когато беше разклатен от лактите, но Хънт вече наистина годините му оказват влияние и чисто физически не можеше да се възползва от шанса. Мисля че беше с добър лагер, но идва момент в който колкото и да ти е добър лагера не може да замени младежката енергия.

Хънто Сан, пенсионирай се. По-добре е така.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LORDA на 05 Мар 2017, 15:15

Напред съм определено с парите и залозите! ;)

Отделно 8 познати срещи от 11 общо, като 3 са познати " перфектно ", а 2 с " бонуси " ;)

Най-големите аутсайдери от халата като залози направиха най-яките срещи! Останалото, с изключение на 1-2 срещи бе тотална скрап... Колкото и именити да бяха бойците в тази гала... то срещите бяха адски скучни за гледане, през огромната част от времето... и все пак познаваемостта ми е на ниво.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  3     Мнениеот FanBoy1 на 05 Мар 2017, 16:05

Заседнали Резила, Хакерчо и Зоба в мазето на Резила да обсъдят резултатите от ufc 209. Надлъгвали се, надлъгвали се кой повече е познал и станало въпрос за форума. Нали Резила и Хакера не пишат вече и питали Зоба кой от форума какво е познал. Започнал Зоба да им разказва:
Зоба: Админите решиха да направят рубрика за прогнозите на TheRebel.
Резила: За да залагаш на обратното нали. Аз така направих 100% успеваемост.
Посмели се, посмели се и Хакерчо нетърпелив се обадил, кажи за доктора, кажи за доктора, направи ли сефтето с излезнал фиш.
Зоба с въздишка и напрегнато изражения тихо промълви.
-Този път пусна седем фиша и хвана.
Хакерчо: Наистина ли, не мога да повярвам. Какво хвана, какво хвана.
Зоба: Голем курец хвана.
Аватар
FanBoy1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Яну 2017, 00:43

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron