Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот pitbulll08 на 10 Фев 2018, 16:37

Изображение
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 10 Фев 2018, 16:53

Питбуле, премести го в Прогнози. Всички слагаме там. :)
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот pitbulll08 на 10 Фев 2018, 16:58

TheRebel написа:Питбуле, премести го в Прогнози. Всички слагаме там. :)


Вярно, сгрешил съм темата, преместих ги
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 11 Фев 2018, 13:38

Леле Жинглианг ако беше победил щях да съм супер доволен от тая вечер...
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Бъдещи събития - мисли

  0     Мнениеот TheRebel на 11 Фев 2018, 15:44

Смятам да не залагам на ММА този и другия месец и чак април на Джъстин Гейчи, ако не се отвори по-добра възможност преди това. Мисля че това е много сигурна победа за изрода. Особено ако треньора му и хората около него го убедят някак тоя път да играе малко повече за победа, а не за публиката. :D Смятам че има такъв шанс това да стане защото дори най-големите бойци за публиката като загубят това малко или много им променя психиката. Примерно Маестрото Ким след като загуби от Поло Рейес в онзи побой си промени набързо мнението относно играенето за публиката. Не вярвам Гейчи да направи такъв обратен завой като Маестрото, но промяна очаквам. Дори и без да си промени играта смятам че ще победи, но ако е малко по-ориентиран към победата според мене е бетон.

UFC on Fox 28
От това което е излязло в международните сайтове виждам интересен коефициент на Марион Рено 2.75 срещу олимпийката МакМан за 24ти февруари. Тая МакМан букитата много я обичкат и непрекъснато е фаворит. Това естествено е заради медалите й в борбата, но реално като боец не е нищо особено и в 3 случаи когато е фаворит губи от последните си 7 мача. Това значи че абсолютно хвърляш монета дали ще бие като фаворит или не. За мене няма значение как я дават като цифра - историята го показва. Важно е само може ли опонента по някакъв начин да я накара да се предаде - физически и/или психически. МакМан не харесва въобще боя, не знам и аз за какво участва в ММА битки? Личи си по начина по който се бие и как и какво говори извън октагона като я разпитват за кариерата й. Като стане нещо по-напечено и се отказва. Отказа се срещу Ронда, отказа се и срещу Кетлен. Тая Рено е стара и е някаква учителка мисля, но поне харесва боевете малко повече от МакМан и от един-два двубоя е при Кордеро и тренира малко по-сериозно от преди и си изчиства недостатъците в играта. Които са най-вече това че остава опонентките си да си разиграват коня твърде много, не пресира екшъна. А има кардиото и уменията да го направи ако иска. За мене тоя коефициент от 2.75 е напълно сгрешен. Трябва да е 1.90 на 1.90, дори бих дал Рено лек фаворит. Бих я заложил на изненада, както заложих оня път Ким. Ще видим. Но определено искам да си запазя повече пари за Гейчи.

UFC 222
Ортега се връща към традицията да е аутсайдер и е 2.65 срещу Франки Едгар. Последния път всичко живо залагаше срещу Едгар, а той явно не е знаел че е трябвало да загуби, и направи Родригес неразпознаваем в главата. Бяха все едно баща бие сина си. Сега хората явно още им е пресен спомена от този двубой и никой не смее да заложи срещу Едгар. Смятам обаче, че Ортега е доказал достатъчно много пъти че каквото и да става намира начин да излезе победител накрая. Може да не съм достатъчно смел да заложа на него в този конкретен мач, но със сигурност не искам да залагам и ПРОТИВ него. Този мач е за гледане, не за залагане. 8)

В същата карта Арловски пак е аутсайдер. Но този път не срещу новак в UFC като Албини, а ветерана Струв. Струв би трябвало да спечели тук, дори срещу очевидно подобрената версия на Арловски. Но който залага Струв на 1.30 има доста големи топки.

UFC 223
Интригува ме мача Аякуинта--Фелдър. Смятам че Аякуинта е на хартия по-добрият боец. Бокса му е значително по-добър и е по-опасен. Засега от това да бъде истински нокаутиран (има загуба с приключване заради аркада) го спасява твърдата му глава и факта че не е срещал истински нокаутьори. Ако беше срещнал Аякуинта по-рано в кариерата си, преди да отиде в Руфъспорт, веднага избирам Аякуинта. Но сега има понатрупан опит, загуби които от които да помъдрее и тренира в добър лагер. Също е атлетичен, голям за категорията и почва да се връща може би към корените си, които са муай тай. Игра в клинч в мрежите с атаки с колена и лакти. Труден мач за прогнозиране, за залагане мисля е изключено човек да е сигурен в едната или другата страна. Въз основа на това че Фелдър ми се струва доста умен и тактичен боец станал напоследък, физиката му и това че Аякуинта вечно се оплаква от някакви травми и че единственият му мач откакто се завърна беше преди година и трая 1 минута, аз избирам Фелдър. Но все пак не съм прекалено сигурен в него.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 12 Фев 2018, 04:05

Корените на Фелдър са таекуондо и след това карате,разбира се,но не му се отдават добре.Той винаги се е опитвал да клинчи,а след това да заема маунт позиции и от там да мародерства,но срещу Барбоса не му се получи,защото бразилеца има много добра защита от клинч и събаряния(която не сработи при талибана за съжаление),но това,което Молтен пишеше,че бил лесен за събаряне са абсолютни глупости.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Фев 2018, 07:45

Еми аз мисля че е. Оливейра си го събори последния мач без усилия. Оня Триналдо също.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 12 Фев 2018, 21:45

Имах предвид Барбоса,Фелдър не ме интересува много.Ребел,мой човек,искам да направиш анализ на качествата на Бам Бам Тубиваса-Танцуващото шкембе,това е моя нов идол.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 12 Фев 2018, 22:01

Голяма грешка на букитата тази седмица според мен е коефициента за Франсиско Триналдо - 2.87. Определено виждам доста по-равностоен двубой, отколкото тези коефициенти предполагат и затова мисля да го играя още от сега.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Медейрос ако стане над 3.00

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Фев 2018, 22:41

Вярно че бях чувал че е тренирал таекуондо. Но си в грешка в известен смисъл - срещу Барбоза на Фелдър не му се получи защото така и не пробва никакъв клинч. Накрая на мача притисна Барбоза до мрежите и дори се ядоса на себе си че го е пробвал. Тогава беше периода в който презираше всякакъв бой тяло в тяло.

То няма какво да му се прави много много на него. Експлозивен, мощен, голям за категорията. Доста е зелен иначе обаче. Потенциално може да окапе още в следващия си мач, за съжаление. Коултер и Аскер са адски ниска летва. Интересно ще ми е да го видя срещу примерно Голм.

Монтей, не виждам къде е грешката. Триналдо има доста ограничени шансове за победа в този мач. Много ще се изненадам ако Вик не победи.

От дадените коефициенти ме интересува колко ще стане коефициента на Серони към деня на мача. Медейрос на всичко над 3.00 е добър залог. Не бих заложил на Серони повече до края на кариерата му. За мен стила му и недостатъците му са ясни на всички вече и знаят къде и как да го атакуват. За мен това е значителна слабост. Дори неособено талантливи бойци могат да се възползват след като има очевиден геймплан който да следват, проверен и доказан от бойци преди тях които са го побеждавали благодарение на него. Като добавим и възрастта и факта че е боец на Джаксън/Уинк за мен минимум повече няма да заложа не него, ако не направо да залагам всеки път срещу него на приемлив коефициент. Залата Джаксън/Уинк е с някакъв анти-рекорд на загуби на техни бойци. Грег Джаксън примерно почти не посещава залата, занимава се с курсове по самоотбрана за полицаи и семинари. Залата се е превърнала изключително в бизнес, отдават помещения под наем, занимават се със странични бизнеси несвързани с ММА, взимат такси от бойците (което е в реда на нещата) но индивидуално внимание към тренировъчния лагер и прогреса не отделните атлети не се обръща. Работи се на големи групи. Всичко е на конвейерен принцип. Това не ми харесва.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта