Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 24 Яну 2018, 16:00

Нямам никаква идея за Бермюдес и Фили. Бермюдес е при Хууфт. Тия бойците на Хенри Хууфт и Блекзилианс са за избягване за залагане. Тоя лагер не струва. Неслучайно се разпадна.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

UFC FN 125: Machida vs. Anders

  0     Мнениеот TheRebel на 30 Яну 2018, 16:07

Момци, тая седмица коефициентите дадени от букмейкърите са прекалено изцедени. Трябва да се играят комбинации ако искаме някаква печалба, или да сме наистина много добри в прогнозите и да улучим някой несправедливо сложен аутсайдер. И като имам предвид несправедливо сложен, нямам предвид някой аутсайдер да спечели по случайност, а да играе наистина по-добре от опонента си, или пък достатъчно равностойно че да вземе близко решение. Това също го считам за несправедлив аутсайдер, когато е равностоен с опонента, но е даден 4.00 коефициент.

Такива несправедливи аутсайдери виждам само един - Десмънд Грийн е 2.30. Десмънд Грийн е мн. добър борец, атлетичен, има предимство във височина и обсег пред Празереш. Обича да играе на контри и често съдиите не виждат ударите му и му се разминават победи. Дори срещу Емет, където очевидно победи, един съдия е дал мача на Емет просто защото е твърде неактивен, въпреки че в моментите които атакува записва добри удари. За мен като нищо може да го ограбят съдиите в Бразилия. На хартия ми се струва подценен, но напълно виждам как може да падне. Забравих да спомена Празереш. Той е добър боец, но просто е твърде нисък и без особен страйкинг отдалече. Ако те притисне до мрежите има добри комбинации, но в откритото пространство няма дължината да покрие дистанцията или експлозивност. А срещу борец като Грийн няма да може да използва уменията си в БЖЖ. Така че виждам добро предимство на хартия за Грийн.

Иначе като сигурни победители съм си харесал за колонка Андерс, Голм, Сантос и Патрик. Ако коефициентите им станат малко по-хубави до края на седмицата, ще преценя на кои от тези четиримата наистина мога да имам доверие и ще оставя 2-ма или 3-ма в колонката и ще играя с малка сума тях. Имам доста увереност в Ромеро и ще оставя повечето си пари да заложа на него другата седмица.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот Карелин на 30 Яну 2018, 20:55

Ромеро ще ти изяде парите. Рокхолд ще си спечели мача.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 31 Яну 2018, 07:50

Да, но как?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 31 Яну 2018, 15:09

Рокхолд и Ромеро е много труден за прогнозиране мач, Люк е супер непостоянен в изявите си и не знам как ще излезе за тоя двубой. Последния двубой срещу Бранч, едва не беше нокаутиран още в първия рунд, добре че във втория успя да го свали и да го довърши с удари на земята. Това май му е и единствения начин да победи Ромеро, някак да го свали и да вземе топ позиция. Обаче Ромеро е много здрав физически и не знам колко време Рокхолд ще може да го държи на земята. От друга страна Ромеро спокойно може да нокаутира Люк и в стойка, и на земята. До съдийско решение не мисля, че ще се стигне.
Може би Ромеро с нокаут ако е около 2.50 си заслужава да се играе според мен.

Другото, което съм нацъкал за това събитие е:
Тимъти Джонсън/Марсело Голм над 1.5 рунда - 1.90
Серхио Мораес/Тим Мийнс над 2.5 рунда - 1.80
Тиаго Сантос (1.33) + Празерес/Грийн над 2,5 (1.50) - 2.00

Мисля да играя и Мачида ако коефициента стигне 3.50, просто защото не мисля, че Андерс има силата на Брънсън, за да го нокаутира рано.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 31 Яну 2018, 16:13

За мене, Монтей, тези двубои които смяташ да ги играеш не дават особено сгрешени коефициенти, да не кажа че май всичките са правилни. Не ми харесва да залагам на коефициент който отговаря на шанса на дадено събитие да се случи. Искам да се възползвам от грешки на букмейкъра. И единствената голяма грешка която улавям е за мача на Валентина Шевченко са дали над 2.5 рунда 2.15 коеф. което за мен е много интересен коефициент. Шевченко не е приключвала опонент през цялата си ММА кариера който да има положителен баланс победи/загуби, освен Пеня. Не вярвам да приключи млада и атлетична, макар без особени други качества, състезателка в лицето на Качоейра. Нейният стил не е да приключва боеве, освен ако й се даде идеалният шанс или е абсолютно принудена да го направи, и дори тогава й е трудно. Другият двубой със сбъркани цифри по мое мнение е Мая Стивънсън--Поляна Виана на 2.00 коеф. за под 2.5 рунда. Всички казват че Виана трябва да я бие лесно, а Стивънсън е едно че е стара и второ е губила 2 от 4-те си официални загуби под 2.5 рунда и има и още една загуба под 2.5 рунда срещу Юбенкс в TUF. А пък Виана печели всеки път в рамките на 2 рунда. За мен е очевидно кое трябва да се играе тука.

Монтей, мислиш да играеш над 2.5 рунда в мача на Мачида ли или само Мачида? Защото не разбрах за кое имаш предвид. Ако е да играеш Мачида, твърдо ти препоръчвам да пасуваш. Стилът на Мачида е стил от едно старо време което в съвременния ММА е много, много трудно да сработи. Дори да си млад и експлозивен не е ефективно вече това което той прави, а какво остава на неговите години и поети удари. Ако избираш над 2.5 рунда също е леко рисковано, не виждам мача да мине втория рунд, ако трябва да съм честен. Всичко зависи от Андерс как ще предпочете да играе. Доколкото мога да разбера що за човек е от дадените му интервюта по-скоро би бил предпазлив в началото, но не мисля че може да сме сигурни че ще чака 3 рунда. Той ще търси победата, а ако седи и чака 3 рунда потенциално може да е назад на съдийските карти, не мисля че той или ъгълът му ще му по позволят да дебне толкова време. Да не говорим и че са в Бразилия и трябва да се има предвид че може да дадат рундове на Мачида които не си ги е спечелил ако са на кантар.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 31 Яну 2018, 17:07

Тези 2 линии, които си посочил определено заслужават внимание, мисля да ги поразуча допълнително. Иначе мисля да играя Мачида като победител с нисък залог, не толкова, защото мисля че ще победи, колкото заради този коефициент, който са дали за него. Андерс все още не се е доказал срещу стойностен боец, а Мачида определено може да бъде такъв ако има ден. Пък и ми е слабост :D Един от първите бойци, които съм гледал преди 7-8 години, когато започнах да се интересувам от ММА.

Иначе другите ми залози си ги харесвам много, недей така с лошо за тях :D
Мисля да играя и Джо Сото на 1.80 срещу Юри Алкантара, който щеше да е с 3 поредни загуби в момента ако не беше измъкнал като по чудо събмишъна срещу Люк Сандърс. Алкантара като цяло изглеждаше зле във всичките си последни 3 мача, прекалено предпазлив и бавен, докато Сото изглежда подобрява играта си с всеки изминал мач.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 31 Яну 2018, 21:38

Ребъл, една малка подробност относно Шевченко, която не се бях сетил. Имай предвид, че тоя мач е на 125, а не на типичните за нея 135. Малко или много ударите и ще представляват по-голяма заплаха при по-леките, а и отделно като за първи мач в категорията, Валентина ще иска направи силно впечетление, за да получи по-бързо двубой за титлата. Иначе съперничката и няма загуба до момента в кариерата си, така че би трябвало да издъжи боя, който Шевченко ще и хвърли.
Аз на твое място бих изчакал още малко, като гледам коефициента вече е 2.20 и нищо чудно да се вдигне и още
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 01 Фев 2018, 12:13

Монтей, аз залагам единствено чрез ефбет. Нямам регистрации другаде. А там не дават на рундове, така че и да чакам полза няма. Само давам съвет на който смята да играе рундовете, като теб например. Естествено и добавям бележката че не съм голям познавач, на подбив ме взима половината сайт като заговоря за прогнози, така че...
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 01 Фев 2018, 20:13

Регистрирай се в бет365, като нов клиент ще ти дадат бонус 100% от първия депозит а и имат доста повече пазари от ефбет, особено за главните срещи.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron