Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LORDA на 04 Фев 2018, 10:54

UFC Fight Night: Machida vs. Anders ( 03-04.02.2018 г. )
LIVE NOW 2980 pts. 11/11 picks 3 bonuses 6 perfect

Дами и господа... искам ви тихички, всичките :D :) Мисля, че снимките в профила ми във ФБ са крайно красноречиви. Номер " 6 " съм по познаваемост не в БГ, а в света изобщо от тази галавечер! В топ 10 не е влизал българин никога, както и никога, никой българин не е познавал крайния изход на всички срещи в една галавечер, без изключение! ;) Смешното в цялата история е, че вчера не намерих време да ида, да пусна фишчета за 2-3 срещи поне. Ако бях пуснал всички срещи със залози... както правех на всяка гала, преди година... в момента щях да съм милионер... буквално! Лекичко ме е яд, признавам! Иии за Дракона, а и не само ви казах нещо! В Бразилия винаги стават чудеса!!! :) ;)
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 05 Фев 2018, 11:22

Това наистина си е похвално, браво!
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Залагайте на прогнозите на Монтей

  0     Мнениеот TheRebel на 05 Фев 2018, 15:06

Другото, което съм нацъкал за това събитие е:
Тимъти Джонсън/Марсело Голм над 1.5 рунда - 1.90
Серхио Мораес/Тим Мийнс над 2.5 рунда - 1.80
Тиаго Сантос (1.33) + Празерес/Грийн над 2,5 (1.50) - 2.00

Мисля да играя и Мачида ако коефициента стигне 3.50, просто защото не мисля, че Андерс има силата на Брънсън, за да го нокаутира рано.


Монтей, всичко стана както го каза!
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 06 Фев 2018, 08:37

Да, добра вечер беше откъм залагания, само да не бях играл Сото и Вера да победят, но все пак не може абсолютно всичко да излиза :D

Вчера играх Ромеро на 2.25, защото мисля, че този коефициент не е реален просто. Особено след новината, че Рокхолд се подготвя за този двубой при Хуфт и след като добре знаем, че брадичката му определено не е това, което беше.
Налях доста Ли Жинглианг докато беше на 1.53, а мисля и да прасна едно комбо Ли+Туйваса+Педро, което ми се струва бетон, въпреки смотаните коефициенти.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 06 Фев 2018, 10:22

Eee, най-после да видя един човек да мисли че Ромеро ще бие! Монтей, имам солидни наблюдения че който е отишъл да тренира при Хууфт не е прокопсал, особено на елитно ниво. Бойците на Хууфт/Блекзилианс просто не умеят да печелят важните мачове, а дори и тези по-лесните. Примерно ето ти - Бермюдес, М.Джонсън, Бърнс, Скели. Нямам грам доверие на този Хууфт. Така че това е още една причина да смятам че Ромеро ще победи. Дори бившия съотборник на Люк от АКА - Майк Суик - каза че е видял значителен регрес в борбата на Люк откакто не тренира с тях, видно от мача му срещу Бранч. Определено 2.25 ще го играя и то мощно.

Загубих тоя ивент който мина. Играх Андерс/Сантос/Патрик. Много бях уверен в Андерс, а май не трябваше. Междудругото ми мина през акъла да играя и Голм към колонката, но се отказах защото не е доказан на UFC ниво. Но защо не сметнах същото че може да се случи и с Андерс - защото прецених че нищо че не е доказан, Мачида е толкова взел-дал че няма да има значение. От такива ситуации съм губил най-много пари, когато напълно отписвам даден боец. Напълно отписах Цигано срещу Ротуел, А.Силва срещу Брънсън... Да не изброявам че ме хваща срам. :oops: :D

Тай Туиваса срещу Сирил Аскер ми се струва мач-капан на мене. Тоя Туиваса не е доказан срещу някой дето знае да се бие, а е еба ти фаворита. Дебюта му беше срещу Коултер, който загуби от смешкото Шърман. Коултер е дребен и неатлетичен за категорията и няма никакви специални умения. Така че това не е мерило. Внимавай с Туиваса, проучи мача по-добре. Може би ще бие лесно, но наистина ли си сигурен в него, Монтей?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 06 Фев 2018, 22:08

Ами гледал съм само един мач на Аскер до момента и въобще не бях впечатлен да ти кажа. Първо, че е дребен за тая категория. Второ, тейкдауните му бяха изключително нескопосани и бавни, добре че тоя китаец нямаше представа какво трябва да прави на земята и Аскер успя да го събмитне. И трето, пича тренира в някаква зала във Франция, в която спаринг партньори са му местни бойци, чието ниво не мисля, че е кой знае колко високо.
За сметка на това Туйваса тренира с Марк Хънт, Джеймс Те Хуна и още няколко известни имена от региона, което не е никак зле. Вярно, в първия си двубой не впечатли особено срещу Коутър, но пък в крайна сметка един боец побеждава, този който са изправили срещу него. В стойка ще доминира тотално, за това няма две мнение мисля. Единствения вариант да загуби тоя мач е да направи някаква страшна глупост и да влезе сам във събмишъна на Аскер.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 07 Фев 2018, 13:24

Определено няма да се изсилвам с голям залог на Туйваса, въпреки че не виждам как Аскер ще вземе тоя мач. Коефициента обаче е много скапан.
С нетърпение чакам линията за рундове на Хънт и Блейдс, ако е 1.5 рунда, със сигурно ще играя над, само дано коефициента е хубав.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Каньо на 07 Фев 2018, 15:41

Има логика в казаното Крисо
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Ромеро

  0     Мнениеот TheRebel на 10 Фев 2018, 13:58

Ромеро според мене е почти сигурен победител. Особено след цирка който направи на кантара. Лисицата нарочно стъпи на кантара на едната му страна само за да се измери "по-тежък" и на втория кантар като стъпи нормално и се премери "по-лек" да изглежда все едно е опитал да свали килограми. Когато стъпиш неправилно на електронен кантар дава леко завишение на теглото, аз си направих същия експеримент, премерих се точно с 0.6 паунда по-тежък като стоях с тежестта си преместена почти изцяло на единия крак.

Дори това да не е, кантара да е давал еднакви резултати независимо как стъпиш, първия път Ромеро се претегли с бельото си, след това на втория опит беше без. Човека ще направи вякаква щуротия само и само да изцеди предимство тук, предимство там... На най-високо ниво в спорта това може да е и често Е решаващо за победата. :)
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron