Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот laflare на 19 Ное 2016, 21:15

http://i.imgsafe.org/09655b13ae.jpg

Успех на всички заложили.
Аватар
laflare
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Окт 2016, 10:41
Град: Бургас

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот КолетоДжипса на 20 Ное 2016, 20:22

Изкарах 3455лв от ппследния залог :DD
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LORDA на 21 Ное 2016, 19:15

КолетоДжипса написа:Изкарах 3455лв от ппследния залог :DD


Който беше...?
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  3     Мнениеот Карелин на 22 Ное 2016, 17:01

Сигурно петица в 6/49 на ТОТО 2. :DD
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Кубрат Пулев - Самюел Питър

  0     Мнениеот TheRebel на 24 Ное 2016, 12:31

Въпрос към хора които разбират от бокс:

Видях в ефбет много апетитен коефициент за предстоящия мач Кубрат Пулев - Самюел Питър, "мачът да завърши след изиграване на 12 рунда" "да - 7.00". Дали наистина е подарък това от букмейкъра, или е уловка? Според мен шанса да няма нокаут не е малък. Не бих казал че е много вероятно, но за 7.00 мисля че си заслужава да се пробва. И двамата държат на бой, също не вярвам Кубрат да иска да рискува тук. Мнения?
Благодаря.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър

  1     Мнениеот LORDA на 24 Ное 2016, 23:39

TheRebel написа:Въпрос към хора които разбират от бокс:

Видях в ефбет много апетитен коефициент за предстоящия мач Кубрат Пулев - Самюел Питър, "мачът да завърши след изиграване на 12 рунда" "да - 7.00". Дали наистина е подарък това от букмейкъра, или е уловка? Според мен шанса да няма нокаут не е малък. Не бих казал че е много вероятно, но за 7.00 мисля че си заслужава да се пробва. И двамата държат на бой, също не вярвам Кубрат да иска да рискува тук. Мнения?
Благодаря.


Доста вероятно е. Мога само да ти каза, че обикновено в залозите, в бокса обикновенно не е като в ММА. Наблюдавам ги от много време и поне за крайните резултати мога да ти кажа, че в Бокса коефициентите на букитата излизат на 99% ( реален процент ).
Пробвай се... или ще е решение в полза на Кобрата, или ще е ТКО/КО за него пак.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот laflare на 15 Дек 2016, 16:39

За тази седмица https://i.imgsafe.org/29c9a05125.jpg

Успех на всички заложили!
Аватар
laflare
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Окт 2016, 10:41
Град: Бургас

Бъдещи ивенти

  3     Мнениеот TheRebel на 19 Дек 2016, 18:54

Реших да се поровя малко в уикипедията да видя има ли бъдещи мачове където да имам силно мнение и да съм готов с евентуалн избор когато дойде датата на самия ивент.

Ето няколко:
UFC Fight Night 103: Rodríguez vs. Penn 15-ти януари
Heavyweight - Walt Harris vs. Chase Sherman
и двамата са атлетични нокаутьори, но Шърман има много повече кардио от Харис. Сега се позагледах в двубоите на Харис и виждам че при него е в сила синдрома на Кевин Кейси - ударят ли го малко по-лошо и се свива на топка и се предава. На такъв боец ама въобще не може да се има доверие. За мен на този дори да му се предостави идиелният противник не трябва да се слагат пари. Сега, това не означава че трябва да се слагат винаги срещу него... Идеята ми е когато противника му е лесен този мач да се паасува, а когато е неудобен задължителна пара срещу Харис. Пича може само да се боксира и то само докато е свеж и/или ако вижда че противника му е по-дребен и неатлетичен от него. Сложи го срещу някоя буца мускули и Харис вече не е толкова агресивен, дори първия рунд когато не е уморен още. Този пост ще стане много дълъг ако пиша толкова дълго за всеки мач, така че ще направя нов пост специално за този ивент. Има доста време до него, така че ще дам мнение за поне половината мачове и в подробности, дано помогна на залагащите.

UFC on Fox 23: Shevchenko vs. Peña 28-ми януари
Welterweight Donald Cerrone vs. Jorge Masvidal
досега в полусредната категория Серони се биеше само срещу бойци които са слаби като умения. всеки път предсказвах загуба за Серони, но се основавах доста стабилно на това че Серони е малък за категорията. но реално се вижда че килата не дават такова значение както си мислех. по-голямо значение има умението на опонентите. за първи път в полусредната категория Серони се сблъсква с добър колкото него, ако не и по-добър боец. ако коефициента на Масвидал е 2.10 и нагоре избирам него. бих го избрал и на по-малък коефициент. мисля че тук Серони най-после ще се спъне.
Heavyweight Andrei Arlovski vs. Francis Ngannou
Bantamweight Raphael Assunção vs. Aljamain Sterling

UFC Fight Night: Bermudez vs. Korean Zombie 4-ти февруари
Women's Strawweight Alexa Grasso vs. Felice Herrig
Грасо е бъдещ претендент за титлата.
Lightweight Evan Dunham vs. Abel Trujillo
Дънам е много техничен. Трухило може да предложи само малко атлетизъм и борба. Във всичко останало е по-зле от Дънам.
Light Heavyweight Ovince Saint Preux vs. Jan Błachowicz
След като ОСП падна от Тешера мислех че си е взел поука и ще се върне по-добър от всякога. Не. Едва би Кавалканте, който е малък за полутежка и е амортизиран много. След това Кормие му предлага да тренира при АКА за да се готви за Джон Джоунс и ОСП окзазва?? Шампионът на категорията ти предлага да тренираш в топотбор и му отказваш? Това е много ясен знак. Този знак показва твърдоглавие и липса на жажда за победи и развитие. ОСП бива брутално нокаутиран в по-следващия си мач срещу Мануа. Блаковиц показа точно обратното, желание за развитие и след като падна два пъти в много скучни мачове срещу Мануа и Андерсън, се завръща с победа срещу трудния опонент Покраяц. Срещу Густафсон пада заради всякаква липса на борчески умения. Ако ОСП не играе по същия начин по който Густафсон игра и то през всичките рундове, ОСП ще бъде отново нокаутиран.

Women's Strawweight Tecia Torres vs. Bec Rawlings
Featherweight Chas Skelly vs. Chris Gruetzemacher
Heavyweight Adam Milstead vs. Curtis Blaydes

UFC 208 11-ти февруари
Light Heavyweight Glover Teixeira vs. Jared Canonier
Много съм уверен в Тешера. Мисля че това е златна възможност за залог. Защо? Последния път Тешерата го пратиха на оня свят. Мача срещу А.Джонсън беше подглавно събитие на един от най-гледаните ивенти за историята на UFC. Тоя нокаут беше може би най-впечатляващия в кариерата на Ръмбъла. Напълно възможно е букмейкърите да не сложат Тешера 1.10, както би трябвало да е. Джаред Канониер изглеждаше като Флойд Мейуедър срещу Ион Кутелаба от друга страна. Но за мене това е най-неопитния и най, най-подходящия боец за стила на Тейшера. По-подходящ и от ОСП. Канониер няма никаква борба, просто нула. Не зная дали може да се пази от събмишъни, но Тешера може и само с удари на земята да го приключи не е нужно да го заключва. За мен Тешера на 1.20 и нагоре е все едно печаташ пари. Наистина мисля че ако го дадат примерно 1.40 е кражбата на годината. Единственото притестение е ако има нулева издръжливост на удари. Но само това.

Heavyweight Travis Browne vs. Derrick Lewis
Травис Браун е от калибъра на Мат Митрионе и Шон Джордан. Дерик Люис не е доказал с нищо че може да бие горното ниво състезатели в тази категория. Почти сигурен съм че ще бие, базирайки се на видяното досега. Травис Браун няма голям късмет когато се бие срещу Вердум. Първия път си счупи ребро още в началото на мача, а сега пръст пак по същото време. И въпреки това се би три рунда. Травис беше извън форма, спомням си че беше заместник на Ротуел. Би се без лагер за този мач. Притеснително е това че все още тренира при Тарвердиян, но дори с лош треньор не е толкова зле че да падне от Люис. За да победи Люис с уменията които има, трябва да направи нещо от сорта на поредицата блиц-атаки която направи Андрей Арловски или Кейн Веласкез срещу Травис. Но просто не зная дали Люис има толкова много кардио за такова нещо. Може би една-две силни атаки първия рунд. И по една атака всеки следващ - в най-добрия случай. Така виждам да успее да бие. Не виждам как може да точкува, не виждам как може да играе на клинч, не виждам на земя да е конкурентен. Никъде, само може експлозивни атаки за да открадне рунда и през останалото време да гледа да не бъде пребит, да бави времето. Вариант две е нокаут разбира се. С решение изключително трудно. Дерек едва успя да вземе решение от Рой Нелсън. Да добавя за блицовете които Люис трябва да направи - да Травис се огъва когато го атакуват но Люис е много неточен с ударите си.

UFC Fight Night 105: dos Santos vs. Struve 2 19-ти февруари

Heavyweight Junior dos Santos vs. Stefan Struve
От както се биха тези двамата Джуниор е напреднал малко като умения и бойно айкю. Струв също е напреднал малко. Тоест и двамата са малко по-добри от както се биха първия път, но телата им са навъртяли доста километри. Не виждам причина Дос Сантос да не смаже Струв дори по-лошо от първия път. Това е садистичен мачмейкинг от страна на UFC.

Middleweight Elias Theodorou vs. Cezar Ferreira
Ферейра е добър навсякъде, адски здрав и след като се убеди че няма особена издръжливост на удари започна да играе много по-интелигентно и предпазливо. Тиъдору не може нищо. Честно, освен че има неспирна енергия да пуска ритници нищо друго не виждам в него изключително.
Последна промяна TheRebel на 01 Яну 2017, 19:19, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

UFC 207 - прогнози и залози

  3     Мнениеот TheRebel на 23 Дек 2016, 23:18

Този пост е генерален поглед над двубоите за UFC 207. Ще пиша кой мисля че ще победи и за кой мисля че има смисъл да се залага. Често боецът който мисля че ще бие не е този за който мисля че има смисъл да се залага. Ще редактирам поста когато открия нещо ново и/или си сменя мнението за даден двубой.

UFC 207 - прогнози и залози

Аманда Нунес 2.10 - Ронда Раузи 1.72
Шампионката до 135 паунда Нунес последните 2 дни е паднала от 2.40 на 2.10. Мисля че е оправдано доварие от страна на залагащите. Раузи не се е състезавала повече от година, докато Нунес е в пика на кариерата си (Или дори малко преди него, мисля че може да се развие още. Определено може да поработи над кардиото си и да видим по-добри мачове от нея). Моето мнение е че Ронда може да вземе този двубой по два начина - ако Нунес се измори примерно втори, трети рунд и нататък възможно е да бъде победена и със събмишън и с нокаут, другия вариант ако Ронда не желае да играе стратегически и иска победата рано това може да стане само с нокаут и то късметлийски подчертавам. Отписвам варианта ранен армбар. А това смятам е 90% от играта на Раузи. Единствения шанс за Ронда да победи в началото на мача е нокаут. Мога да кажа че е възможно защото Ронда има натурална нокаут-сила. Моето виждане е че джудоките имат особен тип мощ свързана със спецификата на спорта им и развиват точно този тип мускули които дават тежест на удара. Не непременно бърз (макар че Ронда има и бърз удар), но много тежък. За пример давам Дан Кели и Хектор Ломбард. Мисля че нокаута над Беч Корея е първия чист нокаут (не технически) с един удар в историята на тази категория. Втория е нокаута с крак на Холи над Ронда. Освен ранен нокаут няма начин Ронда да победи с приключване до края на първия рунд. Нещата стават обаче по-заплетени защото след първия рунд Нунес значително разваля играта си поради умората. Става много по-лесна за сваляне на земята, по-лесна за удряне в стойка и изобщо става може би 2, 3 пъти по-лош боец отколкото когато е свежа. Накратко всичко в двубоя зависи от кардиото на Аманда. Тя е непобедима в първи рунд. Единствената ѝ загуба в първи рунд е първият ѝ професионален бой който губи със забележете армбар. Но тогава е прекалено зелена и играе по много по-агресивен и необмислен начин отколкото сега. Нещата напълно могат да се повторят ако играе така в защитата на титлата си. Ронда изглежда назобана до козирката от снимките в юфс ембедед което на мен ми говори че ще играе много по-обрано отколкото срещу Холм. Колко по-обрано обаче е въпроса? Толкова че да не се вкара в неприятни ситуации и да оцелее 1-2 рунда докато Нунес грохне, или пак ще търси клинча сляпо нападайки напред и набивайки се на мощни удари? Това е въпроса. Ако Аманда има кардио за 5 рунда добра битка този мач е нейн. Ако няма - шансовете ѝ се събират в първия рунд и толкоз. За този двубой съм писал подробно преди, така че просто ще кажа избора си.
Прогноза: Аманда Нунес с ТКО, Залог: НЕ, коефициента е твърде малък за Аманда вече

Доминик Круз 1.45 - Коди Гарбранд 2.55
Круз е няколко пъти по-зле без хаотичното си движение из октагона. Без да се движи Круз няма защита, няма и атака (страйкинг И борба). Всичката му игра се държи на това, няма втори план. Ако бъде удрян по краката един, два рунда с мощни лоукикове движението му може да бъде сериозно компрометирано. Това обаче не е сигурен начин сам по себе си да биеш Круз. Той е прекалено жилав и инат за да спре да се движи, дори крака му да е на парчета, трябва да му го отрежеш за да престане да се движи. В комплект с атаката по краката трябва да се нацели тайминга на атаките на Круз и да се контрират активно с къси мощни крошета. За това избирам тук Гарбрандт защото неговите контра удари са къси и много мощни. Тялото му има структура на удряч - експлозивна сила и къси ръце. Късите ръце по естествен начин правят юмрука да е по-близо до центъра на тежестта на тялото, така силата която се генерира от таза и стига до юмрука минава по най-късия път и губи най-малко енергия. Дочувам че Алфа Мейл имат план който се върти около удари по краката и в тялото на Круз така че явно са на прав път. Остава Гарбранд да реализира идеята.
Прогноза: Гарбранд с решение, Залог: Гарбранд

Фабрисио Вердум 2.50 - Кейн Веласкез 1.47
Мисля че този реванш ще бъде тотално различен от първият им мач. Веласкез беше тотално изморен и доста понабит когато потърси тейкдаун може би за да си спечели малко време и да се прегрупира. Не мисля че невероятното БЖЖ ще е така ефективно върху Кейн ако Кейн е свеж и се е подготвил добре. Вердум е неудобен стилово за Кейн, защото владее териториите на Кейн - игра в мрежи и земята. Но просто виждам Кейн да вземе победа тук с няколко елементарни промени в играта си. Първо Вердум не само няма защита от събаряния, той иска мача да бъде на земята и той да е по гръб. Ако Кейн не е изморен и не се поникьосва виждам абсолютна лесна победа (особено както е три рунда) с точкуване отдалече през повечето време на рунда и стратегически тейкдаун последната минута на всеки рунд за пред съдиите. Не е толкова лесно да заключиш някого ако имаш малко време. Вердум последния мач излезе с шкембе срещу Травис Браун и освен първия рунд останалите беше повече от невпечатляващ. Ако не е мотивиран му давам дори по-малки шансове за победа.
Прогноза Веласкез с решение, Залог: Веласкез

Джони Хендрикс 1.80 - Нийл Магни 1.90
Много хора се мислят вече че Джони Хендрикс въобще не може да вземе дори една победа в UFC. Почти всеки който съм видял да дава прогнози за този мач в ютюб прогнозира Магни? Интересно. Бих се съгласил, ако говорим за Нийл Магни от 2014г. Ей сега гледах мача му срещу Тим Мийнс и останах доста впечатлен. Магни е животно. Но не и след като УСАДА се появи. Сега определено е изгубил мускулна маса и към това и увереност, агресия и дори бих казал и подвижността си. Сравнете последните му няколко двубоя след Мая и няколко двубоя от преди 2015-та! Разликата е очевидна. Нещо има съмнително тук. Та ако мача беше Джони Хендрикс от 2016-та срещу Нийл Магни от 2014-та бих избрал Магни. Но пак не бих бил много уверен в този си избор. А Магни сега както е срещу Хендрикс сега избора е ясен. Хендрикс вярно че също пострада от УСАДА и при него разликата е още по-очевидна отколкото при Магни. Хендрикс е неузнаваем. Агресията, силата от мача с Джордж я няма никаква. Но дори скопената версия на Хендрикс успя да вземе един рунд (поне аз така дадох) от младия и набиращ сила Гастелум. И при може би малко повече време със стария си отбор можеше и да направят по-добър план и да бият Гастелум. При точно този мач Хендрикс се върна мисля при старите си треньори и резултата се видя. Определено видяхме частици от старата игра и идеи които използваше Хендрикс, но тялото му просто не можеше да изпълни плана. Нямаше въздух, нямаше сила. Хендрикс винаги се е бил малко левашки, лежейки до голяма степен на това че удря по-здраво от всеки и че е по-силен от всеки срещу когото се е изправял. Идва УСАДА и вече не е по-силен от другите, но играе така все едно е. За негово щастие той има все пак една немалка част останала от силата му и с опита от боевете развита някаква технична игра, така че при правилен геймплан и да не излезе на октагона полуумрял от свалянето на водата за категорията не мисля че да победи Магни ще е толкова трудно.

Ъпдейт: След кантара вчера където Джони Хендрикс не влезе в категорията и беше 173.5 паунда вместо максималните 171 залагащите слагат залозите си на Нийл Магни. За мен това че е с 2.5 паунда над категорията не променя нищо що се отнася до мача. Хендрикс има проблеми с килата откакто му спряха зоба, и всеки път се представя по един и същи начин. Зная че начина по който се бие без зоб и с трудно сваляне на килограми е достатъчен за да победи Магни, така че тези цифри 2.25 които са към момента за Хендрикс не са за изпускане.
Прогноза: Джони Хендрикс с решение, Залог: Джони Хендрикс

Брандън Тач 1.60 - Нико Прайс 2.40
В началото Тач беше с коефициент 1.40, а Прайс 3.00, но залагащите масово слагат на Прайс и за това неговия коефицент падна. И аз мисля като тях. Тач просто не става за UFC. Подписали са с него защото e бил със статистика 9-1 като всичките му мачове без загубата са с приключване първия рунд. Такива бойци лъжат окото че са добри. Дават им някакви жертви в местните промоции и идват в UFC, всеки очаква от тях голямо нещо и накрая нищо. Това е недоказал се боец. Няма опит в дълги двубои, не е тестван. Под тестван имам предвид да губи двубой и да обърне нещата, не просто да падне в оспорван двубой. Тестваните бойци на които може да се залага горе-долу спокойно са такива. Тач не може да спелечи двубой с решение. Той се уморява за един рунд и няма никакви умения на земя и има ограничени от бой от дистанция. Единствената му сила е клинча, но само ако си много неопитен и по-слаб физически от него. Това означава че Нико Прайс просто трябва да оцелее първия рунд и почти сигурно си гарантира победата. Бих сложил спокойно пари на Прайс на 3.00, но на 2.40 по-скоро не. Проблема ми е че Прайс има само една победа със събмишън в кариерата си. Бих искал да сложа пари срещу Тач на човек който има поне над средни умения по бжж и повече двубои. Бахадурзада беше много по-опитен от Тач и с добри бжж умения. Прайс не е. Тук съм пас.
Прогноза: Нико Прайс със събмишън, Залог: Пас, коефициента е недостатъчен
Последна промяна TheRebel на 30 Дек 2016, 19:48, променена общо 2 пъти
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот Карелин на 24 Дек 2016, 16:37

Ронда с ключ;
Круз по точки;
Кейн с ТКО.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron