Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Стратегия "Ветеран-боец аутсайдер"

  0     Мнениеот TheRebel на 11 Ное 2018, 12:28

Люк, Каубоя ми беше в стратегията която смятам да нарека Ветеран-боец аутсайдер.
Назад в темата писах че ще почна да диря такива бойци в картите за единични залози. Мисля че, това е ниша в залагането, която не е разработена.

Накратко какво представлява Ветеран-боец аутсайдер? Това е залагане на боец който е много по-опитен, техничен, умен и т.н. от противника си, но е даден значителен аутсайдер от букмейкъра поради това че например е в губеща серия или противника има предимства като години, физ. данни или пък е хайпнат, или други причини които не са реални или достатъчни предимства за него, но публиката и/или букмеъкъра смята така.

Смятам че такива залози са някакъв вид "дупка в системата" защото така всъщност залагаме на боец, който е много по-добър от противника, но го получаваме като голям аутсайдер. Тоест, тук имаме предимство над букмейкъра. Разбира се, не всеки ветеран-аутсайдер сложен срещу боец със скромни умения побеждава. Трябва да знаем къде да удряме, къде шансът е наистина на наша страна. Хубавото на тези залози е че са сравнително малко рискови, нужна е малка сума за добра печалба, дори да не познаем не губим много. И не е като да избираме по-лошият боец с надеждата че противника ще направи някаква глупава грешка и ще изгуби лесен мач, тоест да играем на сляпа вяра. Както примерно Елкинс измъкна победата от Бектич. Не търсиме такива едно на сто случки.

Люк, не знам дали имаш време да се занимаваш много с форума за залози. Но като влизаш пиши нещо за този тип мачове, помогни да ги издирим и проучим. Според мен там е парата. Аз лично не залагам, но ще се радвам да помагам с писането си на хора които реално слагат парите си. Някой като спечели пари с моя помощ много ми доставя удоволствие. :) Харесва ми да помагам и да си използвам знанията за това. Но сам е трудно, много неща ми избягват от погледа, някои факти подценявам други обратното и така. Виж, помисли за тази "стратегия" дали има хляб в нея и така. ;)
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Полиана Ботельо

  1     Мнениеот TheRebel на 12 Ное 2018, 06:27

Който си харесва Ботельо да я слага сега, тренда върви да става фаворит.
И аз мисля че ще победи, както явно и залагащите. Доста по-атлетична е от Калвильо и ако това не е достатъчно - и е по-голяма. Тя е Киборга на 115 паундовите. Калвильо няма борбата да я събори. Досега в UFC мисля че няма и един чист хубав тейкдаун. Повечето й сваляния са спъвания или противничката сама търси тейкдаун и в скрамбъла Калвильо й взима гърба или излиза отгоре. Калвильо няма силата и техниката да събори с чист борчески метод опонентката си. А ще й трябва за Ботельо, защото тя няма да й подари тейкдауна, а да разчита на случайно спъване е несериозно. И дори да я свали, Ботельо е толкова голяма и силна, че вероятно ще се измъкне преди Калвилийо да е успяла да вземе доминантната позиция. Ако Ботельо беше аутсайдер сериозно щях да се замисля дали става за голям залог. Дори на 1.70 става за нещо по-дребно мисля обаче. Имате ли мнения? :)

Почват да ми се избистрят.
От тези за които имам наблюдение и са ми интересни двубои, най-сигурните ми избори за картата са Понзинибио, Ботельо и Празереш.
И тримата играят така че да са достатъчно напред с точките, че да няма особена опасност от съдийски грешки, ако се стигне до решение. Нямат навика да правят аматьорски грешки и да изпускат лесни двубои. Трябва да си много добър и да играеш с план за да ги победиш.

Понзинибио има голямо предимство в бързината, техниката в стойка. Добри умения в анти-борбата. Магни е дълъг и активен в стойка, но няма никаква тежест в удара си, слаба защита от ударите на опонента и лесно бива събран в мрежите. Понзинибио би по-добрата версия на Магни в лицето на Шон Стрикланд преди години и беше сравнително лесно. Не мисля че Магни ще предложи нещо повече от Стрикланд.
Ботельо е доста по-атлетична, голяма и бърза от Калвийо и има много добра защита от събаряния. Може да спечели с нокаут има много силен удар, може и с решение, видяхме че дори да я държат на оградите, съдиите не гледат на това като активна игра и не го броят. Имам много леки подозрения дали Калвийо няма да може да спечели двубоя в стойка с повече активност, подобно срещу ДжоДжо, но тази Ботельо определено не е толкова дървена като Калдерууд.
И накрая - опонента на Празереш е борец-грайндър, но не такъв който е опасен граплър. Не мисля че Празереш ще има особени проблеми. Празереш може да спечели в стойка с решение или на земята с ключ тук.

Може да се окаже че има други бойци с по-добри шансове за победа и по-добри коефициенти на картата, но за които не зная. Нямам време да преглеждам цялата карта, за доста от бойците трябва да почвам да проучвам от нулата защото за първи път ги чувам. За горните трима имам представа от преди и само трябваше да си опресня малко спомените не беше нужно да губя много време да видя за какво става въпрос при тях.

Редакция:
Махам Ботельо като твърд избор. Тая пуска неприкрити ритници, които видях предишни нейни противнички ги хващат и превръщат в тейкдаун. А Калвилийо е експерт този тип сваляния. И след като те свали така на земята, нейният граплинг е прекалено опасен, един тейкдаун е достатъчен да те държи долу до края на рунда а ако си зле в защитата от ключове това е края на мача за теб. И двете за зле, но виждам за Калвилийо доста пряк път към победата, нищо че отстъпва силово и с размери.

Останаха Понзи и Празереш. Не ми харесва да избирам големи фаворити като сигурни избори, но какво да се прави. Ако ми дойде прозрението за някой малък фаворит или аутсайдер, но да е сигурен, ще пиша. :)
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот montey на 12 Ное 2018, 21:01

Аз пък мисля, че Ботельо на 1.72 е добре, виж ако падне още по-ниско ми се струва че няма да има стойност да се играе за нея. Калвильо ще по-дребната от двете и освен да хване кик на Ботельо и да я свали на земята, не виждам как по друг начин може да спечели. Това ми се струва прекалено малко като вариация в играта и за да мога да заложа на нея, особено на такива близки коефициенти.
Фабински, Уолкър, Магни и Алдана ми се струват като добри аутсайдери.

Тоя Старополи се е бил само срещу абсолютни слабаци досега, докато Алдана изигра вече един мач в UFC и не се представи никак зле, макар да загуби. Не разбирам защо е 2.40 тука.

Празерес пък никога не ми е харесвал като боец, а и кардиото му е скапано като цяло. Обикновено печели двубоите си на земя, а Фабински е много сериозен граплър и не съм сигурен, че ще се даде толкова лесно, колкото предполагат коефициентите.

Магни мисля, че ако оцелее в първия рунд има шансове да го вземе тоя двубой, кардиото му е определено по-добро от това на Понзинибио, както и играта му на земя. Аржентинеца удря много силно, но като му погледнеш статистиката, всичките му нокаути са в първия рунд и това не е случайно. Тоя мач си плаче да се залага на живо ама не съм сигурен, че ще ми се става толкова рано, за да ги гледам, за това мисля да сложа къси пари на Магни предварително.

Рунтри пък ми се струва, че е супер надценен с тоя коефициент, най-вероятно заради нокаута му срещу Саки. Предишния му двубой преди това обаче беше много слаб и като цяло Рунтри не е боец, на който бих се доверил. Уолкър ще има 20см повече в обхвата, което може и да нулира добрата игра в стойка на Рунтри.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 13 Ное 2018, 06:36

Аз пък мисля, че Ботельо на 1.72 е добре, виж ако падне още по-ниско ми се струва че няма да има стойност да се играе за нея. Калвильо ще по-дребната от двете и освен да хване кик на Ботельо и да я свали на земята, не виждам как по друг начин може да спечели. Това ми се струва прекалено малко като вариация в играта и за да мога да заложа на нея, особено на такива близки коефициенти.

Двубоя въобще не става за залагане. За бягане е само. И двете могат да спечелят. На 1.72 Монтей, Ботельо има нулев смисъл да се играе. Ако е 3.00 и нагоре бих пробвал. Ботельо въобще не си крие ритниците, даже в един клип я видях да рита противничката си като бяха на по-малко от една ръка разстояние. Това е подарък за всеки който иска да те свали долу. Калвильо може да няма активна тейкдаун игра в традиционният смисъл, но види ли ритник всеки път я виждам че опитва да го хване и всъщност и успява.

Празерес пък никога не ми е харесвал като боец, а и кардиото му е скапано като цяло. Обикновено печели двубоите си на земя, а Фабински е много сериозен граплър и не съм сигурен, че ще се даде толкова лесно, колкото предполагат коефициентите.

Кардиото му е добре сега. Ти си спомняш ранните му двубои в леката този срещу Лий където едва ходеше. Въпрос на време е Празереш да изгуби в полусредната, прекалено малък е за тук. Но Фабински не е човека. Видяхме го срещу доста по-установен боец като Къминс, представи се добре. Не е губил от онзи мач срещу Лий преди цели три години. Харесва ми че никога не е губил неединодушно решение. Фабински е борец-грайндър. Няма умения в стойка, на земята е ниво син колан, не повече. Да, може да свали и държи долу неориентирани пичове като тоя викинга, но Празереш е пъти по-добър на земята. Плюс това Фабински има загуба с ключ и то хийл хуук. Ако боя е на земята Празереш или ще се окаже отгоре и ще бие с контрол, или ще го заключи. Ако е в стойка Празереш ще бие с точкуване защото и там е по-добър. Да, малък е, но е от тия лисунгери където излизат само и единствено за победата и не им пука друго, и правят каквото трябва за да излязат с вдигната ръка. Твърдо го избирам.

За тоя мач Страполи-Алдана нямам никаква идея, ще ти се доверя. :)

Магни мисля, че ако оцелее в първия рунд има шансове да го вземе тоя двубой, кардиото му е определено по-добро от това на Понзинибио, както и играта му на земя. Аржентинеца удря много силно, но като му погледнеш статистиката, всичките му нокаути са в първия рунд и това не е случайно. Тоя мач си плаче да се залага на живо ама не съм сигурен, че ще ми се става толкова рано, за да ги гледам, за това мисля да сложа къси пари на Магни предварително.

Рунтри пък ми се струва, че е супер надценен с тоя коефициент, най-вероятно заради нокаута му срещу Саки. Предишния му двубой преди това обаче беше много слаб и като цяло Рунтри не е боец, на който бих се доверил. Уолкър ще има 20см повече в обхвата, което може и да нулира добрата игра в стойка на Рунтри.


Тая работа с оцеляването на Магни, срещу Понз няма да му върже. Той има прекалено много двубои където така е спечелил, което трябва да ни наведе на следната мисъл - Магни не става. Просто си е зле пича. Бият го, но се уморяват да го бият, той после ги приключва. Това става срещу ниско ниво на опонентите, не срещу топ 5, а Понзинибио е топ 5. Той тренира в АТТ, добър отбор с треньори и трен. партньори на световно ниво. Няма да му позволят да прави грешките на предишните опоненти на Магни. Магни има добър бодилок с който забавя темпото на мача и от там спъвания и тейкдаун, но Понзи не смятам че е уязвим за този трик. Понзинибио с нокаут. Не виждам друго, Магни да победи ще е голяма изненада за мен и най-голямата му победа в цялата кариера. Не броиме Кондит, Джонито или Ломбард, това са все бойци мнооого след зенита си. Ама много. Понзинибио е много добър в момента, не е амортизиран, натрениран е, научил се е от по-ранните си грешки. Това ще е страхотна победа за Магни, ако някак му се получи, но не вярвам.

Виждал ли си как се бие тоя Уокър? Момчето е доста зле. И в стойка и на земя. Вярно че е голям, но Олекшейчук (който изненада всички и би Раунтри с решение) е пъти по-добър от него в стойка. На земята горе-долу едно ниво са. Но Олекшейчук е определено по-добрия, макар и не толкова добре сложен като физика. Естествено Раунтри въобще не е човек, на който може да се слагат каквито и да е пари, особено на фаворит. Но тук би трябвало да бие. Игра на изненада на Уокър не е лишена от смисъл, но мнооого дребничко, символично просто бих сложил на него, ако реша да пипам този мач.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LukeRockhold на 13 Ное 2018, 08:39

За Празереш - Фабински имайте предвид категорията, на която ще се бият. Бразилеца е 77кг, а Фабински последно се би на 84кг. Ако се бият на 77 това е допълнително предимство за Празереш.
Фабински в стойка не е нищо особено и победи Емил Мийк заради събарянията, които му трупаха точки. Срещу бразилеца това няма да върви.
Рунтри го виждам сигурен победител.
Виждам възможности за изненади при Ламас - Елкинс и при Сезар Ферейра - Том Брийз. Мисля че на мутанта му трябва едно събаряне и мача свършва. Интересно обаче е, че докато пиша виждам, че тоя мач вече го няма в бета, а аз успях да заложа на Мутанта.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 13 Ное 2018, 11:19

Да, Мутанте има нов противник.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 13 Ное 2018, 22:56

Фабински не е случаен, да знаете. От 7-годишен е тренирал джудо в продължение на 17 години, не мисля, че на Празерес ще му е лесно да го свали на земята. Чисто физически също не отстъпва много на Празерес, така както повечето му противници досега. Като цяло коефициента доста подценява поляка, а аз бих му дал малко по-големи шансове.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Празереш

  2     Мнениеот TheRebel на 14 Ное 2018, 10:23

Монтей написа:Фабински не е случаен, да знаете. От 7-годишен е тренирал джудо в продължение на 17 години, не мисля, че на Празерес ще му е лесно да го свали на земята. ... Като цяло коефициента доста подценява поляка, а аз бих му дал малко по-големи шансове.

Монтей, аз съм първият, който ще се хвърли на аутсайдер с добри шансове, но тук просто не ги виждам. Освен Празереш да играе по най-тъпия възможен начин или да се контузи по време на мача. Все неща които са слабовероятни.
Въпрос към теб: На Трактора нужно ли му на всяка цена да свали Фабински на земята, за да вземе победа?
Люк написа:За Празереш - Фабински имайте предвид категорията, на която ще се бият. Бразилеца е 77кг, а Фабински последно се би на 84кг.

Поправка, последният мач на Фабински беше срещу Емил Мийк на 77кг. (170lbs.), но преди това е бил на 84.
Люк написа:Рунтри го виждам сигурен победител.

И аз го виждам победител, но не бих казал чак сигурен. Тоя другия ми се струва държелив на побой и е с дълги крайници. Не е невъзможно Раунтри да се умори да го малтретира и после да се обърнат нещата. Техниката на Раунтри в стойка не е зле, но не е и нещо невиждано. При него проблема е че няма вариации на ударите и на темпото. Също няма няма ляв прав или нещо като лек и бърз удар който да замаскира по-тежките. Така че нокаутите му се получават САМО в началото на мачовете, когато натуралната му бързина шашка противниците и те още не са свикнали на тайминга на тези удари. Мине ли първия рунд, шансовете на Раунтри за нокаут намаляват драстично, а той не е от тия които умеят да печелят решения. Все пак тоя Уокър ми се струва бая зле, така че не отписвам Раунтри и решение да може да вземе. Да не забравя да спомена че въпреки че Раунтри е доста мускулест, е въздребен за полутежка, оптималната му категория е средна. Видяхме как добре се отрази свалянето на категория за Канониер, където въпреки че отстъпваше с техника в борбата, факта че беше по-силен чисто физически от Бранч, му даде възможност да обръща позициите по-лесно. Също така Раунтри ще се наложи да свали излишната мускулна маса, която го забавя и ще трябва да прави повече кардио, за да си влиза в категорията и няма да се уморява така лесно в средната.

Люк написа:Виждам възможности за изненади при Ламас - Елкинс и при Сезар Ферейра - Том Брийз. Мисля че на мутанта му трябва едно събаряне и мача свършва. Интересно обаче е, че докато пиша виждам, че тоя мач вече го няма в бета, а аз успях да заложа на Мутанта.

Нямам идея как ще се разиграе точно този мач с Ламас и Елкинс. Не отписвам Елкинс, но не бих го играл. Просто не е за пари. Задачата му е нелека тук.
Новият опонент на Ферейра е Иан Хайниш. Много здрав физически, борил се е в колежа, тренира във Factory X, които ги похвалих преди няколко поста. Тук не знам какво ще стане. Има тежка тупалка и може да защитава тейкдауни, поне на хартия, де. Видях му два двубоя, един където използва борба и приключи после опонента със силов ключ, другия мач срещу Маркус Перез, там събори Перез, но Перез обърна нещата и го заключи с триъгълник от гръб. Общо взето доста труден ключ да се приложи на някой който знае какво прави. Още повече че Перез е малък за средната, а Хайниш е говедо, си е срамна загуба. Напълно виждам как Ферейра може да го победи - и в стойка има пропуски този Хайниш и на земята. Но Ферейра не харесвам да го джиткам на фаворит. Добър е, но срещу противник за който не е тренирал и му го дават в последния момент и такъв нокаутьор и може и да се бори - не, мерси. Прогнозата ми е Ферейра с ключ, даже ще кажа че с триъгълник с ръцете, хаха. Но никакво пипане като залог.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 15 Ное 2018, 20:33

Хектор Алдана е вече на 1.90 коефициент, много ме е яд, че не го играх докато беше на хубав коефициент, мамка му...
Ребъл, аз не мога да се сетя за двубой, в който Празерес да е печелил по друг начин освен с тейкдауни и контролиране на опонента си на земя - като му гледам статистиката, най-много удари в един двубой е вкарал срещу Гилбърт Бърнс - 67 за 3 рунда, което е доста малко. В другите си двубои има вкарани по 25-35 удара, което е просто смешно. В едно интервю, което гледах преди малко, той казва, че тренира много стойка и жиу житсу, но да не забравяме, че той е вече на 37 години и не знам колко нови трикове може да научи.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

UFC FN 140: Магни с/у Понзинибио

  0     Мнениеот TheRebel на 16 Ное 2018, 14:27

UFC FN 140: Магни с/у Понзинибио
Какво може да очакваме от някои от мачовете:

Нийл Магни - Сантиаго Понзинибио
Тук не очаквам изненадваща нова игра от никой от състезателите. Магни ще разчита главно на бокс с чести водещи леви прави, но много слаби почти пляскащи удари, смесени с леви и десни пуш-кикове. Понзинибио също главно бокс, но по-плътни, мощни удари. Магни ще опита да държи Понзинибио на разстояние, но пуш-киковете му няма да се справят със задачата (може би ще са ефективни, но за мн. кратко), дори по-лошо, ще го открият за нокаутиращ удар. Подобно на други дългучи, които пробват тези ритници, но не както трябва и не когато трябва, Магни ще си плати за тях. Понзинибио е доста уязвим за контри, защото напада непрекъснато, той ти е в лицето през цялото време и пуска много удари. Така е в позиция да бъде засрещнат с нещо. Не е необходимо даже да си много изкусен, просто да протегнеш ръка и ще се набие на нея. Гледах преди малко двубоя му срещу Талеб, последната минута на последния рунд Талеб се отказа да води боя и само чакаше на контра и така само си протегна лявата ръка, дори не беше добре насочен удар, и Понзи веднага му целуна юмрука. Но Магни не е никакъв контра-удряч. Той бяга от размените и неминуемо се набива до мрежите, където играта на Понзи става наистина опасна. Очаквам първи, втори рунд нокаут за Понзинибио тук.

Рикардо Ламас - Дарън Елкинс
Ламас би трябвало да вземе сравнително лесно решение. Очаквам в негов стил с не много поемане на рискове, може би дори опасно на ръба от това Елкинс да му измъкне мача заради слаба активност. Но това ще е в най-лошия случай. Въпреки че Ламас не е от най-активните, тук притежава доста повече скорост и техника в стойка, а предимствата които Елкинс обикновено има над други бойци като борба и кардио, тук отпадат, така че Ламас има възможност да си точкува с леви прави и лоукикове на спокойствие.

Калил Раунтри Дж. - Джони Уокър
Този Джони Уокър е доста висок и има голям обсег, но това няма да изиграе роля в мача защото той няма игра от дълга дистанция. Той обича играта в клинч. Което никак няма да му помогне тук. Раунтри е невероятно бърз първия рунд и в момента в който Уокър тръгне да скъсява дистанцията за да намери клинча, Раунтри ще го посрещне с мощна контра. Дори да вкара Раунтри в клинч, не мисля че Калил ще е безпомощен там, най-малкото защото физически е мн. силен, поне първите няколко пъти ще се измъкне лесно оттам. Плюс това Уокър не работи много бързо в клинча, малко е флегма там с което оставя големи пролуки за контра или просто да прекъснеш клинча. Мисля че ще видим повторение на двубоя срещу Саки или нещо от сорта.

Чезар Ферейра - Иан Хайниш
Тук или Ферейра ще заключи Хайниш (по-вероятно), или на Хайниш ще му върже някой от овърхендите дето пуска така често. Според мене Хайниш ще тръгне агресивно с овърхенд или някакви такива големи удари, ще скъси бързо дистанцията и ще хване Ферейра, ще го свали на земята. Оттам Ферейра ще потърси гилотина или може да видим и триъгълник с ръцете.

Синтия Калвило - Полиана Ботело
Синтия има кофти игра в стойка. Твърде много разчита на движение и удари по въздуха. Но в женските дивизии (а и въобще) това нерядко бива награждавано. Двубоите изглеждат различно на живо и често съдиите не могат да разберат ударите влизат или не и дават двубоя на този който поне видимо е по-активния. Играта на Ботело с ръцете е много нетехнична. Честно, все едно виждам някой с една седмица тренировки в боксова зала. Толкоз. С ритниците е по-добра. И тук идва дилемата за нея - тя се бие по-добре в дистанция за ритник, но почти всичките тейкдауни на Калвило са от хванати ритници. Прогнозата ми е че ще видим поне един хванат ритник от Калвило в мача. От там нататък може да видим или бърз ключ или контрол на земята до края на рунда, ако хванатия ритник доведе до тейкдаун, или поне Ботело да се озове с гръб към мрежите, където тя преди не е показвала особена експедитивност да се махне от там. Мача ще е мазало, ако Ботело не нокаутира Калвило бързо.

Мишел Празереш - Бартош Фабински
Ако има списък с бойците в момента в UFC, които да имат умения само и единствено в един аспект на ММА, то Фабински със сигурност е на първо място. От малкото двубои които му намерих онлайн, не видях дори цяла минута от него в бой в стойка. Всичко е дебнене за тейкдаун, след това тейкдаун и граунендпаунд и финиш, или контрол (не особено солиден) и тейкдаун след тейкдаун до края на мача. Като чист граплинг Празереш е класи, просто класи над него. Напълно виждам Фабински да тръгне за тейкдаун и Празереш да го хване в гилотина или нещо такова. Дори Емил Мийк го хвана в нинджа-чоук за момент. Когато пък бяха в стойка Фабински беше почти само боксов чувал. Не почти. Само. Празереш ще му дойде доста бърз в стойка, а на земята не мисля че може да се мери с него като техника и ако търси боя там ще бъде заключен рано или късно.

Не съм въобще привърженик на колонките, но ако някой преследва големите коефициенти и е заделил нещо по-малко да си пробва късмета, ето една примерна колонка която има към 50/50 шансове да излезе (ако аз лично я играя, бих махнал Раунтри обаче, но и коефициента ще падне):

1.55 Мишел Празереш
1.50 Рикардо Ламас
1.35 Сантиаго Понзинибио
1.50 Чезар Ферейра
1.50 Калил Раунтри
________________________
7.06

Всичките са бойци които имат сериозни и/или ключови предимства над опонентите си. Сега, колко е гарантирано че ще успеят да ги приложат на практика и че всичките до един ще бият... еми не е гарантирано хич. Но това е ММА, гаранции няма за нищо.

Последна редакция преди мачовете:
Препоръчвам да се играят следните бойци за максимален коефициент с минимален риск
1.70 Мишел Празереш
1.40 Сантиаго Понзинибио
1.50 Чезар Ферейра
_________________________
3.57
Коефициентите са от ефбет към 21:00ч. на 17.11.18
Махнах И Ламас защото се бие без игрови план и чака опонента да направи някаква грешка за да се възползва. Това е опасно, може да загуби по точки като едното нищо, Елкинс е много упорито копеле. Парил съм се от такива изроди неведнъж.
За Празереш и Понзинибио казах какво мисля. Ферейра го видях и че е по-голям от Хайниш на кантара. Ферейра винаги ми е правил впечатление че е голям изрод. Стори ми се че Хайниш ще е горе-долу като него от това което видях на видео преди кантара, но там се видя че Ферейра е малко по-големия. Хайниш се бие по много тъп начин, няма сериозен опит като бройка мачове и малкото мачове които има, приключват много бързо. Естествено има известен риск, Ферейра не ми е от най-любимите на фаворит, но тук на хартия превъзхожда противника с много. За това го добавям, а и не мога да махна всички, нали трябва да има някакъв по-апетитен коефициент тази колонка?
Колонката е почти на 4.00 коеф., който иска да избие загубите си да я удря, шансовете да удари са значителни. Всичко или нищо, айдеее!!! :D
Последна промяна TheRebel на 17 Ное 2018, 22:07, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта