Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 25 Юни 2017, 15:56

МММ, сигурно ще бие Сивер, но Би Джей ако ти се занимава направи сравнение с миналия кантар срещу Родригес. Аз понякога правя сравнителни снимки и ги споделям с линк тук, но сега ме мързи. :) В по-добра форма Пен е и си личи. Вярно че няма нищо общо с когато е бил млад, ама сравнение с миналия кантар разликата се вижда без заглеждане. Сивер пък е доста по-зле от преди. Нямам поглед над това кой как се бие от двамата. Малко съм нов в ММА и на Би Джей не съм гледал мачовете повечето, също и на Сивер. Така че ако говорим за атлетизъм май двамата доста се доближават. Би Джей в малкото случаи когато пробва удар срещу Родригес ми се стори с добра бързина на ръцете. От моя гледна точка както съм невеж за бойния стил на тези двамата, предпочитам да го гледам само мача като зрител и да не го залагам.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

TUF 25 Finale - временни прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 02 Юли 2017, 22:57

Мисля че стана интересна традиция да давам временни прогнози на първо впечатление. Имам и добър, бих казал, успех с тях досега. Ето миналия път най-първоначалните ми прогнози бяха на 75% точни. Три от четири познати и всички познати с метод.

Лий Ключ
Хендрикс Решение
Мийнс Решение
Еспарза Решение


Да, така е: след това почнах да ги омешвам и развалих успеваемостта. Смених Еспарза с Мороз и смених метода на Мийнс. Това което може би трябваше да ми подскаже че Мийнс ще бие с решение е че Мийнс не е толкова атлетичен, няма нищо общо даже с атлетизма на Стрикланд. И Стрикланд беше много агресивен онзи мач, търсеше финиша срещу Гарсия. Гарсия е уязвим, но все пак ако не търсиш финиша няма да ти падне сам. А Мийнс също идваше от загуба, предпочете да не рискува. Мороз си е Мороз. Слаб страйкинг, слабо БЖЖ, без борба, без бойно ай кю. Много се радвам че падна. Още откакто се кефеше че е "била" Даниел Тейлър исках да й покажат къде й е мястото. Усетих се накрая че Хендрикс ще пада тука. Кантара беше много важен. Като го видях че пак не е влязал в категорията и ми се изясни. Но дори да беше влязал, Хендрикс никога не се е справял с високи бойци, ако ще разчита само на страйкинг. Срещу високите бойци успяваше като ги бори, а Тим Боуч е не само висок, но и е голям и има борба. Как да го биеш освен с нокаут, ако си Джони Хендрикс? А Хендрикс нямаше как да го бие с нокаут, не е толкова мощен. Даже не че не е мощен, а няма тайминг. Дядо Хендо може да е всичко друго, но не е глупак и не мята деснячката напосоки като Джонито. За това е ултра опасен дори биейки се в дълбока старост срещу хора като Ломбард и дори срещу Биспинг за титлата...

За TUF Finale-то мисля да дам временна прогноза за само 3 мача. Дано така ми се увеличи шанса да позная всичките. :D
И бойците са:
Дракар Клоус Решение
Брад Таварес Решение
Теруто Ишихара Нокаут

И тримата бойци обединявам под темата "среща с реалността". Стилът на Диакиесе не може да продължава да му печели битки в UFC, същото се отнася и за Тиъдору. При Мейнард не е толкова до стил, а до това че трябва да се откаже да се бие въобще. Човека а крайно амортизиран.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

къде сте!

  0     Мнениеот TheRebel на 04 Юли 2017, 13:19

Къде са пичовете бърнинг и трите м? Елате пишете да обсъдим идващите ивенти, време не остана!
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот MMM на 04 Юли 2017, 17:58

Aз си бях дал малко почивка :) Сега влизам и ще гледам кви битки предстоят. Мисля само че тоя Майкъл Джоунсън ще падне от това новото момче. Иначе ще се концентрирам върху ивента в събота и там мисля да правя прогнози. На първо четене Ромеро и Нунез ми се виждат стабилни за залог, но ми се ще да видя кантара. Оверийма също ще го пусна, че ми е любимец, но пък е рисков и ще видя как да го извъртя ;) До няколко дена ще гледам да пусна прогнозите си.
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

TUF 25 Finale

  0     Мнениеот TheRebel на 04 Юли 2017, 20:09

Мисля че това че има 2 ивента един до друг е перфектно за хората които залагат. Така има много повече мачове от които да се избира, могат да се изберат най-слабите места, там където букмейкърите не са се постарали и са направили грешки.

От TUF 25 Finale-то ми се набиват на очите 3 грешки, като 1 от тях е наистина голяма.
Клоус, Таварес и Йодер са аутсайдери. Със следните коефициенти: 3.20, 2.15, 2.85. Не може Клоус, който има добра и убедителна победа в UFC, а предните двама опоненти на Диакиесе бяха със статистика в UFC до боя с Диакиесе: Сайевски 0-2, Перес 1-1, Пакален 1-1, да е такъв голям аутсайдер. Клоус е атлетичен, има добър отбор ММА Лаб и има борба. Мисля че тук ще победи с борба три рунда без особени усилия. Само трябва да внимава за десния овърхенд на Диакиесе и ще е ОК. На 3.20 ми се струва подарък.
Таварес е доста по-технично грамотен от канадеца и има добра анти-борба. Ако върви да става по-голям аутсайдер си заслужава парите.
Йодер би Киш предния път, но съдиите видяха двубоя другояче. Анджела Хил дълго време в UFC беше боеца който го дават на някоя от по-популярните бойци за да си върне формата или като лесен противник за поддържане на формата. Смятам че е грешка да е такъв голям фаворит. Въобще в женските двубои да се дава тежък фаворит, освен когато става въпрос за бойци като Йенджейчек или Гаделя, е неоправдано. Хил като нищо може да си загуби тук, и дори не е нужно да е със събмишън, в което Йодер е експерт. Йодер има и нелоша игра в стойка.

От UFC 213 повечето ми се струват точни, освен коефициента на Джордан Мейн, който е 2.45!
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот burning на 07 Юли 2017, 10:41

Много летни емоции напоследък и нямам много време. Даже трябваше да вляза в акаунта си за да видя на кого бях заложил, че забравих, а именно на Нунес, Овърийм и Роби Уолър, който няма да се бие. Сега видях, че букмейкърите са поставили Уитакър фаворит, което за мен не е оправдано. На Ромеро е ясно, че дните са преброени имайки предвид годините му, но в този двубой залагам на него. Другото, което ми са наби на очи е Къртис Блейдс са го поставили като такъв фаворит, че все едно е шампион и то в тежката?!
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Карелин на 08 Юли 2017, 13:42

Заложих на Вердум, Ромеро и Нунес.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

UFC 213

  1     Мнениеот TheRebel на 08 Юли 2017, 14:02

Мислех ги много, но имам доверие само на Нунес и Уитакър че ще излязат и ще дадат 100% от себе си. Този метод на избиране повече ми харесва, или хайде не повече, но в някои случаи го предпочитам пред метода избирам посредствен боец като Ишихара да бие ветеран като Мейнард само защото смятам последния че е за пенсия. Избират се хора които имат пълна игра, излизат за победа и знаят как да я постигнат. Ишихара и Джонсън не попадаха в тези изисквания, но ги заложих въпреки това. Доста глупаво.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Fight Night: Nelson vs. Ponzinibbio - временни прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 10 Юли 2017, 20:31

Дракар Клоус Решение
Брад Таварес Решение
Теруто Ишихара Нокаут


Временните ми прогнози от миналия ивент са: 2 излезли от 3, като и 2-те са с метод. Мисля че не е лошо. Не е идеално, разбира се, но не е и зле. Двамата излязли бяха аутсайдери, като Дракар беше големичък. Ишито се изложи, но не бих казал съвсем. Още е нов във UFC и се подлъгах че Мейнард няма да издържи на ударите на Ишихара и ще падне, дори да спечели 1-2 рунда, накрая все мислех че ще изпусне някой фатален удар. Но хората които са го нокаутирали го направиха първо в горната категория, второ те са - мека казано - по-добри бойци от Ишихара. Разбира се че е лесно така да се говори след ивента, тези неща не ги сметнах като правех прогнозата. Но пък това може да помогне за бъдещи прогнози на двубоите на Мейнард и Ишихара. :)

Тази седмица няма да проучвам двубоите от картата. Само ми се наби в очите Понзинибио от главната среща като много неудобен съперник за Гъни и мисля че ще го бие. Не зная как обаче. Мисля си за нокаут, защото Понзи е екшън-боец, но Гънър има здрава кратуна и опасната му игра на земя може би ще въздържи Понзинибио да е по-агресивен поне за рунд и половина-два. Може би късен нокаут или решение за аржентинеца. Това ми е ранната временна прогноза за главното събитие. До неделя обаче може да си променя решението ако видя нещо ново което не съм сложил в сметката. :)

Сантиаго Понзинибио Решение
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

UFC FN: Nelson vs. Ponzinibbio

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Юли 2017, 16:19

UFC Fight Night 113

Главна карта
Гънар Нелсън 1.50 -- Сантиаго Понзинибио 2.70
Лош мач стилово за Нелсън. Понзинибио натиска екшъна и не отстъпва пространство, гърбът му рядко е близо до мрежата. Пуска непрекъснато удари, които са прави и бързи. Има добра защита от тейкдауни. Нелсън е силен като добиче, макар да е неособено голям за категорията. Така успява да събаря на земята доста хора, но които нямат много добра борба. Двубоя е пет рунда които са в полза на боеца с повече кардио и по-последователна игра, който в случая мисле че е Понзи.

ново: Не зная колко точно си заслужава залог Понзинибио заради невероятната игра на Нелсън на земята. Гледах отново двубоя му срещу Мая и всъщност Нелсън се представи доста по-добре от другите бойци паднали от Мая. Причината да падне толкова лошо беше слаба първоначална стратегия, или по-скоро липсата на такава. Не мисля че отбора на Нелсън е съставил какъвто и да е план за този двубой, работеха на усет и си личеше от съветите от ъгъла (които бяха граплинг съвети, а не как да се избегне изцяло земята). Това е може би една от по-големите причини да избирам Понзи, макар да зная че на земята едва ли ще може да направи нещо срещу Нелсън и е голяма въпросителна минимум. Не знам до колко отборът на Нелсън, както и самия него, виждат тези двубои като работа която трябва да се свърши, или като някакъв тип забавление и самодоказване. Защото ако е второто (както си го мисля), Понзинибио има перфектен шанс за победа. След всичко казано мисля че дори на 2.70 Понзинибио е малко рисков залог за голяма сума.

резултат и анализ: Понзинибио с Нокаут в рунд 1
За първи път чух името на Понзибинио преди мача му с МакГий. Стана ми интересно защото доста го хвалеха и предвиждаха (анализаторите) да бие МакГий. От тогава следя изкъсо кариерата му. Да си кажа честно мислех че ще падне от Къминс и от Талеб. Не познах. Но като видях че има насрочен двубой с Гънар веднага си помислих че ще го бие и Талеб и Къминс ще изглеждат като корави бойци след като Понзинибио бие Гънар. А Талеб и Къминс са си такива, де. Този мач се разви точно както си мислех. А именно мислех че Понзинибио няма да даде на Гънар много място за движение и че дори ако Гънар му пусне някой от неговите експлозинви удари Понзи ще има място зад гърба си да се изтегли защото най-вероятно няма да е притиснат до мрежите както Джубан беше. Също така знаех че Понзи ще може да се възползва доста по-добре от липсата на добра защита от удари на Нелсън и ще имаме нокаут, но не мислех че ще е още в първия рунд.


Джоан Калдерууд 2.80 -- Синтия Калвило 1.45
Не знам тия коефициенти от къде са се взели! Няма начин Калдерууд да е такава голяма аутсайдерка. Дори по едно време линията е била още повече в полза на Калвило, но се е върнала в кажи-речи първоначалния си вид в който е пусната от букмейкъра. Мисля че двете загуби на Калдурууд в UFC и особено последната в UFC 203 където се би в пейпървю частта на картата и срещу Андраде който мач беше за топ претендент или максимум още 1 победа и се отиваше на двубой за титлата. Това доста смъкна акциите на Джоджо, видяха я всички как пада и отново с ключ. А Синтия само това знае - ключове. Не мисля че няма шанс за победа Калдерууд. Тя е по-голяма от Синтия и има много по-добра игра в стойка. Има добра защита от събаряния, а Синтия поне досега не съм видял да прави хубави тейкдауни. Всъщност в UFC и двете й победи са главно защото опонентките й сами се вкарваха в БЖЖ играта на Синтия. Боби Купър тръгваше за тейкдауни, Пърл Гонзалес също първия, втория рунд и третия направи ритник който беше хванат но и на земята не направи абсолютно нищо. Дали от изтощение или защото не знае какво да прави (по-скоро второто) направи всичко възможно грешно за да си даде гърба и да я удушат. Не мисля че Синтия е достатъчно силна и технична за да събори Калдерууд, ако последната не иска да бъде съборена и внимава какво прави. В стойка Синтия още се учи и хаби доста енергия за излишни неща, което е нормално за някой още зелен в тази област. Мисля че отвсякъде си заслужава да се пробва залог Калдерууд, много е подценена в този мач. Тя ще се бие у дома, което също е в нейна полза.

резултат и анализ: Синтия Калвило с Решение
Няма да пиша надълго за този и следващите мачове, защото ме чака нова карта да анализирам. Надцених играта в стойка на Калдерууд доста сериозно. Причината е че просто не съм гледал достатъчно от нейните мачове и също не гледах важните неща. Съсредоточих се върху защитата й от събмишъни, която ми се стори достатъчно добра. И това се видя в мача. Беше хваната в лоши ситуации, но оцеля, а Калвило е мн. мн. добра на земята. Но се хващам че честичко правя тази грешка когато избирам човек да победи - гледам дали може да бъде уязвен в слабото му място повече отколкото дали този човек може да се възползва от силните си страни. С други думи Калдерууд беше бита в собствената си игра. Много бавни ръце, липса на гард и слабо движение на краката. Един въртящ юмрук и няколко фронт-кика бяха единствените запомнящи се офанзивни неща от нея. Иначе изяждаше много удари в главата и беше свалена на земята 1-2 пъти, което подсигури лесна победа за Калвило. Не знам колко по-добра може да стане от това което показа сега Калвило, но като гледам е 8-ма в ранка. Едва ли ще й дават момичета под нея, така че напълно очаквам следващият й двубой да е срещу Еспарза или може би Уотерсън? Не мога да й видя шансовете срещу никоя от тези момичета над нея. Единствено срещу Еспарза й давам добри шансове. Дори като се замисля са доста добри.


Стиви Рей 1.85 -- Пол Фелдър 1.85
Избирам Рей защото мисля че е лош мач-ъп за Фелдър. Рей има добро движение с краката и бих казал пълна игра. Може да точкува добре от разстояние, а ако не внимаваш може и да те нокаутира. Не мисля че борбата на Фелдър ще е проблем за Рей, където е може би едно от по-големите слаби места на Рей. Не мисля че Рей може да изпусне този мач освен да му открадне Фелдър решение с нанесени няколко по-добри удара в 2 от трите рунда които да впечатлят съдиите. Мислех обратно този мач, мислех победа за Фелдър, но видях нещо в играта на фелдър което хич не се връзва с играта на Рей и просто не мога да го избера тук.

ново: Видях в Рей по-цялостна игра и реална идея как да победи. Фелдър просто си стои там, замахва с всичка сила и мн. рядко всъщност уцелва. Има добро избягване на ударите, но когато опонента реално почне да се движи, а не му замахва от място Фелдър е безпомощен. Избягва 1-2 от ударите на опонента и другите си влизат защото не си движи краката и е застанал като статуя на едно място. Стиви има добра защита от събмишъни и борба. Фелдър не ми е доказал че може да печели двубои срещу някой който му излезе с добър геймплан и иска победата. Въпреки че на хартия мача би трябвало да е равностоен, всичко в мен казва че Рей ще победи и си мисля че 1.85 за Рей е мн. добър коефициент. Може да се удря с повече пари. Дано да съм прав.

резултат и анализ: Пол Фелдър с Нокаут в рунд 1
Фелдър не ми е доказал че може да печели двубои срещу някой който му излезе с добър геймплан и иска победата.
Какво писах миналия път? Същото, да. Стиви Рей не излезе въобще с добър геймплан. За това дали е искал победата - да, сигурно. Но едно е да искаш нещо, друго е да знаеш как да го вземеш. Рей не знаеше. Като че ли не е гледал 1 минута видео от Пол Фелдър. Пол няма проблеми с борците и особено няма проблеми с играта в муайтайски клинч (освен ако си Масарандуба). Така си взимаше победите преди UFC. Не знам... Стиви Рей или да се премества да тренира със сериозни хора и в Америка, или да го оставят да се бие в Европа срещу слабаци когато UFC гостува да радва родната публика. Яд ме е не че толкова не познах крайния резултат, колкото че хвалех Рей че е умен боец. За Фелдър - мисля че хайпа зад него пак ще тръгне след тези 2 победи в първи рунд и с гаден нокаут с лакти. Което е добре, защото пак ще го пускат голям фаворит и аз пак ще слагам пари срещу него. Виждам подобренията на Фелдър, не е като да ги няма. Но не са толкова драстични колкото сигурно феновете ги мислят и сляпо ще си слагат заплатите на него при следващ мач. Ще му следя кариерата отблизо, но пак твърдя че Фелдър не може да победи хора които му излязат с добър геймплан и искат победата.


Калил Раунтри 1.40 -- Пол Крейг 2.70
Раунтри има невероятно тежък удар. Тайсън Педро коментира след мача си с Калил колко тежки са му ръцете когато Калил е бил на земята и го е удрял от там с къси удари. Ако двубоя остане в стойка за повече от може би 2 минути Крейг си заминава. Крейг не е за тази категория, въпреки че е доста висок. Няма масата и атлетизма да стои в полутежка, освен ако иска да бъде бит. В средната такива типове като него могат да направят кариера дори, но в полутежката има много повече атлетични момчета които без много техника могат да го сгънат на две. Има обаче причина да не избирам за залог Раунтри на 1.40 и тя е че не е завършен ММА боец. Виждал съм да го удрят точно и здраво в главата в повече от един двубой. Няма добра защита от удари. Ако Крейг остане само в стойка малко по-дълго и бъде предпазлив за да издебне да отбележи свой хубав удар, има нелош шанс да вкара зашеметяващ удар и да използва ситуацията за бърз събмишън. Калил няма въобще да е очаквал такова нещо и много ще се изненада. Така че по-смелите ако искат може да пробват късмета си с Крейг.

ново: На кантара всъщност Калил се премери под категорията - 203 паудна. Никога не ми е изглеждал с истински размери за полутежката, но мислех че очите ме лъжат нещо а и той е толкова мускулест което също заблуждава. Може да си колкото искаш мускулест и пак да си малък за дадена категория. Калил се е бил до 185 паунда преди UFC. Така че не съм уверен че ще видим същото размятане което направи Тайсън Педро с Крейг тук. Крейг е тренирал в АлСтарс с хора като Густафсон и Латифи и мисля че ще покаже подобрения. Не е гаранция че ще победи, но поне като размери с Калил мисля че са равностойни. Калил обаче е по-атлетичния.

резултат и анализ: Раунтри с Нокаут в рунд 1
Няма какво толкова да се каже, освен че Пол Крейг е за гонене от UFC. Пича просто не става. Няма борба и страйкинг. Няма и атлетизъм. Или да се премества в долната категория, или да спре с боевете поне за 1 година, да тренира в сериозен отбор и да се пробва наново, но не в UFC, а по другите по-малки организации. Иначе Раунтри дали ще яде скоро дървото, не знам. Категорията в която се бие е много слаба. Но има бойци като Антигулов или Кутелаба които могат да му пръснат цветето, ако си мисли че е Андерсън Силва в стойка. А той определено не е. В атака сигурно, но в защита абсурд. Повтарям, виждал съм го да изяжда чисти удари често. И в комбинация с малки размери за категорията, липсата на атакуваща борба и други умения освен страйкинг няма да оцелее дълго, дори в рехавата полутежка. Примерно един Франсимар Бахозо сигурно ще го бие само защото е голям, държи на бой и има граплинг.


Прелими
Дани Робъртс 1.40 -- Боби Наш 2.80
Дани Робъртс за мене не става за нищо. Не може един уважаващ себе си боец и толкова хайпнат, да падне от Майк Пери. Но дори това да е извинение защото Пери е изрод, ако видим останалите мачове на Робъртс в UFC ще видим един средняк или дори по-зле като за UFC ниво. Боби Наш е стабилен, има хубав удар и борба. Не ми трябва повече за да го избера в този двубой. За залог обаче предпочитам да пасувам защото все пак Дани Робъртс има повече опит на UFC ниво и е корав, не се дава лесно. Мисля че Наш ще го нокаутира, но нямам смелост да го заложа защото в UFC все още не ми е показал че може да спечели двубой с упорита и последователна игра, която ще му трябва тук ако не запише ранен нокаут.

резултат и анализ: Дани Робъртс с Нокаут в рунд 2
Не мога да си променя мнението за Робъртс, просто не мога от един мач само. За мене пича не става. Добра защита от тейкдауни, горе-долу. Но в страйкинга му има прекалено много отстъпване и шляене из октагона за да го впиша в графата "стабилни хора". Да, вкара хубав ляв прав и приспа Наш, ама това не променя факта че се измъчи с Дом Стийл и падна от Майк Пери. Ще го видим от тук нататъка. Като погледна топ 15 ще страда срещу почти който и да е от там, но едва ли скоро ще му дадат такъв мач. Повече си мисля че ще го пазят срещу новаци и слаби състезатели като гостува UFC в Европата.


Александре Пантоха 1.27 -- Нийл Сийри 4.10
Честно, дори не съм гледал 1 минута от Пантоха, а на Сийри си спомням малко само от последния му мач, който е загуба от Хоригучи. Но това е абсолютно неправилна цифра по мое мнение. Какво е това 4.10 за ветеран като Сийри?? Да, може да е стар и това да му е последния мач, но това е Нийл Сийри. Срещу Хоригучи е подобен голям аутсайдер, а Хоригучи ако беше останал в UFC щеше да е номер 1 или 2 в категорията, вярвам че е изключителен талант. Ще попроуча малко ако имам време и ще видя Пантоха, но тази цифра за Сийри и на собствен терен много ми харесва като за начало.

резултат и анализ: Пантоха с Ключ в рунд 3
Пантоха показа мисля по-добра игра отколкото срещу Шелтън. Може би по-прибрана, по-компактна. Не допусна много грешки. Поне на мен такова впечатление ми остави. Сийри се опита с всички сили да завърши кариерата си с победа, но младостта в крайна сметка надделя. И техниката, разбира си. Сийри просто няма това ниво БЖЖ като Пантоха. За в бъдеще ще прегледам още веднъж двубоя за да видя дали наистина Пантоха показа развитие в този мач, или просто на мен ми се е сторило.


Ранни прелими
Брет Джонс 1.25 -- Алберт Моралес 3.60
Мача ми се струва доста равен с леко предимство за Моралес. Нямаше да се притеснявам въобще да избера Моралес ако имаше малко по-чист страйкинг. Иначе дори така както е го избирам защото има защита от събаряния, БЖЖ игра, добър скрамблър, има ляв прав (рядкост сред ММА бойците дори в 2017г.!). Доста по-добър атлет от Джонс и да се надяваме да покаже по-добра защита от тейкдауни от Куак. :D На такъв аутсайдерски коефициент избирам Моралес и със средна сума залог.

резултат и анализ: Брет Джонс с Решение
Определено надцених скрамблърските качества на Моралес от онзи мач срещу Сукамтат. Сукамтат е много, много по-ниско ниво граплър и борец от Брет Джонс. И също така Сукамтат игра на доста ниски обороти, което беше в полза на Моралес и въпреки това беше неединодушно решение, не беше лесен мач за Моралес. Коефициента си беше справедлив, дори мача да беше се състоял в стойка през цялото време, Джонс щеше да бие и така. Имаше по-чистата техника и дори бих казал бързина на ръцете. Моралес има по-бърза работа с кратака, но ръцете са му бавни или поне оставя такова впечатление и оставя пролуки да го контрират.


Залогът на картата е Понзинибио. В бет365 е 2.50, в ефбет е 2.40.
Колебаех се между Понзинибио и Калдерууд, но не искам да развалям дисциплината да не се залагат едри пари на жени, дори да си мисля че нещата са почти сигурни.
Изненади на картата, които си заслужават да се търсят, но с мн. мн. дребни:
Раян Джейнс бет365 5.00 ебфет 4.75
Нийл Сийри бет365 3.50 ебфет 3.75
Алберт Моралес бет365 4.00 ебфет 3.60

Фелдър -- Рей и Раунтри -- Крейг са за ПАС, мачовете са с точни коефициенти.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron