Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот LukeRockhold на 03 Сеп 2018, 22:32

Ребъл, здравей.
Ти си дал доста аргументирани обяснения на срещите, които съм споменал. Карола ще я вкарам някъде в залозите ми само заради коефициента и заради това, че е доста грамотна и и е донесла два пъти добри пари. Както виждаш това не са сериозни аргументи. Как може да победи Андраж? Като я точкува в стойка.
Санчез и Милър също са с добри коефициенти, а и срещат бойци, които определено не са от класата на последните им съперници. Джим Милър е с 4 поредни загуби, но от топ бойци и то с десижъни. Единствено в последната среща беше брутално нокаутиран от Дан Хукър, но това момче много хора ще претрепе в категорията. Санчез също го виждам с голям шанс, защото съперникът му не е нещо особено, а и както казваш ти, Санчез може да печели точки като събаря и доминира долу.
Нико Праис - Алхасан. Тук просто не мога да не заложа, защото тоя Алхасан колкото повече го гледам толкова повече се убеждавам, че нищо не може. А Нико Прайс показва интересни неща. Само дето последната му битка беше много скоро.
Като цяло в нищо не съм сигурен за този ивент. Търся коефициенти, които да комбинирам и каквото стане.
Успех.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 04 Сеп 2018, 07:45

Ковалкевич е супер залог на тоя коефициент според мен, Андраде не впечатли особено в последния мач с Торес. Общо взето разчиташе, че е доста по-силна физически, за да победи. Каролина обаче определено притежава страйкинга да я държи на дистанция и има не лоша игра в клинч, където неминуемо ще се озоват в един момент. Ако Анраде пренесе двубоя на земята също не бих отписал полякинята тотално, жиу житсуто и е много подценено, може би защото страйкинга и е на много високо ниво. Кардиото на Андраде също малко ме притеснява.
Срещу Торес, бразилката беше пак между 1.30 и 1.40, но ако гледате мача ще видите, че беше доста по-равностойно отколкото тези коефициенти предполагат, така че тук сме длъжни да пробваме победа за Каролина според мен.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 09 Сеп 2018, 06:41

Eвала, Рокхолд! Санчез и Милър с впечатляващи "изненади"!

(Следващите два ивента са крайно безинтересни за мен. Всичките двубои включително и главните няма тръпка. Ще гледам чак като дойде UFC 229.)
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 09 Сеп 2018, 12:36

Ако и Тил беше победил тая вечер щях да съм мнооого доволен, но и сега съм напред, така че не мога да се оплача. Да живеят старите кучета Милър и Санчез!
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LukeRockhold на 09 Сеп 2018, 14:53

Много ме е яд за Карола. Знаех, че Андраж е много силно животно, но тая жена и в рамото да удари съперничка и ще я нокаутира. Ковалкевич много рано получи силни удари и сякаш се уплаши. Затова сякаш направи това грешно навеждане точно преди нокаута. Мача го виждах с много движение и дистанция от нея, а когато няма на къде - муай-тай клинч. както и да е, като гледам, дори и да не беше направила тази грешка резултата пак щеше да е същия, само че по-късно.
Алхасан - Нико Прайс. Тотален провал в прогнозата ми. Няма да се оправдавам, но продължавам да не виждам висока класа у Алхасан, освен тежките ръце. Ако някога се изправи срещу Висенте Луке, съм за Луке. Виждам поне още 2-3 извън топ10, които могат да го бият. Но Нико Прайс тръгна на размени и изгуби.
Ребъл, аз продължавам с прогнозите. За следващия ивент - победа за Тайсумов и загуба за Крилов.
Успех на всички.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 09 Сеп 2018, 16:41

Тука пак някакви странни работи от Ребъла,Вик не предложил друго освен ритници,а ми той всъщност направо го счупи от ритници и после просто беше бързо засечен,той нямяше време да предложи друго,за мен тоя Гейчи трябва да спре да се бие и да си лекува главата.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 13 Сеп 2018, 22:42

LukeRockhold написа:Много ме е яд за Карола. Знаех, че Андраж е много силно животно, но тая жена и в рамото да удари съперничка и ще я нокаутира. Ковалкевич много рано получи силни удари и сякаш се уплаши. Затова сякаш направи това грешно навеждане точно преди нокаута. Мача го виждах с много движение и дистанция от нея, а когато няма на къде - муай-тай клинч. както и да е, като гледам, дори и да не беше направила тази грешка резултата пак щеше да е същия, само че по-късно.
Алхасан - Нико Прайс. Тотален провал в прогнозата ми. Няма да се оправдавам, но продължавам да не виждам висока класа у Алхасан, освен тежките ръце. Ако някога се изправи срещу Висенте Луке, съм за Луке. Виждам поне още 2-3 извън топ10, които могат да го бият. Но Нико Прайс тръгна на размени и изгуби.
Ребъл, аз продължавам с прогнозите. За следващия ивент - победа за Тайсумов и загуба за Крилов.
Успех на всички.

Дано си изчакал със загубата за Крилов, който вече е фаворит срещу Блахович.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот Lomachenko на 14 Сеп 2018, 10:24

1000 евро на мойто момче Канело 2370 евентуална печалба

100 евро на Олейник -250 евро ев.печалба
300 евро на моя човек Никита Крилов-518 евро ев.печалба
200 евро на А.Арловски-420 евро ев.печалба
50 евро на А.Яндиев-150 евро ев.печалба
Аватар
Lomachenko
 
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Юли 2018, 17:19
Град: Burgas

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Карелин на 14 Сеп 2018, 13:44

Това печалби ли са или парите, които евентуално би взел, защото има разлика (нещо като печалба и оборот).
И все пак покажи снимка със залозите, че така малко на изуст си ги написал. :)
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот pitbulll08 на 14 Сеп 2018, 14:36

Карелин написа:Това печалби ли са или парите, които евентуално би взел, защото има разлика (нещо като печалба и оборот).
И все пак покажи снимка със залозите, че така малко на изуст си ги написал. :)


Това са въображаемите залози с въображаемите печалби :P
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта