Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот Lomachenko на 26 Авг 2018, 08:08

295 евро горница горе долу съм доволен
Аватар
Lomachenko
 
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Юли 2018, 17:19
Град: Burgas

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 26 Авг 2018, 13:06

Страхотен залог за Краус. Браво, Лома! Въобще не очаквах Краус да го надиграе така. :) Краус ме кефи, но мислех че в този специално мач Алвес има твърде много предимства над него. До толкова че да мисля че може да се има доверие на Алвес за колонка :D Но Алвес си е злетарка. Пича не е напреднал с много откакто го би Барбарена.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот Lomachenko на 26 Авг 2018, 13:19

Преди да видя коеф. за Краузе бях сигурен че ще бие после като го видях се поразколебах но все пак сложих 50 евра колкото да не е без хич
Аватар
Lomachenko
 
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Юли 2018, 17:19
Град: Burgas

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот TheRebel на 26 Авг 2018, 14:55

LukeRockhold написа:Ребъл, аз отдавна съм готов с прогнозите за 25 август.
За Майкъл Джонсън. Мисля че точно от Фили няма да загуби, просто на Фили не може да се разчита, доста е мекичък. Освен това допуска доста удари.
Люк Сандърс го виждам да загуби и то със събмишън.
Бойците, на които ще заложа аз са Андрю Санчез, Мики Гал и Брайън Барбарена.
Гайчи - Вик не го виждам никак.
Успех.


Забравих да спомена в пост-ивент коментарите Люк Рокхолд! Вижте как всичко, ама всичко което е написал стана! Фили, не може да се разчита на момчето, така е както го написа. Можеше да го спечели мача, имаше уменията, но не е стабиляга просто. Яя с ключ - точна прогноза! Санчез, Гал и Барбарена с лесни победи.

Люк нямаше виждане за Гейчи - Вик. Аз го мислех като леко превъзходство за Гейчи. Давах леко защото все пак беше нокаутиран последните си два двубоя и Вик пуска гадни колена и ъперкъти през средата където гарда на Гейчи не го пази. Ако нямах чувството че Вик може да обърне мача с едно точно пласирано коляно нямаше да му дам никакъв друг шанс. С ключ е изключено, контрол на земята и в мрежите - също, по точки - слабо вероятно. С нокаут обаче виждах как може да му се получи. Много се радвам за Джъстин! Преди ивента казах че това е единствения мач от който имам жив интерес от тази карта. Много ми хареса как го свали, направо го уби! Преди бях чел някъде че Джъстин Гейчи държал второто място по сила на удара на оная машинка в UFC института след Франсис. Нищо чудно - той е много добър атлет и вкарва всичко във всеки удар.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Lomachenko на 27 Авг 2018, 14:30

Моите залози за UFC 228- 9 септември

100 евро на Нико Прайс при коеф. 2.1
100 евро на Коди Стаман при коеф. 2.1
100 евро на Диего Санчез при коеф. 2.87
100 евро на Джим Милър при коеф. 2.25
50 евро на Джон Додсън при коеф. 2.1
100 евро на Раян Беноа при коеф. 1.9

200евро на Татяна Суарез при коеф 1.1 +
Чарлз Бърд при коеф 1.44 +
Джоф Нийл при коеф 1.53 = общ коеф-2.42
Аватар
Lomachenko
 
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Юли 2018, 17:19
Град: Burgas

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 28 Авг 2018, 10:28

Lomachenko написа:Моите залози за UFC 228- 9 септември

100 евро на Нико Прайс при коеф. 2.1
100 евро на Коди Стаман при коеф. 2.1
100 евро на Диего Санчез при коеф. 2.87
100 евро на Джим Милър при коеф. 2.25
50 евро на Джон Додсън при коеф. 2.1
100 евро на Раян Беноа при коеф. 1.9

200евро на Татяна Суарез при коеф 1.1 +
Чарлз Бърд при коеф 1.44 +
Джоф Нийл при коеф 1.53 = общ коеф-2.42

Добре си ги наредил, същите неща мисля да играя и аз, без Стаман. Мисля, че АлДжо ще го вземе без проблеми то мач и дори 1.72 ми се струва висок за него. Не бих играл и колонката де, много често са ме дънили ей такива ниски коефициенти, които си мисля за супер сигурни и вече съм спрял да комбинирам двубои.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: UFC 228: Коефициенти

  0     Мнениеот montey на 29 Авг 2018, 10:42

TheRebel написа:В главния мач на вечерта Дарън Тил е лек аутсайдер срещу действащия шампион Тайрън Удли. Мисля че коефициентите може да са дори по-близки - да са 1.90-1.90. Мачът ми изглежда като доста равностоен. Има съвсем реална възможност двамата да се гледат 5 рунда, подобно на предните мачове на Удли или предния на Тил - общо взето нищо да не се случва, накъсано с тейкдауни от време на време от страна на Удли. Иначе ако е само страйкинг - това е един много труден мач за Удли. Защото Тил го превъзхожда като техника и габарити, и ако това не е достатъчно и стилово е неудобен за него. Тил е уязвим за агресивни страйкъри, играещи с дълги комбинации. Удли обаче атакува много рядко, подобно на Томпсън. Но за разлика от него не е толкова изкусен и разнообразен в подхода си.
П.П.
Ако борбата на Тил е задобряла до толкова че Удли да не може дори за момент да застраши там Тил, може да видим повторение на загубата на Удли от Маркуард в Страйкфорс!

Карла Еспарза е голям аутсайдер срещу боркинята Татиана Суарез. В последните два пъти когато беше пренебрегната така от букмейкърите тя спечели единия двубой, а другия загуби с неединодушно решение. Къде се намира Суарез в скалата между Синтия Калвило и Клаудиа Гаделя? Една идея е по-зле като страйкинг и от двете. (не смея да говоря за повече от "една идея" в страйкинга защото при женските дивизии това е най-неразвитото умение и момичетата от топа и тези под тях се различават много малко с уменията си там) Като борба със сигурност над тях. Като граплинг изостава и от Гаделя и особено от Калвило. Но компенсира с размери, физическа сила и кардио. Като цялостно представяне смятам Суарез за по-твърд опонент за Еспарза от гореспоменатите. Но Еспарза напредва, може би не с много, но има развитие. Страйкингът й е малко по-уверен, физически е в по-добра форма от преди няколко мача - изглежда времето прекарано в UFC института е дало резултати. Очаквам че Суарез ще й дойде в повече на Еспарза, но вероятно ще видим че коефициента който са й дали (на Карла) за пореден път няма да отрази това което реално ще видим от нея в октагона.

Дарън Тил все още е 2.00 в бет365 и това ми се струва като коефициент, който трябва да се пробва. Вярно, че борбата на Тил все още не е изпробвана на 100% и не съм много сигурен точно на какво ниво е тя, но пък и Уудли напоследък не е показвал особено добри борчески умения. Според мен го е страх, че ще издъхне ако се бори повечко и затова не се хвърля за тейкдауни. Има обаче един много лош навик, който съм забелязал и той е да игра много близо с гръб до мрежата. Това е нещо, което Тил може да използва доста по-добре от Томпсън и Деймиън Мая. Това, което ме притеснява в Тил е неговото кардио, заради огромното сваляне на килограми. Срещу Томпсън нямаше много размени и двубоя беше повече тактически, но тук нещата ще са различни според мен. Като цяло мисля, че Тил трябва да е лек фаворит срещу Уудли и този коефициент 2.00 ме устройва за момента, другото което мисля да играя е под 4.5 рунда, и двамата имат малко съмнително кардио (особено Уудли ако реши да използва борбата си) и мисля, че в късните рундове някой ще падне нокаутиран.

За Татяна Суарез мисля, че ще има стойност да се играе победа със съдийско решение, Еспарза е много корав и опитен съперник и мисля, че ще се получи оспорван двубой, който ще завърши с победа по точки за някоя от двете състезателки. Да видим обаче какъв ще е коефициента.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

UFC 228 и Джъстин Гейчи

  0     Мнениеот TheRebel на 29 Авг 2018, 11:38

Монтей, не бих рискувал с под рундове при мач на Удли. Тоя пич не е приключвал никого последните си три мача. А пък в UFC Тил има само един нокаут. Напълно виждам как евентуално може да стане нокаут, но по същия начин виждам и как няма да стане и не само виждам, но статистиката го подкрепя.

И двамата се бият много пестеливо когато смятат че опонента е опасен. Нямам представа кой ще победи защото Удли не се е бил с подобен като Тил и Тил не се е бил с пободен като Удли. Е, има един - Гилермо Мартинес Айме - назобан кубинец срещу когото Тил печели решение.

другото което мисля да играя е под 4.5 рунда, и двамата имат малко съмнително кардио (особено Уудли ако реши да използва борбата си) и мисля, че в късните рундове някой ще падне нокаутиран.

Ако и двамата имат съмнително кардио и са уморени в късните рундове вероятността някой да падне нокаутиран намалява драстично. Повечето нокаути стават рано.

Едва ли ще си струва да се пробва с решение за женския двубой. Ще го сложат малък коеф. вероятно.

Да използвам сега и да добавя нещо допълнително което открих днес за стила на Гейчи, което е интересно и смятам до някъде важно за тези които смятат да играят на мачовете на Гейчи за в бъдеще. Бях написал следното преди мача:
Гейчи обаче с неговия висок гард е отворен през средата и отдолу за ъперкъти и колена - удари които Вик често пуска.

Да, той Е отворен за тези удари, но забележете че е трудно да бъде засечен, освен ако стоиш директно пред него и играеш на размени. Защо? Защото Гейчи почти винаги е в правилна бойна стойка. Той не се движи с главата си много по-напред от тялото и да е широко открит за удари които да не може да контрира. Ако искаш да удариш Гейчи, това значи че и той може да те удари. През 90% от времето Гейчи е в удобна позиция да те контрира. Ако си му далече за удар с ръка, той избира да те рита (което и прави), не замахва твърде широко, което правят адски много ММА бойци. Така контрата която Вик направи на Дъфи става доста труден удар за изпълнение срещу Гейчи. Не че не можеше Вик да го контрира, но щеше да изяде вероятно веднага ответен удар. Дори супер бързите ръце на Майкъл Джонсън не успяваха да го спасят всеки път от контрите на Гейчи. Джеймс Вик имаше най-добър успех с ударите си с крак защото така създава твърде голямо разстояние което Гейчи няма как да покрие на време за да контрира. Трябва ти многопластов подход за да победиш това копеле. Освен тези ритници, Вик не предложи почти нищо друго и си плати за това.
Това е за Гейчи. Мисля че само бойци с много здрави кратуни, кардио и тактическа игра могат да бият Гейчи. Може и да не е задължително, може и някой който има някакъв зверски удар да му се получи, но това ще е по-скоро изключение отколкото правило. Ако се биеш с Гейчи трябва да си наясно че ще понесеш малко бой, ще трябва да поработиш здраво и да следваш геймплана си стриктно!
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LukeRockhold на 30 Авг 2018, 23:31

Иска ми се да заложа на Нико Прайс (сигурно ще заложа), но ме притеснява това, че последния му мач беше оня ден. Няма и два месеца откакто се би с Ранди Браун 14 юли.
Карола на 4,50 коефициент задължително ще я вкарам в някаква система. Вярно, че Андраж е животно, но Карола има много аргументи.
Последни възможности на амортизираните Диего Санчез и Джим Милър да вземат победи в ЮФЦ. Ще им заложа и на двамата, коефициентите са добри.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 01 Сеп 2018, 11:06

Рокхолд, не мислех да ти отговарям защото ти си ги познаваш редовно, но ми е скучно и драснах няколко реда за идеите които имаш за залози. :D
Ако Санчез не може да го бори оня, няма никакъв шанс за победа, по мои сметки. В последните години след като брадата му тотално сдаде багажа Санчез изненада на два пъти с победи над Милър и Хелд. Те бяха изцяло защото Санчез реши да се върне към борбата си. Сега Санчез се връща в полусредната категория където ще е физически по-дребен и слаб и дори борбата му и граплинга да са по-добри от на оня аматьор Уайт, ще му е трудно да ги приложи заради разликата в размерите. Джим Милър има по-добри шансове за победа, но и неговите изгледи не са прекрасни. Алекс Уайт се бие по-добре от преди, напредва. Зле си е като за UFC ниво, но личи напредъка.
Не виждам аргументите за Ковалкевиц. Андраж е губила в сламка само от бившата шампионка Йенджейчек. И в този мач Йенджейчек трябваше да играе на 100% и да бъде много предпазлива и пак й беше подута тиквата. Какво остава за Ковалкевиц? Андраж е мощна физически, не се изморява, има невероятна поносимост на удари, удря силно и често, сравнително трудна за сваляне долу, трудна за контролиране. Една от ахилесовите й пети е че няма особено добра защита от ключове, много се хвърля в боя и забравя да си пази врата, но Ковалкевиц не е хич добра граплърка за да се възползва от това. Забележи че дори Йенджейчек я е победила първия път с ключ! Не виждам къде Ковалкевиц има чисто и ясно изразено предимство че да си заслужава да се пробва, дори на този голям коефициент който е. Ако виждаш нещо което на мен ми убягва сподели. Имай предвид че не се готвя особено сериозно с гледане на видео от два-три месеца насам и мнението ми не знам колко е меродавно. :D Сигурно съм пропуснал разни детайли.

Рокхолд, кажи ми какво мислиш за тоя мач на Прайс. Аз нямам ясна идея какво ще стане. Кажи как го виждаш?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта

cron