Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот burning на 29 Май 2016, 14:00

Ето и как аз съм заложил на предстоящото събитие:

трухило,ларкин,Пол Фелдер,Рик Стори
трухило,ларкин,Пол Фелдер,Рик Стори,гарбрант, ерик кох
bryan caraway
ерик кох
chris camozzi
rick story
jessica eye
cody garbrandt
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот baiGosho на 29 Май 2016, 21:26

Дано ти излязат, доста смели колонки имаш. Само мисля, че си се предоверил на Коуди Гарбранд, но ще видим довечера :)
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот burning на 29 Май 2016, 21:43

За мен Коуди има огромен шанс да победи. Гледай последните 2-3 мача на Алмейда. Вярно има впечатляваща статистика, но го бяха свалили на земята от удари няколко пъти. Коуди е в много добър отбор, а те определено знаят как да се възползват от пропуските на Алемйда. Тоест за мен Коуди е с по-здравата глава, което според мен ще е решаващо. И двамата имат добро кардио като не мога да определя кой е с по-доброто. All-round бойци са и двамата, млади и надъхани. Очаквам зрелищен мач с яко размени и някой да падне в КО като по-голям шанс има Алмейда да е на земята. На него най-много пара съм му сложил и много се надявам да не ме предаде.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот baiGosho на 29 Май 2016, 22:10

Аз пък давам доста голям шанс на Алмейда, но ще видим. Рядко има мачове, за които се знае, че ще са доста интересни. Този мисля, че ще е от тях :D
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот burning на 29 Май 2016, 22:24

Е добре защо даваш голям шанс на Алемйда, аргументирай се. Иначе и за мен ще е интересн мача, то като цяло цялата карта е много добре направена и ще има много интересни и оспорвани мачове.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот baiGosho на 29 Май 2016, 22:59

Вече съм го аргументирал, при това в тази тема обясних кой залог защо го правя, но нищо и без това не бях изчерпателен миналият път :)

Та според мен:

-Алмейда е по-опитен и по-търпелив, което в този 5-рундов мач ще му изплати дивиденти, или поне би следвало. Мисля, че е възможно Коуди да се изнерви по някое време и да направи глупава грешка.

-Статистиката на Алмейда е 21-0, а на Коуди: 8-0, като и двамата не са се изправяли срещу кой знае колко сериозна конкуренция. Все пак едно, че Алмейда се е бил с една идея по-добри бойци и второ, че като бройка е победил повече съперници.

-Алмейда беше тестван в мача срещу Пикет и показа добра брадичка и воля за победа, което е допълнителен бонус. Коуди, от друга страна, не се знае как ще реагира, когато започне да поема тупалките. Което срещу Алмейда е доста вероятно да стане.

-Когато атакува, Коуди замахва като дървар (въпреки че това са едни от най-добрите дърварски замахвания, които съм виждал), което до сега не му е било проблем срещу непретенциозната конкуренция, срещу която се е изправял. Но Алмейда знае добре как да контраатакува и мисля, че подобна игра на Коуди ще бъде много много рискована. Освен това главата му седи на едно място, ръцете му са смъкнати и просто замахва силно и бързо. Разчита също така и на доброто си движение с крака. В което няма нищо лошо, само че може да бъде засечен брутално.

Това са ми аргументите като цяло. Наясно съм, че има и контрааргументи, знам и какви са те. Но като цяло съм ги претеглил "за" и "против" и като извод мисля, че шансът е на страната на Алмейда. Макар че всичко става и ако Коуди спечели, здраве да има. Поне твоите залози ще излязат :)

П.П. И аз очаквам да се получи страхотна карта, нямам търпение да започне след 2 часа приблизително. Заложих на доста мачове, което ще подсили тръпката.
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот baiGosho на 30 Май 2016, 14:34

От тук написаните идеи за залози, само Алмейда се осра мъжката, другите излязоха, така че съм доволен. Burning, честито. Все още мисля, че Алмейда имаше качествата да победи, но се издъни, факт.
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот burning на 30 Май 2016, 18:16

Много е бърз с ръцете Коуди, много съм впечатлен, че още в първият рунд го победи. Иначе почти всичко ми излезе включително колонката ми с 36 коефициент. Тоя Пол Фелдър за малко да ме издъни...излезе супер бавен и с по-слабо кардио от колкото попринцип. Тази Джесика нищо не направи цял мач...поне да се беше опитала много се ядосах и даже не го гледах целия мач. Всичко друго както си трябва.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот worldworrior на 31 Май 2016, 11:21

Бай Гошо,за кой би заложил в мача между Барнет/Арловски?
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Барнет - Арловски

  1     Мнениеот TheRebel на 31 Май 2016, 12:30

Въпроса беше към бай Гошо, ама на мен също ми е интересен този двубой.
Ако съм аз бих заложил на Барнет, но само ако е аутсайдер. Ако е фаворит - зависи колко тежък фаворит. Нямам детайлна обосновка в момента, освен че Барнет е много по-техничен от Арловски и е силен навсякъде.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron