Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот TheRebel на 08 Юни 2017, 17:53

Мисля че това е перфектен момент в който Люис хваща Хънт. Марк Хънт който би Рой Нелсън няма нищо общо с Марк Хънт който падна от Алистър Оверийм. Хънт срещу Оверийм беше плах, бавен, не атакуваше често или с комбинации. Това е много разбита версия на Марк Хънт. Най-силните удари които вкара Хънт бяха два лакътя и няколко ритника. Което е хубаво, но никак не е достатъчно. Не беше достатъчно срещу Оверийм, няма да е достатъчно и срещу Черното Чудовище. Притеснява ме малко залог за Люис, но съм сравнително уверен че ще се справи със задачата. Ако не бъде нокаутиран, не виждам никакъв друг начин по който Хънт да бие.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот ninjAA на 10 Юни 2017, 21:00

Здравей , The Rebel ... И аз смятам да залагам на Дерек , искам и да споделя стратегия за залагане току виж помогне на някой я да си спести загуби , я да увеличи печалби...
Избираме си мача който според нас има най-добро съотношение коефицент и шанс да излезне и залагаме 1 кредит / кредита е различен по джоба на всеки /
Мача не излиза , следващия път пак избираме най-добро съотношение коефицент и шанс да излезне обаче този път слагаме 3 кредита, ако пак не излезне повтаряме упражнението ,но с 9 кредита...
И ако пак не излезе мача не сме познали 3 поредни мача и започваме пак от 1 кредит , защото преценката ни вече може да се повлияе от загубата ,а и сумата на залога става твърде дебела
А ако уви познаем мач , следващия път залагаме пак 1 кредит.
За тази стратегия трябва да имате МИНИМУМ 300 кредита и СТРОГО ПРЕПОРЪЧВАМ преди да слагате истински пари на нея да я пробвате виртуално в поне 100 срещи и ако не ви се получили сте получили ценен урок ,при това безплатен и парите които са щели да отидат при букмейкъра остават за вас и за близките ви. Тази стратегия може да ви помогне , но ако решите да залагате над 9 кредита може да ви повлече лавинообразно и да се разорите ,така че внимавайте и успех на всички !
ninjAA
ninjAA
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Юни 2017, 20:46
Град: SF

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 10 Юни 2017, 21:53

Това си е така за кредитите.
Иначе за Люис си е леко опасно да се залага, имайки предвид най-вече две неща - че е бил нокаутиран преди и то не от чак най-тежките удари и второ, ако не бъде нокаутиран има тенденцията да подарява рундове. Ако оцелееш достатъчно дълго можеш да му вземеш решение без особени усилия. Ако Рой не беше толкова дърт можеше и да направи малко повече и да вземе решението. Също така Абдурахимов - оня няма никаква борба, или може би по-скоро БЖЖ умения да избяга от маунт. Хънт не заплашва много с умение да взима решение, заплашва тук повече с нокаут сила. На 1.70 си е тръпка да слагаш на Люис, но последните му 6 мача никога не е бил убедителен фаворит, а си бие. Така че ако всеки път от последните 6 се слага на него без значение коефициента, си на голяма печалба. Дерик Люис печели мачовете си, може да играе грозно, може да изглежда на маймуна и да говори като глупак, но печели. Това е само важното.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Залози за UFC FN: Holm vs. Correia

  0     Мнениеот TheRebel на 13 Юни 2017, 13:21

Уолт Харис 1.33 + Дос Аньос 1.29 = 1.71
Дали това е залога на вечерта? Смятам да ударя с по-едри пари. Дано ми провърви този път така за ранообразие. :D
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот burning на 13 Юни 2017, 15:51

Dos anjos
Li jianling
Caceres
За колонка стават на 2.21

И мисля самостоятелно Дон Хюн Ким и Джи Йеон Ким.

Уалт Харис е добър избор, ама все пак е в тежката и нещо не ми харесва да го слагам в колонки.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

временни прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 14 Юни 2017, 23:01

UFC FN 111: Holm vs. Correia

Мисля да напиша идеите си за прогнози за идващия ивент, който почва тази събота на обяд. Целта ми е ако някой има критики или идеи за смяна на някой избор да пише, може да обсъдим. Няма да пиша прогнози за всеки един мач, а само там където познавам бойците.

Холм Решение /или късен нокаут/
Ковингтън Нокаут Рунд 1
Дос Аньос Нокаут
Тайбура Нокаут
Тък Нокаут Рунд 1
Харис Нокаут Рунд 1
Касерес Решение /29-28 х3/
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот burning на 15 Юни 2017, 09:07

Тибура не е достатъчно добър залог защото коефициента е прекалено малък, а както знаем в тежката всичко се решава с един точен удар. Въпреки че Арловски пада много лесно, той все пак е доста експлозивен и може да нокаутира. Като цяло в тежката има доста изненади. Колкото до Ковингтън и Ким имай предвид, че те разбраха, че ще се бият от по-малко от седмица и е нямало време да се подготвят един срещу друг! Като цяло трябва да се избягва да се залага този двубой. Аз, обаче сложих на Ким. Не смятам, че заслужава в момента видях 3.5 коефициент. Ковингтън може да е фаворит, ама чак пък толкова при тези условия абсурд.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 15 Юни 2017, 13:32

Тибура не е достатъчно добър залог защото коефициента е прекалено малък, а както знаем в тежката всичко се решава с един точен удар.


Еми тук реших само да си изчистя прогнозите които давам в темата "Прогнози". Не става въпрос за залози специално в този пост. Макар че тази тема е "Залози на предстоящи събития". :)
Единствения логичен избор е Тайбура. Вече като залог, да, мисля че е леко рисковано на 1.35, но шансът на Арловски е минимален. Не мисля че той е способен да реши мача с "един точен удар". Тайбура има яка брада, а Арловски има нужда от серия удари, за да те нокаутира, няма експлозия за нокаут с един удар.

Колкото до Ковингтън и Ким имай предвид, че те разбраха, че ще се бият от по-малко от седмица и е нямало време да се подготвят един срещу друг!


Не е вярно. Двубоя е обявен началото на април. Имали са два месеца за подготовка. Ким не заслужава пари на 3.50. Бих заложил единствено Ким с Отказване, защото едно не виждам как ще вземе решение от елитен борец и атлет като Колби и второ "Ким победа с Отказване" е 7.40. Не е нужно да се слагат големи пари на Ким така и шанса ако той победи да е с ключ е много голям.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот burning на 15 Юни 2017, 15:25

СЪгласен съм, че трябва серия от удари и че няма да стане с един удар, но според мен не си заслужава коефициента. Нали миналата събота Ким щеше да се бие с Гоути? Как ще е обявена април месец, къде го видя това?
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 15 Юни 2017, 17:43

Онова беше друг Ким, Маестрото. Категорията е "лека". И мача беше махнат от картата.

Това тука, на картата на Холм и Корея, е "Стън Гън". Той се бие в "полусредна" категория и мача е обявен на 6ти април линк -> http://mmajunkie.com/2017/04/stun-gun-vs-colby-covington-added-to-ufc-fight-night-111-in-singapore
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron