Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 12 Фев 2018, 23:47

"Накрая на мача притисна Барбоза до мрежите и дори се ядоса на себе си че го е пробвал. Тогава беше периода в който презираше всякакъв бой тяло в тяло."-тука има два варианта или Фелдър ти е личен познат и ти е обяснявал какво презира и тн. или си сериозен дебил и мма онанист,както винаги съм си мислил.Не искам да обиждам,но чупиш тъпомера момче,откъде знаеш какво презира и на какво се е ядосал и защо използваш минало несвършено време-презираше,тогава беше,все едно си ти е най-добрия приятел.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 12 Фев 2018, 23:55

Ако накарат Дора Габе,поетесата да направи мма анализ,сигурно ще излезе някаква кратения като твойте,отеглям си думите,не искам да правиш анализ на Бам Бам.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 13 Фев 2018, 00:12

Спокойно, не се обиждам от хора които не познавам. :D

А за Фелдър: Зная какво време беше, защото му следя кариерата отблизо. Откакто нокаутира Кастийо му станах фен. Самите боеве са доказателство за това презира или не даден вид стил. Знаем много добре че може да играе в клинч, но дори не опитва. И не само не опитва, но и говори в интервюта след и преди двубоите защо не опитва. От там знам. И когато ножа опря до кокала и наистина трябваше да спечели прибягна до това си умение - боя срещу Бъркман. А за неприятелската забележка която ти ми направи за това че ползвам "несвършено време" просто нямам коментар.

Явно доста не ти харесвам, дори не си видял че в предния си коментар добавих няколко думи за Туиваса. Избягвам да комуникирам с хора които не ме харесват в сайта защото е безплодно. Нито за тях има смисъл, нито за мен. Ако наистина не ме харесваш и смяташ че съм онанист и дебил, не ми пиши и не ми обръщай внимание. Не желая да обменям думи с някой който ме смята за нещо по-малко от него.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 13 Фев 2018, 00:41

Това от една страна е хубаво,но от друга не толква,защото сигурно няма да послушаш съвета ми,да почнеш да спортуваш нещо(никога не е късно и боен спорт или изкуство) и да спреш да си пълниш главата с безмислена информация от интернет,която няма как да обработиш,а няма и причина да можеш.Не може някой да е специалист по формула едно,ако не може да кара кола,нали така.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот jesuslobov на 13 Фев 2018, 00:52

" А за неприятелската забележка която ти ми направи за това че ползвам "несвършено време" просто нямам коментар."- Защо бе дай коментар,а ако можеш дай и линк,където Фелдър обяснява,защо не играе в клинч по-принцип(нещо което той не е правил,да казва такива неща имам предвид.)И не се опитвай да извърташ нещата по такъв маймунски начин,аз не харесвам коментарите ти,защото пишеш много глупости,а иначе не те познавам и не си ми неприятел,а ти наистина пишеш глупости повярвай ми,но е имало и случаи на добри коментари(2,3)и тогава съм ти слагал плюсове.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Медейрос ако стане над 3.00

  0     Мнениеот montey на 13 Фев 2018, 08:12

TheRebel написа:Монтей, не виждам къде е грешката. Триналдо има доста ограничени шансове за победа в този мач. Много ще се изненадам ако Вик не победи.

Добре де, аз ли нещо не съм в час? Кой по дяволите е победил Вик досега, че да бъде фаворит срещу човек, чиято единствена загуба до момента е срещу Кевин Лий (и то при положение, че преди кика, с който го свали, Триналдо доминираше)? Единствения по-силен противник, с който Вик се е бил е Дариуш и беше нокаутиран в първия рунд. Това, че ще има предимство в ръста, въобще не мисля, че е фактор. Триналдо в почти всеки мач до момента се е бил срещу по-високи съперници - Медейрос, Фелдер, Лий и някой от тях бяха сериозно бийнати. Това е стъпка нагоре в кариерата на Вик и не мисля, че го очаква лесен мач.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 13 Фев 2018, 14:07

ОК, Монтей. Разбрах че Вик има по-невпечатляващо резюме. А как виждаш Триналдо да го победи? Кажи ми пътя му за победа. Нека поговорим в технически аспект как ще се развие мача.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 13 Фев 2018, 16:09

Вик се оставя супер отворен на момент, а Триналдо е много добър в контрирането на страйкинга на опонентите си. Напълно възможно ми се струва Триналдо да нокаутира Вик, така както Дариуш го нокаутира не чак толкова отдавна. Ако пък в стойка не му върви, Триналдо може спокойно да пренесе играта на земя, защитата от тейкдауни на Вик не е от най-впечатляващите, а и е доста висок, което дава предимство на опонентите му. Ако се сетигне до земя и Триналдо е отгоре, спомняш си какво се случи с Фелдер, бразилеца има брутален граунд ен паунд.
Ествествено, ако Вик се възползва от високия си ръст и успее да държи Триналдо на дистанци и да го точкува постоянно с ръце и кикове, победата ще бъде негова. Но не си спомням досега да се е справял много добре с един такъв игрови план и не виждам голяма вероятност точно сега да го направи. Плюс това Триналдо не е бил нокаутиран никога в общо 27-те си мача.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 13 Фев 2018, 16:22

Добри аргументи.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот montey на 13 Фев 2018, 17:47

Гледах им последните 4 мача и на двамата и съм си написал домашното :D Не казвам, че Триналдо 100% го взима този мач, но коефициентите просто не са правилни.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта