Най-големият сайт за бойни спортове

       

Chad Mendes is back

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Chad Mendes is back

  0     Мнениеот NightmareUFC на 22 Мар 2016, 00:16

https://www.youtube.com/watch?v=LFQTB7pz2HM
NightmareUFC
NightmareUFC
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Мар 2016, 14:42
Град: Moscow

Re: Chad Mendes is back

  0     Мнениеот burning на 22 Мар 2016, 11:25

Много голям фен съм му! Дано наистина се завърне. Във втория му мач с Алдо, която беше истинска война бях напрегнат всичките 5 рунда и исках много да спечели, но явно не му достигна нещо. Според мен си има потенциала да стане шампион. Лоша шега му изигра двубоя с Макгрегър защото отиде там неподготвен и общо взето е знаел как ще завърши мача. От друга страна отиде без подготвителен лагер, без почти никаква подготовка, което означава, че е нямал почти никакви разходи и направи една торба с пари от този мач. След тея пари имам чувството, че бая се отпусна за мача си с Франки. Естествено, че не омаловажавам качествата и постигнатото в мача на Франки, той е един от най-сърцатите бойци и заслужава само уважение и разбира се двубой за титлата :D . И така де, очаквам го с нетърпение да се завърне, но този път нахъсан и готов да премазва всичко по пътя си!
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Chad Mendes is back

  0     Мнениеот saara на 24 Юли 2017, 20:17

Pichove conor she go nokaltira do 3tiq runt, nqma shans diaz na 20 pak shte si govorim ;)
saara
saara
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юли 2017, 20:14
Град: saara


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron