Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Прогнози

  1     Мнениеот Атанас12 на 27 Яну 2018, 21:38

Изображение
Аватар
Атанас12
 
Мнения: 147
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:16

Machida vs. Anders

  0     Мнениеот TheRebel на 31 Яну 2018, 15:38

UFC FN 125: Machida vs. Anders
познати 4 от 6, с метод 3

x Андерс Нокаут
Шевченко Решение
x Голм Нокаут
Сантос Нокаут
Патрик Решение
Виана Ключ

- избрал съм само хора в които съм над 80% сигурен че ще бият. ако изпусна дори един ще е доста жалко :D

- Атанас12 ми прави впечатление че няма вариации в успеха му в прогнозите. МММ също е добър, но понякога има лоши дни, докато Атанас12 ги разбива всеки път! И един от много малкото, не само в този сайт, но и като цяло сред ММА феновете които избраха Соуза! Никой не го избираше да победи Брънсън! Евала!
Последна промяна TheRebel на 04 Фев 2018, 09:47, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Machida vs. Anders

  0     Мнениеот MMM на 31 Яну 2018, 21:30

TheRebel написа:UFC FN 125: Machida vs. Anders

Андерс Нокаут
Шевченко Решение
Голм Нокаут
Сантос Нокаут
Патрик Решение
Виана Ключ

- избрал съм само хора в които съм над 80% сигурен че ще бият. ако изпусна дори един ще е доста жалко :D

- Атанас12 ми прави впечатление че няма вариации в успеха му в прогнозите. МММ също е добър, но понякога има лоши дни, докато Атанас12 ги разбива всеки път! И един от много малкото, не само в този сайт, но и като цяло сред ММА феновете които избраха Соуза! Никой не го избираше да победи Брънсън! Евала!


Aтанас12 наистина има доста добра познаваемост. Браво и от мен!
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Атанас12 на 31 Яну 2018, 23:56

Благодаря. ;)
Аватар
Атанас12
 
Мнения: 147
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:16

Re: Прогнози

  0     Мнениеот MMM на 03 Фев 2018, 22:31

Изображение
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Machida vs. Anders - резултати

  0     Мнениеот TheRebel на 04 Фев 2018, 10:03

МММ, отново на ниво!
Относно резултатите, смятах след като видях кантара да се откажа от Голм, защото разликата в размерите ми се стори значителна + като добавим опита на Джонсън в UFC и това че най-добрата победа на Голм в кариерата му е престарелия Коломбо. Но вече го бях писал и не исках да редактирам. Нямаше да избера Джонсън, просто щях да махна мача защото ми се стори по-равностоен отколкото го мислех в началото на седмицата.
Мисля че бях на прав път с прогнозата ми за метод за Шевченко. Тя я пребиваше в стойка и тръгна необяснимо за тейкдаун и игра не земя (което го очаквах)! Ако Качоейра беше с малко по-добър граплинг задължително щеше да издържи 3 рунда. Имаше физическите възможности, дори мисля беше малко по-голяма от Шевченко. Иначе и тук бях на ръба да си променя избора - на Шевченко с ключ, зная много добре че така предпочита да играе, но сметнах че Качовейра някак ще издържи...
Нямам извинение за Андерс обаче. :( Пичагата е прекалено зелен още. Нямаше адекватна борба, игра в клинч също слабо, граплинг почти нула, а страйкинга му е много ограничен. И то говорим срещу Мачида на 40 години и след сума ти загуби с нокаут.

Другия път по-добре с тези прогнози. От тези 6 човека всичките трябваше да ги позная дори един казах че ще е жалко да изпусна, изпуснах 2-ма. :D
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот MMM на 04 Фев 2018, 10:15

За мен Андерс си взе мача, и ако беше игран в САЩ щяха да му дадат победата на него! Аз още на 3тия рунд написах в групата ,че тоя мач ми мирише на тото. Не казвам, че със сигурност е уреден, но според мен имаше нещо гнило в него. Средно по 10 удара на рунд... не знам! Иначе за мен разочарованието на вечерта бе тоя Голм. Аз по принцип обичам да залагам на млади, изгряващи таланти, обаче като ги видях в клетката (младок срещу опитен борец)и съжалих за избора си. Грийн също малко ме разочарова, макар там очаквах да е близък мач и си беше 50/50.
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Re: Прогнози

  0     Мнениеот doktora70 на 04 Фев 2018, 10:19

Абсолютно - и според мен Андерс си взе срещата! Очаквах повече от Дезмънд Грийн, както и от Марсело Голм!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 04 Фев 2018, 10:51

UFC Fight Night: Machida vs. Anders ( 03-04.02.2018 г. )
LIVE NOW 2980 pts. 11/11 picks 3 bonuses 6 perfect

Дами и господа... искам ви тихички, всичките :D :) Мисля, че снимките в профила ми във ФБ са крайно красноречиви. Номер " 6 " съм по познаваемост не в БГ, а в света изобщо от тази галавечер! В топ 10 не е влизал българин никога, както и никога, никой българин не е познавал крайния изход на всички срещи в една галавечер, без изключение! ;) Смешното в цялата история е, че вчера не намерих време да ида, да пусна фишчета за 2-3 срещи поне. Ако бях пуснал всички срещи със залози... както правех на всяка гала, преди година... в момента щях да съм милионер... буквално! Лекичко ме е яд, признавам! Иии за Дракона, а и не само ви казах нещо! В Бразилия винаги стават чудеса!!! :) :) :)
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  1     Мнениеот montey на 05 Фев 2018, 11:25

doktora70 написа:Абсолютно - и според мен Андерс си взе срещата! Очаквах повече от Дезмънд Грийн, както и от Марсело Голм!

Грийн направи изключително слаб мач, направо необяснимо за мен. Още по-разочарован бях обаче от Джо Сото и Марлон Вера. Грехота е боец със страйкинга на Вера да бъде толкова страхлив в последните си 2 мача, направо ми е тъжно как си пропилява потенциала...
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron