Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Прогнози

  1     Мнениеот doktora70 на 02 Сеп 2017, 17:05

Изображение
Последна промяна doktora70 на 03 Сеп 2017, 02:52, променена общо 3 пъти
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LukeRockhold на 02 Сеп 2017, 18:03

Струв
Дарън Тил
Рустам Кабилов
Забит Магомедшапиров
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Прогнози

  3     Мнениеот TheRebel на 03 Сеп 2017, 00:22

цитат от прогнозата ми за ивента:
UFC Fight Night: Volkov vs. Struve
познати 4 от 7, познати с метод 2

Волков Решение
Едуардс Решение
Тил Решение
x Ф.Силва Решение
Празереш Решение
x Бахозо Решение
x Холбрук Решение

Ако тая карта се окаже както съм я предвидил - решение след решение - ще е бая скука. Не знам дали ще улуча победителите в тези мачове, но съм сравнително сигурен че няма да има приключвания. Равностойни мачове са и във всеки от тях има минимум 1 боец който играе предпазливо. Едуардс играе бавно, Тил също. Фелипе Силва и Тайсумов са двама нокаутьори, тези мачове често завършват с решение защото и двамата бойци са прекалено респектирани от опонента. Празереш не приключва опонентите си, освен ако са наистина зле, Холбрук също. Но Холбрук има лошия навик да бъде нокаутиран в загубите си. Като се замисля мачовете на Холбрук и Волков може и да приключат преди времето.. Не знам. :D
край на цитата

Тъпо предположение за Фелипе Силва. Не съм го виждал да бие друг страйкър досега с решение. И то от калибъра на Тайсумов. Предположих че Тайсумов ще го видим като жертва на УСАДА повече от някакви други технически неща всъщност. Но не.

Фелипе Силва как яко се наби на тая контра. Още преди тоя удар го виждах че е нетърпелив и нещата не отиват на добре. Муайтайците играят добре отблизо, клинч колена, лакти. Отдалече като са твърде дълго и почват да се хвърлят с главата напред. Тайсумов щеше да го бие и без Силва да се хвърля така, но нямаше да е толкова жесток нокаут. :) Ей така става като не проучвам. Бах гледал съвсем малко от Тайсумов и само 2 мача на Фелипе Силва и то ги гледах по времето когато се би срещу Кембъл. Нямаше начин муайтай клинча му да сработи срещу танк като Тайсумов, просто Тайсумов щеше да го хвърли на земята като кукла.

Бахозо беше жалък, както обикновено. Но сега противника излезе за победа и знаеше как да я постигне, а не както предишните опоненти на бразилеца.

Не знам, познах ли че Холбрук ще го нокаутират? :D

А можеше да позная за малко и нокаут за Волков. Струв е толкова отворен за удари, просто... Но Волков не е толкова добър нокаутьор че да съм сигурен че ще го нокаутира. Но бях много сигурен че ще бие. 1.75 беше за Волков и последните дни стана 1.85, за мен е шок че е толкова малък фаворит. Струв бива удрян почти с всичко каквото противника пробва. И дори да не е някакъв силен удар всеки път си отмята главата назад и за съдиите тези удари изглеждат по-впечатляващи отколкото са. Струв е задобрял, хареса ми в този мач, но старите му проблеми са още налице.

Поздравления за Питбул и Доктора, както обикновено се представят много по-добре от мен в прогнозите. Ще почвам да им копирам прогнозите вече! ;)
Последна промяна TheRebel на 03 Сеп 2017, 06:21, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  2     Мнениеот pitbulll08 на 03 Сеп 2017, 00:38

TheRebel написа:
Поздравления за Питбул и Доктора, както обикновено се представят много по-добре от мен в прогнозите. Ще почвам да им копирам прогнозите вече! ;)


Благодаря братле, само австралиецът Уилкинсън ме издъни и даже се чудя с какъв акъл заложих на него, при положение че дебютира срещу много по-опитен състезател. Подведох се по това, че е доста по-млад, надъхан, по-едър и с по-голям рийч. Но опитът си е опит, афганистанецът имаше почти 3 пъти повече срещи.
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  3     Мнениеот ludvefira на 03 Сеп 2017, 09:59

Питбул - евала е пич! Аз не се бях заглеждал в прогнозите ти. Чуваш го петела. От другия ивент започвам и аз да качвам моите прогнози /ей тъй да те страхувам само/ :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Прогнози

  2     Мнениеот pitbulll08 на 03 Сеп 2017, 11:27

ludvefira написа:Питбул - евала е пич! Аз не се бях заглеждал в прогнозите ти. Чуваш го петела. От другия ивент започвам и аз да качвам моите прогнози /ей тъй да те страхувам само/ :DD


Мерси Луд, дано повече потребители да започнат да качват прогнози и да се коментира само на спортна тематика. :)
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  2     Мнениеот doktora70 на 03 Сеп 2017, 11:51

Питбула ги е сцепил направо снощните! На кое място си колега - аз заемам престижната 903-та позиция в Tapology Пхахахаха!
Изображение
Последна промяна doktora70 на 03 Сеп 2017, 12:12, променена общо 7 пъти
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Прогнози

  2     Мнениеот pitbulll08 на 03 Сеп 2017, 11:58

Аз пък съм на 671 място lol lol ама вероятно защото не прогнозирахме всички срещи, а само част от тях.
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Карелин на 08 Сеп 2017, 21:27

UFC 215:
Amanda Nunes (c) def. Valentina Shevchenko - TKO, Round 2;
Neil Magny vs. Rafael dos Anjos - Draw (majority) (28:28, 28:28, 29:28); :DD
Henry Cejudo def. Wilson Reis - Decision (split) (29-28, 28-29, 29-28);
Tyson Pedro def. Ilir Latifi - Decision (unanimous) (30-27, 30-27, 29:28)
Jeremy Stephens def. Gilbert Melendez - Decision (unanimous) (30-27, 30-27, 30:27).
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Прогнози

  0     Мнениеот doktora70 на 09 Сеп 2017, 15:14

Моят човек Хенри Сехудо само да не сдаде фронта, че Уилсън Райс е много лудо копеле!
Иначе ги виждам със съдийско решение тези!
Изображение
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта