Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Прогнози

  0     Мнениеот MMM на 09 Юли 2017, 08:50

Mен само мистър Роузи ме прецака, да еба жена му да еба :)
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 09 Юли 2017, 12:08

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214077730683116&set=pb.1407638737.-2207520000.1499590738.&type=3&theater -> Равносметката, след края на вечерта -> UFC 213: Romero vs. Whittaker
LIVE NOW 2150 pts. 8/11 picks 3 bonuses 4 perfect

Доста добра познаваемост направих като цяло в тази галавечер, но държа да отбележа, че в под заглавната среща от галавечерта Вердум за втори път в кариерата си бе ограбен в среща с/у Алистар от съдиите!!!

Няма толкова явна осирация от страна на Съдиите! Това беше най-скандалното и нереално съдийство в историята на тежката категория на UFC изобщо!!! Единствения и истински победител в тази среща бе Вердум!!! Всички мислеха, че Вердум бие и в един момент бааам... 2 на 0 съдийски гласа... и за капак в полза на Алистар, а третия съдия свири равен! Вердум 5 секунди след обявяване на резултата седи с отворена уста, гледа невярващо и се хвана за главата..., тъпака Алистар вече бяха минали 10 минути след края на срещата и още не можеше да си седи на краката от толкова бой и блъскане в главата и сам той не вярва, че са отсъдили в негова полза... а публиката озверя... не спря да освирква и съдиите и организаторите и Алистар!!! Няма такъв явен и нагъл обир!!! Вердум буквално го размаза... не мога да повярвам какво отсъдиха тия кретени... Раздрах си гърлото от викане и кеф по време на срещата за това, че Вердум буквалноу бива Алистар... и като обявиха резултата и ми стана лошо... още се щипя... вече 2 часа и се чудя сънувам ли... WTF...
Твърдо Вердум трябва да обжалва, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да иска преразглеждане на срещата и резултата по официален път... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! Водеше и по поражения и по нанесени удари и по тейкдауни и по кнокдауни... по всички възможни и съществуващи показатели дори в официалните статистики от срещата, които излъчиха в ефир, на 100%!!! Няма толкова кьорави, наредени съдии и купена среща просто!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214077943928447&set=pb.1407638737.-2207520000.1499590738.&type=3&theater -> Божееее... и от кога рунд в който са те убили буквално... кнокдаунали, тейкдаунали и буквално, ама буквално убили се брои 10 на 9 ?!?!?!? Първи рунд също съм без коментар... И тримата идиоти го отсъдили в полза на Алистар, при положение, че беше минимум равен като рунд, ако не и победа за Вердум отново! Мамооо... боли ме главата... сериозно няма по-нареден, явно дирижиран и купен мач в историята на цялата тежка на UFC!!! И удари и тейкдауни и кнокдауни... и по всичките, ама БУКВАЛНО по всичките показатели, при това официално обявени в ефир, по време на самата среща Вердум водеше не в проценти, а в пъти!!!!! Не знам къде са гледали тия малоумни съдии, не знам и какво е това молоумно решение и крайно несериозно точкуване в картите им!!! Тази среща безапелационно и единодушно с поне 1 точки разлика от всеки съдия трябваше да се отсъди в полза на Вердум!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214078143933447&set=p.10214078143933447&type=3&theater
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  1     Мнениеот MMM на 09 Юли 2017, 13:05

Ами много добре си е отсъдена срещата, това че теб не те устройва никой не го грее. Не знам откога за 1 тейкдаун в рунда и 2 минути седене само върху опонента, щото Вердум в края на мача само седеше почти не нанесе щети докато беше на земята на Алистър и ти искаш да му отсъдят 10-8. При положение и че преди коляното Алистър го беше доминирал 2 рунда и третия до половината пак водеше играта, само в края се отпусна.Също така Алистър прати Вердум в нокдаун в единия от рундовете, значи по твоята логика и за Алистър трябва един от тяях да е 10-8.Точно отсъждане на съдиите, който мисли друго яче да се ориентира към друг спорт.
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 09 Юли 2017, 13:44

MMM написа:Ами много добре си е отсъдена срещата, това че теб не те устройва никой не го грее. Не знам откога за 1 тейкдаун в рунда и 2 минути седене само върху опонента, щото Вердум в края на мача само седеше почти не нанесе щети докато беше на земята на Алистър и ти искаш да му отсъдят 10-8. При положение и че преди коляното Алистър го беше доминирал 2 рунда и третия до половината пак водеше играта, само в края се отпусна.Също така Алистър прати Вердум в нокдаун в единия от рундовете, значи по твоята логика и за Алистър трябва един от тяях да е 10-8.Точно отсъждане на съдиите, който мисли друго яче да се ориентира към друг спорт.


Само да те питам... ти коя среща гледа?! :D
Ебаси неадекватния тип... :D :D :D :D
Я ми кажи кнокдаун от кога се смята по който и да било правила с + 1 точка само? :D :D :D
И също така ме интересува... от кога опит за убийство в буквалния смисъл се счита за " седене в/у опонента и неправене на нищо " ?! :D :D :D :D Алистар 10 минути след края на срещата още беше като пиян и едва си седеше на краката1 Пхахахха, ти си по-загубен и от съдиите детенце неадекватно!
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  1     Мнениеот MMM на 09 Юли 2017, 13:58

Ти ми кажи коя среща гледа. Алистър също го свали на земята в първи рунд и имаше по-чисти вкарани удари до 3тия рунд. Ти ми кажи в коя минута Вердум удари чисто Алистър?Освен коляното, нищо друго не направи Вердума. Можеше да приключи срещата докато Алистър беше зашеметен, но той направи тейкдаун и реши да го бие на земя. Глупав е Вердума. И какъв опит за убийство сънуваш, той даже не го докосна с 1 чист удар докато бяха на земята?
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Re: Прогнози

  1     Мнениеот pitbulll08 на 09 Юли 2017, 14:12

pitbulll08 написа:Изображение


Ако Вердум не го бяха порязали така брутално и не бяха подарили победата на алисия, щях да съм със 100% успеваемост...
Последна промяна pitbulll08 на 09 Юли 2017, 15:12, променена общо 1 път
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  1     Мнениеот TheRebel на 09 Юли 2017, 14:22

Тук съм за МММ. Вердум си пропиля шанса с тоз глупав тейкдаун. Беше назад 2-0 рунда, трябваше му убедително 10-8 поне за да е равен или да нокаутира Алистър за победа.

Eвала, Питбул! Аз го ударих на хиксчета. Въпреки че не ги познах не бях страшно изненадан от изхода на повечето двубои. Много се радвам че Меершарт е бил нокаутиран. Нещо много си вярва, а няма уменията да покрие тази самоувереност. В началото си мислех Сантос с нокаут, но не видях Меершарт да е бил нокаутиран някога и си викам ако не успее да го нокаутира не знам как с решение ще го бие. Браво на Сантос!
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  1     Мнениеот pitbulll08 на 09 Юли 2017, 15:00

Мерси братле. Да, тоя двубой беше бая завързан и не посмях да го прогнозирам, но се радвам , че Сантос е бил с ТКО..
Последна промяна pitbulll08 на 25 Окт 2017, 19:51, променена общо 2 пъти
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 09 Юли 2017, 15:00

MMM написа:Ти ми кажи коя среща гледа. Алистър също го свали на земята в първи рунд и имаше по-чисти вкарани удари до 3тия рунд. Ти ми кажи в коя минута Вердум удари чисто Алистър?Освен коляното, нищо друго не направи Вердума. Можеше да приключи срещата докато Алистър беше зашеметен, но той направи тейкдаун и реши да го бие на земя. Глупав е Вердума. И какъв опит за убийство сънуваш, той даже не го докосна с 1 чист удар докато бяха на земята?


Абе... хлапак болен, я се освести малко ;) -> https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214078143933447&set=p.10214078143933447&type=3&theater

Хахахахаха викаш не го уби,а? Даже не го докосна? Хахаххаха :D :D :D :D :D :D Хора, имаме си още един болен и кьорав в сайта / форума :D :D :D

Няма такъв резил! :D
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  1     Мнениеот MMM на 09 Юли 2017, 16:05

Определено имаме още един кьорав. Аз доколкото виждам на снимката пише Win за Алистър:)
Разбери че UFC системата е такава ,че побеждава този който има повече спечелени рунда-не който е нанесъл повече удари. Дали е адекватна или не е друг въпрос. Да Вердум нанесе повече, но освен коляното нищо друго не разклати Алистър. Докато Алистър първите два рунда нанесе стабилен демич. Нека бъдем честни, Алистър пада от малко, така че ако Вердум е бил толкова доминантен да го е нокаутирал. Това че е страхлив и искаше да го бие на земя и остави всичко в ръцете на съдията... Еми сори майка. ;)
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron