Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Прогнози

  0     Мнениеот MMM на 24 Юни 2017, 21:06

Rebel има ги същите, обаче си мисля че Бадера ще бие с ТКО/КО. УСПЕХ!
Галахър-Събмишън
Бадер-КО/ТКО
Сонен-Решение
Ларкин-Решение
Митрон-КО/ТКО

За утре:
Еспарза-Решение
Кох-Решение
Ветори-Събмишън
Сивър-Решение
Мийнс-КО/ТКО
Хендрикс-КО/ТКО
Киеса-Събмишън или КО
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

Re: Прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 25 Юни 2017, 06:37

Уф, повече няма верно да слагам прогнози където не познавам и двамата бойци. Не знаех че тоя Лима имал бокс, бе! Ларкин все още няма бокс момчето. Не гледах целия двубой, но ми направи впечатление че контрите на Лима си влизат като у тях си.
М.Чандлър паднал. Имах някакво усещане като видях кантара. Оня Примус ми се стори надъхан. :D
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 25 Юни 2017, 09:31

TheRebel написа:Уф, повече няма верно да слагам прогнози където не познавам и двамата бойци. Не знаех че тоя Лима имал бокс, бе! Ларкин все още няма бокс момчето. Не гледах целия двубой, но ми направи впечатление че контрите на Лима си влизат като у тях си.
М.Чандлър паднал. Имах някакво усещане като видях кантара. Оня Примус ми се стори надъхан. :D


Примус не става за нищо ;) Чандлър сам се прецака! Стъби буквално без да иска на криво и си навехна глезена и повече не можеше да стъпва. Крака му се гънеше като ластик и просто прекратиха срещата без бой.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  0     Мнениеот pitbulll08 на 25 Юни 2017, 11:18

Изображение
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Bellator NYC: Sonnen vs. Silva - резултати

  0     Мнениеот TheRebel на 25 Юни 2017, 13:52

Bellator 180

познати 3 от 4, познати с метод 3

Сонен Решение
Митрионе Нокаут
x Ларкин Решение
Бейдър Решение

Браво на МММ! Ще копирам от теб Ветори със Събмишън и Кох с Решение за утрешните прогнози. Еспарза и Хендрикс мисля че ще паднат обаче.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Атанас12 на 25 Юни 2017, 16:47

Изображение
Аватар
Атанас12
 
Мнения: 147
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:16

Re: UFC Fight Night: Chiesa vs. Lee

  0     Мнениеот TheRebel на 25 Юни 2017, 21:12

UFC Fight Night 112

Боуч Нокаут
Рейес Решение
Мийнс Нокаут Рунд 3
Пен Решение
Ветори Ключ
Мороз Неединодушно Решение
Хорчер Решение
Кейс Нокаут
Стансбъри Ключ
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот pitbulll08 на 25 Юни 2017, 23:35

Изображение
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

UFC Fight Night: Chiesa vs. Lee - резултати

  0     Мнениеот TheRebel на 26 Юни 2017, 07:10

UFC Fight Night 112

познати 5 от 9, познати с метод 2

Боуч Нокаут
Рейес Решение
Мийнс Нокаут Рунд 3
x Пен Решение
Ветори Ключ
x Мороз Неединодушно Решение
Хорчер Решение
x Кейс Нокаут
x Стансбъри Ключ

познати подчертани бойци, в които имам увереност за залог 4 от 4. реално обаче заложих и хора които не присъстват сред подчертаните в колонка добавих стансбъри и кох, които след мислене впоследствие прецених че не мога да им имам доверие, но беше късно, залогът беше пуснат.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот MMM на 26 Юни 2017, 07:41

Кох излезе много слаб. Гуидата си игра с него 3 рунда. Малко ми напомни на Франки и Яир. Обаче Хендрикс и Киеса също ме издъниха ,така че не ме е яд чак толкова. Поне единия фиш го хванах, той беше със сигурните ми бойци: Хорчер,Еспарза,Гордън и Сивер. Ивента беше ок, но нищо особено. Впечатли ме Хериг наистина игра с много силна физически Киш и я направи луда направо, а също и Лий признавам че не го взимах на сериозно но след тая победа затвори устите на много критици(и моята), Определено ще ми е интересно какво ще направи срещу Кабиб, макар че едва ли ще се бият. Нурмата ще се бие с Тони през есента и ако победи едва ли ще иска мач с Лий, а по-скоро с Конър който ще се е върнал. Според мен обаче има шанс макар и малък да направят мач Лий и Конър за декември, другият вариант е реванш с Киеза. Иначе Конър много добре си е изпекъл нещата ще се бие в края на август с Флойд и след това се връща за декември(поне така иска), дотогава обаче ако наистина Тони и Кабиб играят есента т,е Септември/Октомври после едва ли ще се навият за още един мач и то срещу Конър просто няма да имат време за подготовка, така че Конър ако ще се бие в 155 дивизия, което е по-вероятно ще е или срещу Лий или ще има Диаз 3 ,като и в двата случая ще бие. Друг вариант, който мисля че е възможен е супербитка срещу GSP. Вие как мислите? :?:
MMM
MMM
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Юни 2017, 18:31
Град: Varna

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron