Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

???

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Ное 2017, 08:31

Не си спомням да си казал нищо за този мач? Къде си го написал? Нямаш и прогноза даже тук.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: ???

  0     Мнениеот LORDA на 12 Ное 2017, 08:43

TheRebel написа:Не си спомням да си казал нищо за този мач? Къде си го написал? Нямаш и прогноза даже тук.


Прогнози несъм споделял! ;) Просто и във ФБ и тук ви подчертах ситуацията с Арловски, че залога му е златна мина и, че е абсурдно новака да се слага пред него! ;)
Който чел-чел! :) несъм имал намерение на всеки, поименно да пиша 100 пъти едно и също :)
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Ное 2017, 08:47

Хубаво, ама защо пишеш тука? Аз не те познавам, не влизам във фейсбук. На Доктора ли пишеш, на Питбула ли? Ако си писал тука и прогнозата и придупреждението, да. Виждаш че всеки път като някой познае им чиня евалата. Аз его нямам, знам какво мога и колко ги познавам. Но като идваш тука почти всеки път след ивент и заявяваш че си познал всичко и поучаваш хората е меко казано дразнещо, не си ли съгласен?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 12 Ное 2017, 09:14

TheRebel написа:Хубаво, ама защо пишеш тука? Аз не те познавам, не влизам във фейсбук. На Доктора ли пишеш, на Питбула ли? Ако си писал тука и прогнозата и придупреждението, да. Виждаш че всеки път като някой познае им чиня евалата. Аз его нямам, знам какво мога и колко ги познавам. Но като идваш тука почти всеки път след ивент и заявяваш че си познал всичко и поучаваш хората е меко казано дразнещо, не си ли съгласен?


Аз неколкократно съм ти споделял, че просто нямам навика, нито желанието да пиша кой знае колко тук по отношение на прогнозите и залозите :) Просто си ги правя и евентуално познавам, това е. Вконкретния случай с Арловски и тази гала... това всъщност ми бе единствения залог и прогноза за цялата файткарта :) Несъм се и напъвал да мисля другите, камоли пък да ги залагам :) Просто срещата на Андрей бе повече от ясна и явна, дори и с просто око, дори и за тотален нуб в тази сфера, според личните ми убеждения и виждания :)
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Ное 2017, 09:18

Добре де, нали нямаш желание? Ами защо пишеш сега? Имаш ли желание или не последно?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 12 Ное 2017, 09:37

TheRebel написа:Добре де, нали нямаш желание? Ами защо пишеш сега? Имаш ли желание или не последно?


Нямам желание да се обяснявам и обосновавам предварително, пишейки романи за всяка среща! Това само по себе си няма нищо общо с факта, че в последствие споделям на кратко и ясно последвалия резултат.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Ное 2017, 09:58

С кои хора от редовните които пишат прогнози тук си пишеш във фейсбук?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 12 Ное 2017, 13:09

TheRebel написа:С кои хора от редовните които пишат прогнози тук си пишеш във фейсбук?


С не много. 4-5 човека само, но почти ежедневно и по всевъзможни теми! На първо четене Рашко, Доктора, Линков, Йонко... и не само, но да не пиша излишно имена ( споменавам имената, а не никнеймовете им ). Всичките ежедневно са и тук, не само в алтернативните, тематични групи във ФБ.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 12 Ное 2017, 13:10

С мен не си пишеш, непознат си ми. Линков не пуска прогнози. Рашко и Йонко кои са?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 12 Ное 2017, 13:16

TheRebel написа:Линков не пуска прогнози. Рашко и Йонко кои са?


Всичките са от най-активните потребители тук. Умишлено споменавам имена, а не никнеймове.
И да, масата не пускат прогнози, както и мен самия. Всичко си го разискваме помежду си, ежедневно, когато дадена тема, събитие и прочие ни вълнуват. Това с прогнозите тук като се замисля... го правиш най-вече и основно ти и почти никой друг. Уважавам факта, че го правиш и отделяш време, но хора като мен са правили всичките тези неща ( по отношение не само на ММА събития, а изобщо и като цяло ) много назад във времето, десетилетие наред буквално. Отдавна нямам мерака и времето за такива неща просто вече.

А и всичко това за което ме питаш и говорим не го обсъждам само с хора от тук, а като цяло с хора, които са в буквалния смисъл елита на световните бойни спортове. Като се замисля почти няма национален, европейски или световен настоящ, бивш, или с потенциал за бъдещ шампион човек от почти всички големи и основни бойни спортове и изкуства, с който да неси комуникирам доста редовно и да неми е познат и приятел именно във ФБ.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron