Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

UFC 217 - резултати

  0     Мнениеот TheRebel на 05 Ное 2017, 11:06

За малко Питбул да направи втора последователна безгрешна прогноза! Коди издъни работата. Но мисля че тези които сме избрали Коди малко или много забравихме кой е Ти Джей Дилашоу. Това е човека който преби два пъти непобедимия до тогава Барао. Между двубоите с Барао прие с малко предизвестие един опитен и труден съперник в лицето на Джо Сото и също го нокаутира. Срещу Доминик Круз едно-две ключови събаряния му отнеха победата в близък и интересен двубой, въпреки че игра онзи мач с твърде много емоция и не следваше геймплана си, както го направи сега срещу Коди. После убедителна победа над Асунсао, двубой-реванш с който изтрива предната си загуба... счупва челюстта на Линекър и го прави да изглежда аматьор. Новият стар шампион до 135 паунда!

Дали ще победи Майти Маус - нямам идея, но този мач ще е епичен!
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот ludvefira на 05 Ное 2017, 13:09

Може ли да съм такъв калитко ми кажете... :DD

https://image.prntscr.com/image/EVWP40zRQhq0tCiQKjn2kg.jpg
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Прогнози

  0     Мнениеот TheRebel на 05 Ное 2017, 14:51

Луд, залозите ти са били направо нереални. Малшанс! Машина си. ;) 8)
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот ludvefira на 05 Ное 2017, 15:40

TheRebel написа:Луд, залозите ти са били направо нереални. Малшанс! Машина си. ;) 8)



Това имах предвид и аз lol
И тъй тъй, бях пийнал доста като ги правих, сега ме е яд, че не бях вкарал още някой уискинце и да сложа вместо по левче на всички по 100 :DD
Но нищо - това може да се превърне в система на залагане при мен! lol :idea:
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: UFC 217 - резултати

  0     Мнениеот pitbulll08 на 05 Ное 2017, 21:12

TheRebel написа:За малко Питбул да направи втора последователна безгрешна прогноза! Коди издъни работата. Но мисля че тези които сме избрали Коди малко или много забравихме кой е Ти Джей Дилашоу. Това е човека който преби два пъти непобедимия до тогава Барао. Между двубоите с Барао прие с малко предизвестие един опитен и труден съперник в лицето на Джо Сото и също го нокаутира. Срещу Доминик Круз едно-две ключови събаряния му отнеха победата в близък и интересен двубой, въпреки че игра онзи мач с твърде много емоция и не следваше геймплана си, както го направи сега срещу Коди. После убедителна победа над Асунсао, двубой-реванш с който изтрива предната си загуба... счупва челюстта на Линекър и го прави да изглежда аматьор. Новият стар шампион до 135 паунда!

Дали ще победи Майти Маус - нямам идея, но този мач ще е епичен!



Без малко да ги хванем главните двубои всичките. Коди ако имаше 20 секунди в повече можеше да приключи мача още в 1 рунд. Гледа ми се реванш между тия двамата, голяма среща направиха.
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Атанас12 на 11 Ное 2017, 11:40

Изображение
Аватар
Атанас12
 
Мнения: 147
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:16

Re: Прогнози

  0     Мнениеот doktora70 на 11 Ное 2017, 18:13

Изображение
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Poirier vs. Pettis

  0     Мнениеот TheRebel на 11 Ное 2017, 18:32

UFC FN 120: Poirier vs. Pettis

x Маркуарт Неединодушно Решение
x Лопез Нокаут
x Перейра Нокаут
Ансароф Неединодушно Решение

този път избирам само изненади

едит: смятам че от гледна точка на залагане комбинацията Джуниър Албини/Сейдж Норткът е много добра. Имаме бойци които имат много предимства над опонентите си и въпреки че са фаворити, няма много реални пътища за противниците им да измъкнат победата. Албини е сравнително опитен, тестван състезател, който освен това е решен да победи на всяка цена защото за него това е важно защото идва от крайна бедност и няма нищо. Норткът не сме виждали да се бие от година, време в което тренира с новият си отбор Алфа Мейл. Подготовката му в голям отбор с истински треньори и професионалисти без съмнение ще е подобрила играта му. Дори без нов отбор Сейдж има много предимства над Кинонес. Той е по-голям от него, доста по-атлетичен и тестван в октагона.

Резултати от колонката:
Норткът Победа, Албини Загуба
Аргументите ми за Албини бяха доста хлабави като погледна назад. Движението му в октагона е силно ограничено, както и арсенала му в стойка. Без движение няма как да пласираш ударите си, дори да са по-добри от на противника. Другото е че няма добро кардио, което го знаех. Знаех че Арловски ще е по-подвижен. Но не вярвах това да даде някакво значение след като Албини го нокаутира рано в мача. Албини е голямо разочарование след първият си двубой. Има да учи доста още за тази игра. Най-вече трябва да се вкара във форма, иначе ще е остане един средняк.
Последна промяна TheRebel на 12 Ное 2017, 08:20, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот pitbulll08 на 12 Ное 2017, 02:04

Изображение
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Прогнози

  0     Мнениеот LORDA на 12 Ное 2017, 08:23

UFC Fight Night: Poirier vs. Pettis
LIVE NOW ( 11-12.11.2017 г. )

Andrei "The Pit Bull" Arlovski бие Албини с единодушно, съдийско решение.
Казах ли ви аз, че това ще е удара на вечерта?! А?! ;) Чак да го хване яд човек, че няма 1 милион, за да ги заложи само и точно на тази среща!!! ;) Коефициентът на Андрей просто беше абсурден в тази среща! Въпреки, че през последните години наниза толкова много и поредни загуби, въпреки всичките нокаути, които отнесе, въпреки, че е пред пенсия и много по-дърт... въпреки всички останали доводи... просто коефициента му бе повече от абсурден, както и това някакъв тотален новак като Албини да се поставя като качества и умения пред него!!! ;) Казах ви го неколкократно будали такива!!! Всичките се хванахте за тоя Ала-бала-бини-мини... Един не слуша като приказвам! ;)
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron