Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

UFC FN 133: dos Santos vs. Ivanov

  0     Мнениеот TheRebel на 14 Юли 2018, 14:06

dos Santos vs. Ivanov

дос Сантос Нокаут
x Ото Неединодушно Реш.
Прайс Решение
x Джури Нокаут
x Рено Решение
Перез Неединодушно Реш.
x Мая Решение
Агилар Решение

Напълно съгласен с Ливочев. :)
През каквото и да е преминал дос Сантос последните години той все още си е дос Сантос. Да, Багата ще срещне една доста слаба версия на страшилището което изрина тежката едно време, но това не значи че ще му е лесно. За мен лично, най-силното оръжие на Багата е лявото му много нетрадиционно кроше. Пуска го от странен ъгъл, трудно е да се види и е бързо. С него е изненадвал доста хора. Ако Цигано е толкова взел-дал, колкото доста хора вярват, само едно такова кроше ще е достатъчно на Благой за да спечели. Ако ли не, Багата трябва да е готов за боя на живота си. Аз мисля че по-скоро ще стане второто. И понеже хич не ги познавам съм писал дос Сантос с нокаут пък дано сгреша.
Последна промяна TheRebel на 19 Юли 2018, 22:52, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот 6KEMBETO на 14 Юли 2018, 16:53

Said Nurmagomedov W
Reno W
B. IVANOV W
Belgiq - 1

16.5 koef
6KEMBETO
6KEMBETO
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Юни 2018, 09:09
Град: PLOVDIV

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Ливочев на 15 Юли 2018, 14:13

За повечето у нас,които свързват ММА със Леснър и Ноториъс,Цигано най вероятно ще им стане любимец.Горд съм че се прослави точно в нашата малка република.Едно време си беше бомбаджия,обаче колкото и да ми е мъчно,виждам че осмото му място в ранкинга хич не е случайно.Няма я тази сигурност вече,че да го дадеш 100 фаворит.ЮФС се комерсиализира много,преди нямаше диема,но и сега пак я карам лайв стрийм,много ЮфС философи,заради няколко изгледани срещи,със участието на кеч звезди.Блейдс преди време беше писал че среща с Леснар не може да му донесе развитие,наистина ли има хора които го слагат рамо до рамо,с Кормие,Миочич и т.н.Или пък такива които започват да мислят кой ще бие.Покрай тоя Леснар.........добре слава,слава,ама,ЮФС взе да деградира нещо,ко ше рече,че всеки wwe атлет може да дойде и да се мери с хора които са посветили целия си живот на смесените бойни изкуства,и не само.Силно омаловажаващо,сега заради тоя боклук,топ претенденти ше чакат година и повече,избивайки се един друг за пари.И не искам някой да ме контрира с това че бил успял.ОК,но всеки разумен се досеща как Леснар стана ЮФС шмпион,и защо.Тежката на ЮФС в момента точно си е желязна,не е като Бигфут да е претендент,а нивото в полутежката е ниско.Дерек Люис е направил повече от достатъчно,Блейдс достатъчно,за да получат шампиона. Отделно Волков уж набира скорост,и ако Велскез наистина се завърне?Нгану,Сантос,Вердум,Рийм в запас.Дано има хора които наистина усещат тежестта на имената.Благой излезе респектиран,и гледаше да не звърши с гуднайт.Знаеше че и загуба ще го издигне.Но всякаш с 2-3 срещи зад гърба си в организацията,можеше да извлече повече тая сутрин,или да го прескочи за някой от топ 5 направо,но от щаба му знаят по добре.Благо не се разкри,общо взето опипа почвата,дано следващата си среща да е по активен.
Аватар
Ливочев
 
Мнения: 41
Регистриран на: 15 Ное 2015, 18:21
Град: Варна

UFC FN 134: Shogun vs. Smith

  0     Мнениеот TheRebel на 19 Юли 2018, 22:45

UFC Fight Night: Shogun vs. Smith

x Миранда Нокаут
x Ледет Ключ

Сменям К. Андерсон с Джъстин Ледет
Последна промяна TheRebel на 22 Юли 2018, 23:17, променена общо 2 пъти
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Lomachenko на 21 Юли 2018, 17:27

Damian Stasiak SUB
Jeremy Kimball TKO
Manny Bermudez SUB
Justin Ledet SUB
Khalid Taha TKO
Emil Meek TKO
Nick Hein DEC
Danny Roberts TKO
Marc Diakiese DEC
Marcin Tybura TKO
Vitor Miranda TKO
Glover Teixeira TKO
Anthony Smith TKO
Аватар
Lomachenko
 
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Юли 2018, 17:19
Град: Burgas

Re: Прогнози

  1     Мнениеот Атанас12 на 21 Юли 2018, 23:56

Изображение
Аватар
Атанас12
 
Мнения: 147
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:16

Re: Прогнози

  0     Мнениеот Ливочев на 22 Юли 2018, 11:09

Rua TKO
Teixeira TKO
Azaitar D
Struve D
Roberts D
Diakiese TKO

Hane D
Meek TKO
Narimani Sumb
Ledet D

Bermudez Sumb
Darko Stosic TKO
Damian Stasiak D
Аватар
Ливочев
 
Мнения: 41
Регистриран на: 15 Ное 2015, 18:21
Град: Варна

UFC on Fox: Alvarez vs. Poirier 2

  0     Мнениеот TheRebel на 23 Юли 2018, 01:15

UFC on Fox 30: Alvarez vs. Poirier 2

Пойрие
Алдо
Йенджейчек
Хернандес

Най-много съм уверен в Хернандес. Момчето е невероятен атлет и има техника. ОАМ не ми хареса срещу Дънам, въпреки че победи. Надявам се да съм прав за Пойрие и Алдо защото съм им фен и дано не съм прав за Йенджейчек защото ме дразни. :D
Последна промяна TheRebel на 29 Юли 2018, 12:17, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Прогнози

  1     Мнениеот montey на 26 Юли 2018, 22:02

Напълно подкрепям, само ме притеснява дали Хернандес може да поддържа високото си темпо и през трите рунда, защото в мача с Дариуш се хвърли здраво още от началото. Ако не успее да нокаутира ОАМ в първия рунд, нещата изглеждат малко тегави за него, но ще видим, може пък отново да ни изненада.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Прогнози

  1     Мнениеот jesuslobov на 27 Юли 2018, 10:08

Мерсие срещу Дънам, безкомпромисен нокаут в 50секунда от първия рунд на Мерсие и Ребъла пише-Мерсие не ми хареса нищо, че победи-кое точно в 50сек.не ти хареса, в 30сек. от тях се случваше нокаута, значи кое точно от 20сек.не ти хареса в Мерсие.Е това вече, ако не е КРЕТЕНИЯ, незнам кое е.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта