Най-големият сайт за бойни спортове

       

До всички бойци и изобщо спортисти!

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

До всички бойци и изобщо спортисти!

  5     Мнениеот Wolfflex на 06 Юли 2015, 03:45

Здравейте, от известно време размишлявам на една тема. В Бългрия имаме красива природа, което ме довежда на мисълта сега вече е лятно време, защо да не правим тренировки на открито? Във всеки град има парк, горичка, около-речие, ако ще и плаж и т.н Хем се потим на слънце (сваляне на кг), хем показваме на по-младите (малките), че спорта е по-добра партия от това да друсат по градинките идеята ми е да го направим по-мащабно. Какво мислите вие?
П.С.1 Не знам дали тук е мястото,но все пак става въпрос за "събития".
П.С.2 Извинявам се предварително, ако има правописни грешки, просто съм от телефон. Успешна седмица на всички и приятни тренировки!
Аватар
Wolfflex
 
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Фев 2013, 01:33
Град: Враца

Re: До всички бойци и изобщо спортисти!

  4     Мнениеот 4you на 06 Юли 2015, 04:11

Страхотна идея, но за да поставиш фитнес уреди или спортни съоръжения на открито, теренът трябва да бъде задължително със статут на спортна площадка, за да ти разрешат такова нещо. Само общината може да ти разреши такъв статут което никак не е лесно, другия вариант е да ползваш общински имот за тази дейност, но това е предимно в училищата! Има още един вариант и той е ти да инвестираш, те да ти дадат общински терен в парка, но ще ти взимат повече от 50% от печалбата и то само ако имаш човек в общината. Така са направени нещата че да взимат само те пари, а за другите трохите. В България няма условия нито за бизнес, нито за каквото и да е развитие на нещо. Пълна трагедия!
4you
4you
 
Мнения: 53
Регистриран на: 28 Фев 2014, 06:25

Re: До всички бойци и изобщо спортисти!

  4     Мнениеот Wolfflex на 06 Юли 2015, 04:27

Честно казано не е задължително фитнес уреди (макар, че идеята ти е добра) а, за граплинг (борене едва ли не) и леки спаринги, тичане, кръгови и т.н Идеята е спорт да има.
Аватар
Wolfflex
 
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Фев 2013, 01:33
Град: Враца

Re: До всички бойци и изобщо спортисти!

  5     Мнениеот 4you на 06 Юли 2015, 04:30

Да, това изглежда добре. Намират се и сега спортуващи из парковете. Но както казваш ти колкото повече от всичко, толкова по-добре! Малчуганите обичат да се спират и да гледат какво правят батковците и искат да бъдат като тях! Добър пример може да бъде един спортист за подрастващите! Подкрепям такава идея напълно.
4you
4you
 
Мнения: 53
Регистриран на: 28 Фев 2014, 06:25

Re: До всички бойци и изобщо спортисти!

  0     Мнениеот pipo на 01 Окт 2015, 21:30

То има бе приятели - потърсете БиС във Фейсбук.
Аватар
pipo
 
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Ное 2012, 22:14
Град: София


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron