Най-големият сайт за бойни спортове

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

1     Мнениеот LukeRockhold на 11 Фев 2019, 19:52

Ребъл, къде си?
На Файт найт-а на девети март Антъни Роко Мартин се бие със Сержо Мораеш. Знам че е далече събитието, но ако си го разглеждал мача, какво мислиш? Коефициента е нисък 1,57, но аз виждам сигурна победа за Тони Мартин. Откакто го похвали и го гледах с Джейк Матюз съм му голям фен.
Аватар
LukeRockhold

Град: plovdiv

Роко Мартин

2     Мнениеот TheRebel на 13 Фев 2019, 10:45

Люк, не бих казал чак "сигурна" победа. :) Определено Мораеш е ветеран и има над средно ниво умения на земя - бих казал превъзхожда Мартин там, а е и оправен в стойка. Аз мисля че Мартин ще победи, но Мораеш поне на хартия, е най-трудният съперник за Антъни от тези с които се е бил откакто качи до полусредна. Лафлер и Накамура не са Мораеш.

Харесваше ми да се залага на Мартин докато публиката го подценяваше. Дори и аз си мислех че ще падне от Лафлер. Сега го дават среден фаворит, а залагането на такива цифри, освен ако съм сигурен че и най-лошият сценарий да стане моят човек пак ще намери начин да излезе победител, не си струва риска. В ретроспекция загубата на Мартин от ОАМ никак не изглежда добре. Дори оспорвана да е тази загуба, ОАМ не е нищо особено като състезател.

Мораеш е Триналдо на 170 паунда, ако Триналдо имаше страхотен граплинг с малко по-лош страйкинг. Комбинацията е опасна. Все пак давам предимството на Мартин в този двубой защото си личи че непрекъснато прави подобрения в техническата си игра и като планиране на двубоите си. Но ако ще остане такъв фаворит не бих го пипал. На равен коеф., или още по-добре Мартин на аутсайдер, щеше да е друго.

Знаеш ли какво ми се върти в главата? Антъни Смит да бие Джон Джоунс? Не знам, просто имам чувството че звездите ще се наредят за тоя татуирания и той ще изненада света. В момента е мега аутсайдер. Ей такива моменти когато никой дори за секунда не е подзирал че ще има изненада и изненадите стават. Мисля че най-силната страна на Джон в стойка е клинча му. Винаги е било така и още е така, макар лека-полека да развива и другите аспекти на играта си там. Но това също е най-добрата част от играта на Смит в стойка, все пак Джони вероятно е по-добър от него, но не мисля че ще го смаже в клинча. В игра отдалече Кокала не е убиец, ще точкува но няма да го нокаутира с такива удари, поне не през първите 2 рунда докато Антъни не е изморен. Джоунс набляга в развитието на граунд енд паунда си в последните години. Но Антъни има добър гард. Не е нещо невиждано, но смея да твърдя че е по-добър от Густафсон като граплинг чисто. Честно много ми харесват бойците от Фактори Х. Не се отличават с големи атлетически способности но намират начин да победят бе дейба. Най-близко до загуба сме виждали Джоунс срещу Витор когато беше хванат в армбар. Витор по-добър граплър ли е от Лайънхарт? Ебаси шока ще е ако Антъни победи. Много ще се изкефия аз лично. И защото Кокала е леке като човек и защото харесвам Смит.
Аватар
TheRebel

Град: София

1     Мнениеот Ливочев на 13 Фев 2019, 20:15

Джонката е вече добре опознан от бъдещите си конкуренти,които се надявам да не взимат нищо от преходните му.Винаги съм правил разлика между търсенето на проста победа,и търсенето на победа с нокаут,което не е сигурна победа.Но тук смятам че точно така трябва да се подходи,като пример ще дам старта на Тиаго Сантос срещу Джими Менуа,абе трябва да бъде оставен без време да осъзнава какво се случва.Не става дума за страйкъра от Швеция,вече съм дал пример.Ако това изглежда рисковано за победа срещу Джонката,то разцъкването с него напълно гарантира край,че и с приключване преди редовните 5 рунда.
Аватар
Ливочев

Град: Варна

0     Мнениеот Lomachenko на 15 Фев 2019, 16:36

Ma Fight-bets 4da wknd

Ashlee Evans-Smith-Andrea Lee-winner Evans-Smith bet 200 if win 500
CroCop-Big Country-winner Big Country bet 300 is win 840
Myles Jury-Andre Fili-winner Jury+Benito Lopez-Manny Bermudez-winner Bermudez bet 400 if win 991
Paul Felder-James Vick-winner Vick bet 200 if win 360
MVP-Paul Daley-winner MVP+Vitaly Minakov-Cheick Kongo-winner Minakov+Eduardo Dantas-Toby Misech-winner Dantas+Joshua GreerJr-Giovanni Escaner-winner GreerJr bet 400 if win 1002
Аватар
Lomachenko

Град: Burgas

Касерес подценен ли е или се заблуждавам?

1     Мнениеот TheRebel на 16 Фев 2019, 11:49

Не проучвах нищо за тази карта, освен за главния и подглавния двубои. Но в един от ММА подкастовете които редовно следя, казаха че чисто на теория Касерес би трябвало да може да бие Крон доста лесно. Касерес е най-сериозният опонент на Грейси в кратката му ММА кариера. Пичовете от подкаста казаха че ако Касерес не беше толкова луд и несериозен в изпълненията си в октагона, технически и като опит има всичките инструменти да вземе победата тук. Но момчето поради някаква си причина играе много под спосоностите си. Преди когато беше голям аутсайдер срещу Родригес правих основно проучване на боевете му, също гледах много негови интервюта. Заключих че има уменията да победи Яир, но просто не може да се разчита на него защото манталитета му не е на професионален боец, по-скоро на някакво хипи... Което няма нищо лошо, но ако ще му гласувам доверие с парите си това става на проблем. Тук пак е голям аутсайдер и пак само и единствено заради това му обръщам внимание. Но отново се връщам на това с несериозността. Как може да победи Коул Милър убедително и в същото време почти да падне от Мартин Браво? Не можеш да му предвидиш двубоите на този.

Касерес като нищо може да направи Крон да изглежда като аматьор в този двубой. Крон няма никакви борчески умения, начина по който сваля опонентите си на земя е като пулва гард, няма умения в страйкинга, не е дори някакъв супер атлет да кажеш. Но говорим тук за Алекс Касерес, той ще играе на твоето ниво, без значение колко ниско е и винаги ще ти даде шанс да го биеш, просто е такъв тип боец.
Аватар
TheRebel

Град: София

Предишна

Назад към ММА турнири и събития