Най-големият сайт за бойни спортове

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

1     Мнениеот jesuslobov на 03 Юли 2018, 00:02

Въобще не съм съгласен с Ребъла за Хал.Първо,че имал само една победа която не била абсолютен късмет,това са абсолютни глупости.Юрая Хал има едни от най-добрите ритници в уфс,всеки път като свали някои с ритник дали е късмет,това е все едно да кажеш,че всеки път като Мая заключи някой е късмет.Другото е,че се разпадал като срещу него имало техничен бокс,абсолютно не е вярно,имаше един такъв случай срещу Бронсан,това е защото е винаги полу-заспал първия рунд,други казваха,че нямал борба защото Мусаси го свали и ко пак първия рунд,но и това не е вярно.Общо взето мине ли първия рунд,след това винаги се представя много по добре.Той е боец,който харесвам и затова се надявам да бие и да разруши чики-рики схемичките.
jesuslobov
jesuslobov

Град: софия

UFC FN 133 - преглед на двубоите

0     Мнениеот TheRebel на 09 Юли 2018, 01:41

UFC Fight Night: dos Santos vs. Ivanov

Преди мача Миочич - Кормие бях абсолютно убеден че Цигано ще бие нашия, но вече не съм толкова. АКА е перфектното място да го подготвят за този противник. Благой няма много въздух и се бавен, но си удря стабилно, особено от късата дистанция, не точно от мръсен бокс, но нещо подобно като на Кормие изпълнението вчера. Като нищо ще са оттренирали някакво заучено положение с което да приспят бившото величие в тежката още в първия рунд. Тренират като зверове в АКА и са доста умни. Все пак прогнозата ми е Цигано с нокаут, защото Цигано има доста предимства тук, също така не е глуповато момче като Стипе и не се занимава с нищо друго освен да тренира за боевете си, също така е в доста по-добър отбор - АТТ. Професионалното ниво там е много високо. Те направиха с Арловски невероятно много, така че сигурно ще знаят как да подготвят Цигано за този му мач. Но определено не съм сигурен както преди в Циганина.

Бермудес би трябвало да смаже Рик Глен. Ама е с мексиканска кръв, търси боя непрекъснато и се поставя сам в позиции където или го приспиват или губи по точки.

Ако Ото може да задържи двубоя в стайка този мач мисля е негов. Норткът в стойка има много хляб да яде още, а гледам че новият му отбор Алфа Мейл не напредва никак с обучението му в тази област. Иначе в борбата е добре вече.

Не виждам как Ранди Браун ще победи Прайс. Може би просто аз не виждам, а иначе да си има ясен път за победа. Но аз не го виждам, де.

Рено би трябвало да бие Зингано, нищо че пак букито ще я даде як аутсайдер. Зингано има големи проблеми с концентрацията, координацията, и като следствие на това и също увереността с която се бие. Тези неща се виждаха и преди без тя да ги казва, но като беше гост на Джо Рогън сама сподели че страда от признаците на мозъчно увреждане в следствие боевете. Във всеки един двубой от трите й поредни загуби подхожда с абсолютно обратното на правилния геймплан. Срещу Ронда адски глупаво втурване с летящо коляно което подарява на Ронда тейкдауна и респективно победата. Срещу Пеня търсеше земята, а Пеня само там е силна общо взето. Срещу Кетлен на хартия изглеждаше като че трябва да търси земята, но реално бързо се разбра че Кетлен е доста по-добра в борбата от нея, а всъщност страйкънгът й е доста аматьорски и хаотичните ритници на Зингано в стойка й печелеха двубоя там, а опитите й да събаря Кетлен й загубиха мача. Пак грешно решение. Последното нещо което очаквам от Зингано е да подходи правилно в ММА двубой, да играе според това къде е силна. И дори да го направи, Рено е много корава пичка и виждам прогрес от нея в последните й два мача.

Алехандро Перес е в сериозна победна серия. Много корав противник, умен, лисица. Може да не е някакъв впечатляващ нокаутьор или магьосник на земята, но винаги намира начин да излезе победител. Не мисля че сянката на Уайнланд ще е спирачката на серията му от победи.

Елкинс ще е първият по-сериозен тест за Волкановски по мое мнение.
Аватар
TheRebel

Град: София

Предишна

Назад към ММА турнири и събития