Най-големият сайт за бойни спортове

       

[ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Е това не му харесвам на сайта

  0     Мнениеот bandwidth на 31 Юли 2011, 07:45

Е това не му харесвам на сайта- когато се коментират резултати от току-що провело се събитие - предварително да се обявява. А не да гледам заглавие Fedor vs Henderson и като погледна - да ме ударят резултатите. Няма нужда да откриваме топлата вода - хората коментират резултати на друго място- където пише, че коментират резултати. Много съм разочарован. И тъй като това се случва почти всеки път е ясно, че просто н трябва да не посещавам сайта след ивент!!!
Аватар
bandwidth
 
Мнения: 81
Регистриран на: 17 Ное 2008, 10:44
Град: Devin

Re: Е това не му харесвам на сайта

  0     Мнениеот Xektor на 31 Юли 2011, 08:17

Баце никога не влизам в сайтове преди да съм изтеглил и гледам Евента.
Няма как да спреш Спойлерите. За това първо гледаш после четеш и коментираш не в обратния ред.
Аватар
Xektor
 
Мнения: 65
Регистриран на: 23 Фев 2010, 19:35
Град: Sofia

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот oho на 31 Юли 2011, 09:31

И аз не влизам в сайта и facebook преди да съм го гледал, ако не искам да си разваля кефа. Друг е въпроса, че и по Skype ми ги пращат.... както се случи сега.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот Батенце на 31 Юли 2011, 14:26

Предлагам , като публикувате статия, да премахнете последното изречение от рода : " А според вас кой ще победи?" с цел да започне дискусия под публикацията. 2ро - ако може да се публикуват статии за треньорите и тяхната работа, защото според мен на тях се дължи 50% от победата в даден мач. А и е време да се започне писане само на български. Поздрави
Батенце
Батенце
 
Мнения: 25
Регистриран на: 12 Яну 2011, 00:04

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот frederiko на 31 Юли 2011, 15:27

моето мнение също е свързано с предварителното научаване на резултатите ... по-горе коментираха.. но аз имам и няколко конкретни предложения :
- когато вляза във фейсбук.. и изкочи следно " интервю с еди кой си .. след мача му/победата срещу еди кой си" в 95% от случаите , човека от когото е взето интервюто е победителят.. ако може просто заглавиято да е нещо от типа "интервюта след мача между " ... защото не винаги успяваме на време да гледаме ивента ..
- темите за хранене и въстановяване са страшно полезни, както и за контузиите и т.н. примерно да се отделят статиите.. нали според тематиката, смисъл не,че е кой знай какво ...но просто ще изгледа по добре ... освен това автобиографиите са много интересни,ако може да продължите да качвате такива ..
- друго което мога да предложа, но не знам, дали ще е може да стане.. според мен би било много хубаво, ако там на търсачката на бойците след като напишем името нали като му изкочат статиските и т.н... да се показват и последните новини свързани с него ... бтв е хубаво и статиските по-често да се обновяват ;)

п.с.: това са просто предложения, а не критики или нещо от сорта !Вие сте най-полезния сайт !
Продължавайте в същия дух популяризирането на спорта ...
Аватар
frederiko
 
Мнения: 49
Регистриран на: 04 Мар 2009, 11:33
Град: burgas

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот TheWolf на 31 Юли 2011, 15:39

Аз имам един малък конкретен въпрос; нали сайта трябваше да има нова визия?
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот Sunrise на 31 Юли 2011, 17:02

Не само това, щеше и нови изненади да има ала бала кви изненади незнам :?:
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот Nikolay на 31 Юли 2011, 17:19

Всичко това ще бъде изпълнено. Но за да стане на топ ниво и да продължи да се развива както самият сайт, така и спортът е нужна правилна насока на развитие и много, много работа.

Най-лесно е да се плесне нещо, за да се замаже положението. Хората от екипа искат да постигнат най-добрите резултати, а не посредственост.
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот Nikolay на 31 Юли 2011, 17:23

oho написа:И аз не влизам в сайта и facebook преди да съм го гледал, ако не искам да си разваля кефа. Друг е въпроса, че и по Skype ми ги пращат.... както се случи сега.


Животът е радост и тъга :)
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: Е това не му харесвам на сайта

  0     Мнениеот jamski на 31 Юли 2011, 19:44

bandwidth написа:Е това не му харесвам на сайта- когато се коментират резултати от току-що провело се събитие - предварително да се обявява. А не да гледам заглавие Fedor vs Henderson и като погледна - да ме ударят резултатите. Няма нужда да откриваме топлата вода - хората коментират резултати на друго място- където пише, че коментират резултати. Много съм разочарован. И тъй като това се случва почти всеки път е ясно, че просто н трябва да не посещавам сайта след ивент!!!



Видял си резултата в темата Федор вс Хендерсон,нормално е след мача да има потребители говерещи за мача,това няма нищо общо със сайта а с потребителите, като не искаш да разбереш как в свършил,нормално е да не влизаш в такива теми !!
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

ПредишнаСледваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron