Най-големият сайт за бойни спортове

       

[ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот bandwidth на 31 Юли 2011, 22:35

jamski: гледай сега, по други международни мма сайтове си има отделна тема за т.нар. "спойлери", където се дискутират резултати от току-що проведени състезания. И има забрана за коментиране на резултатите във всяка друга тема. Ако някой потребител наруши забраната му правят предупреждение, което обикновено е 1 месец. Ако през това време направи нещо подобно, му махат акаунта. Simple as that.
Аватар
bandwidth
 
Мнения: 81
Регистриран на: 17 Ное 2008, 10:44
Град: Devin

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот oho на 31 Юли 2011, 22:52

Да, но това все пак е спортен информационен сайт и няма как да не слагаме новини и снимки веднага след състезанията. Първоначалната новина е винаги "резултати от..." без да се казва кой е победителя, но след това излизат интервюта, коментари и т.н. и тях няма как да ги скриваме. И по другите спортни сайтове винаги се пише резултата от мачове например, без да се скрива кой е победителя. Наистина ако не искаш да го разбираш, по-добре е да не се ровиш по сайтовете преди да го гледаш. Аз и във facebook не влизам, нито в сайта, защото винаги отнякъде изскача някой друг коментар, който може да развали кефа.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот шамари на 31 Юли 2011, 22:58

Аз в Български сайтове не влизам толкова често, но когато реша да вляза разликата в нивата е отчайваща.
Хубаво правите че гледате да сте по-информативни, но прекалено много глупави статии се допускат- не знам кой е редактора, но крайно време е да си намерите някой, който да проверява материалите преди публикуване за да не ставате за смях после.
Друго- избягвайте шуробаджанащина. Правилата са еднакви за всички и ако стане очевидно че някой са по.равни от другите, сайта ще стане втори даобг...
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот oho на 31 Юли 2011, 23:35

Шуробаджанащина тук няма. За статиите приемаме съвети - точно какво не ти харесва и как мислиш, че може да стане по-добре?
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот шамари на 01 Авг 2011, 05:32

Нещо лесно за статиите, поне на първо време- само статии преведени от сериозни ММА или боксови сайтове. В Шердог не съм забелязъл проблемни статии относно тренировъчни режими, техники и хранения. За сметка на това, анализите им понякога са ужасни.
По отношение на шуробаджанащината, влез в коментарите на Федор/ Хендерсън и следи за вулгаризми. Ако не можеш да намериш, ще ти посоча с конкретен линк...
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот krokodila на 01 Авг 2011, 10:13

Според мен би било хубаво ако освен преведени статии има и повече авторски неща.Правете повече ваши анализи на предстоящи и отминали събития.В чуждите сайтове,непосредствено преди голям ивент,правят обширни анализи и прогнози на всяка среща от картата.Ще бъде хубаво ако направите нещо подобно.
Аватар
krokodila
 
Мнения: 18
Регистриран на: 13 Фев 2011, 19:56
Град: Дивият Северозапад

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот savag3 на 01 Авг 2011, 11:28

Искам да предложа нещо:
Когато направите новата визия на сайта, направете така, че да може да се сменя и със старата. Понеже новата визия може да не се хареса на някои:

Пример:
Изображение
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот Nikolay на 01 Авг 2011, 12:01

Това, което казваш е хубаво, но ще е почти невъзможно, тъй като новата визия ще има много нови функции, които няма как да се вкарат в старата. Така е измислено всичко, че новата е много по-добра от тази сега ;) Просто със сигурност, като всяко ново нещо, на всеки ще му е нужно малко време да свикне с нея.
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот Aramis на 01 Авг 2011, 12:05

Аз сайта и сега си го харесвам, но нямам търпение да видя новата визия. Кога горе-долу ще го пуснете(все пак от доста време е известно, че ще има подобрения)?
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: [ВАЖНО] ПРЕДЛОЖЕНИЯ, ПРОБЛЕМИ И ЗАПИТВАНИЯ ОТНОСНО САЙТА

  0     Мнениеот trronic на 01 Авг 2011, 18:01

На мен много ми харесват пословиците (предполагам не само на мен).Ще ги има ли в новата визия? :D
trronic
trronic
 
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Май 2011, 22:54

ПредишнаСледваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron