Най-големият сайт за бойни спортове

       

ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот alexelguapo на 13 Фев 2010, 20:01

Момчета, повечето от вас, които са следили коментарите ми в този сайт, би трябвало да знаят, че те са принципни и не целят да уязвят някого.
Тук обаче се крият разни дебилчета зад други никове когато решат да пишат нецензурни постове под статиите и новините. Във форума това няма как да стане, защото се влиза с парола....
Как да се преборим срещу подобни елементи и техните действия трябва да кажат админите. Защото иначе тук обстановката ще стане доста фалшива.
Но все пак и вие си кажете мненията.
Аватар
alexelguapo
 
Мнения: 72
Регистриран на: 05 Авг 2009, 23:12
Град: Варна

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот mart1nezZ на 13 Фев 2010, 20:37

Да ти кажа, след въпросния коментар за който може би става въпрос, аз също си помислих, че просто няма начин да си ти, но карай де.

Иначе за да не злоупотребява някой с ника ти и да не оставя нецензурни коментари от твое име под статиите или новините, просто винаги се логвай в сайта, дори когато пишеш коментар под даден материал, а не само когато пишеш във форума. Така нецензурни коментари с твоя ник, но без лог в сайта, ще се премахват, разбира се с твое съгласие.

Поздрави!
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот titoblex на 13 Фев 2010, 23:34

аз също се сещам за въпросния коментар и дори се у4удих 4е интелигентен и морален 4овек спрямо постовете си като теб би оставил такъв комент
Силата зависи от вида знания, които притежаваме.
Аватар
titoblex
 
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 23:33
Град: dimitrovgrad

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот Sunrise на 13 Фев 2010, 23:42

Титоблекс не се прай на хитър... скиптик

написаното беше срещу мене и реших че Алекс има сериозен проблем в момента я с жена я с шефа или с нещо друго..(дано не му се случва никога де) и реших да не му отоговарям писах му лично след което се разбрахме.... а тоя дето се крие зад неговото име имам само една дума за него думата е тази която всеки мъж обича да пипа влиза а и някои я лижат..хаха
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот CAnte на 14 Фев 2010, 05:21

Дебилите Са Навсякъде Бе Аз Мисля че Адмитите Трябава Да Ги Блокират Веднага щом Си Покажат Простотията.
Наистина Вече Е Прекалено...
Дайте Да Запазиме Този Сайт чист От Комплексар6тина И Уродливост.МОЛЯ ВИ!!!
Luke,Don`t Join The Dark Side...
Аватар
CAnte
 
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Яну 2010, 23:50

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот Бурзум на 14 Фев 2010, 09:42

Мисля си че и новините,и събитията,и статиите,и т.н. трябва да се коментират само с регистрация...Така няма да има объркване.
Все пак една регистрация се прави за 2 минути.
Аватар
Бурзум
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Яну 2010, 11:40
Град: Сливница

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот Bartek на 14 Фев 2010, 10:53

Съгласен съм с това. Без регистрация да не може да се коментира.Най-големите изписани глупости са от не регистрирани никове.
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот Sunrise на 14 Фев 2010, 11:23

А ве да попитам там в ляво където слагате разни размисли и страсти често се появяват на Георги Димитров :!: :?: :!:

Защо правите комуснистеческа пропаганда колеги??? Човека който по негово нареждане е избита голяма част от интелигиенцията на България както и под негово дело се прави атената в църквата света София и умират 10-ки невинни хора.... разкарайте го тоя прост Партизанин оттам много ви се моля.... гледам Ботев,Левски разни велики милсители и изведнъж Георги Димитров не се излагайте това е човека свалил монархията и докарал в България Сталинизма ако има сред вас деца на върли комуснити не си изкарвайте идеите тука нали е сайт за бойни спортове все пак ;)
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: ДЕБИЛ СЕ КРИЕ ЗАД МОЯ НИК

  0     Мнениеот Бурзум на 14 Фев 2010, 13:06

Според мен ,лозунгите в ляво са излишни и малко неподходящи...
Аватар
Бурзум
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Яну 2010, 11:40
Град: Сливница


Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта