Най-големият сайт за бойни спортове

       

Нов сайт на MMA България - коментари

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот cecowe на 04 Ное 2009, 21:31

Това със залозите е добра идея. И примерно като печелим да получаваме някакви точки или нещо от този род. ;)

По-здрави!
cecowe
cecowe
 
Мнения: 42
Регистриран на: 10 Окт 2009, 13:30

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Bartek на 05 Ное 2009, 11:39

Посещавам сайта редовно,харесвами добре оформен е можеш да научиш винаги нещо ново.
По горе са писали за виртуално залагане с точки и съответен рейтинг на потребители според познатите мачове,това ми харесва и ще кажа защо.
При такова залагане ще се повиши интереса към сайта,в стремеж всеки да види съответния резултат и класиране.
Ще се повиши интереса към бойните спортове,към състезателите,ще се интересуват хората кой какви мачове има какви са силните му страни,какъв е стилът му и тогава ще залага в стремеж да познае крайния резултат и неговото име да е на повисока позиция.
Съответно с образоване на феновете ще спрат разни изцепки и глупави изказвания от тяхна страна.
Но със тази екстра или без нея сайта е добър,единственото нещо което не ми харесва са търсачките,вижте направете ги по подробни по дата,по популярност нещо такова.Някой път съм забелязвал имате информация за всеки боец(име,прякор,дата,кариера),но немога да я открия свободно в сайта.Като искам да видя някой боец да напиша името му и да ми излязат 10 видео 10 интервю,нещо такова.Нещо средно между vbox7 и youtube.
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот oho на 06 Ное 2009, 17:10

Благодаря за коментарите до тук, очакваме още предложения и идеи, аз само исках да вметна нещо.

В момента има база данни с MMA бойци, където има кратка информация за всеки и цялата му кариера - Търсене на бойци - има го почти на всяка страница в ляво. Пишете име, прякор или фамилия и търсите в доста голяма база данни със състезатели. Но това ще го доразработим още повече в новия сайт. Ще направим и търсенето по-подробно, както и ще има фотогалерия.

Единствено това със залозите е малко по-пипкаво. Първо че е доста работа да се направи това, а отделно и ще трябва да се ангажира някой да го поддържа, постоянно да следи резултати и обновява събитията. Затова има вариант да го направим достъпно с SMS (примерно по 2 лева за месец), но пък ще бъде с награди след всяко събитие - примерно първия или първите трима може да печелят материална награда (тениски на Tapout, ръкавици и т.н.). Ако сте навити по този начин да си увеличите тръпката от двубоите, може да се заемем да направим такава система със залагания.

Исках и да открием кои други теми, които сега не покриваме, би било добре да слагаме в сайта. Мислех си нещо за здравето на мъжа например, защото предимно момчета и мъже влизаме тук и е добре освен спортни материали да четем и нещо полезно за самите нас.

Чакаме още предложения и идеи...
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот RuFi на 06 Ное 2009, 21:00

може би ще е интересно ако има и страница с седмични тренировъчни програми за различни бойни изкуства с снимки или видео да са показани упражненията за начинаещи :)
Get Rich or Die Tryin
Аватар
RuFi
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Окт 2009, 22:36
Град: Асеновград

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот cecowe на 07 Ное 2009, 01:52

RuFi написа:може би ще е интересно ако има и страница с седмични тренировъчни програми за различни бойни изкуства с снимки или видео да са показани упражненията за начинаещи :)

Toва също е много добра идея.

Явка, може да добавиш и още една подкатегория във форума - "Фитнес подготовка" или само "Фитнес". Ще пускаме сплитове, програми, режими, упражнения и т.н. Казвам го, защото "Тренировки и упражнения" ми се струва много общо.

Успехи!
cecowe
cecowe
 
Мнения: 42
Регистриран на: 10 Окт 2009, 13:30

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот spanky на 12 Ное 2009, 13:47

Аз бих плащал за такава страница със залагания щом ще има награди. Така действително ще има тръпка и в същото време няма да е хазарт. Разбира се плащането трябва да е някакво разумно 2-3 лева на месец не би трябвало да е проблем ама да си кажат и другите.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Serdjomedin на 13 Ное 2009, 20:07

Аз мисля и че не требва да трият това което сме писали много често сам виждал как некои хора пишат че са им истрили коментарите и на мен много пъти са ми истрили коментарите нз защо можеби защото моето мнение не е като на другите и за да няма кареница трият! (пример:писах че спорет мен в UFC са най добрите бойци и че Рогерс ако отиде няма да успее и че Федор не отиде в UFC за да не развали перфектният си статус защото 100% щеше да загуби в UFC а сички други беха на друго мнение че Рогерс ще мaже сички в UFC че в UFC са жалки и че Федор ще смачка сички в UFC) и ми истриха коментара може и да не е за това но секи път като сам на различно мнение от другите трият :D нз не съм сигорен за какво трият но ще е хубаво да оставят сякакви коментари каквито и да са без да трият смисъл ако има псувни нормално да трият ама аз не псувам тaкаче :D!
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Bartek на 13 Ное 2009, 22:01

Това със смс-ите ми харесва, аз съм за, но има едно малко нещо което ми е кофти и мисля, че само в този сайт съм го срещал, това се намира в коментарите на сайта, тея след всяка новина, видео и тн..Отдолу когато стават страниците повече от една, не вървят от едно, две, три, четири и последното мнение да е на четвъртата страница, а тук последното мнение се намира на първата страница и като погледне човек в първия, втория момент се обърква. А колкото до графата бойци, наистина излиза тук-таме нещо, ама се пише на латиница и то досега затова не ми е излизало нищо там.По принцип не съм толкова притенциозен, ама като сте отворили тема,това ше е.
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот шамари на 14 Ное 2009, 06:30

cecowe написа:Това със залозите е добра идея. И примерно като печелим да получаваме някакви точки или нещо от този род. ;)

По-здрави!

Майната им на то4ките, направете връзка с некой международен сайт за залагания и да земем некоя пара!
По отношение на отдела за упражненията, не би трябвало да се казва Фитнес, защото тая дума се ползва грешно в България.
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Nord на 17 Ное 2009, 18:26

Не мога да намеря никъде по сайта нито на лесно, нито на трудно, нито на каквото и да е друго място бутон "бойци", от където да виждам кои са бойците, каква им е статистиката и т.н.
Според мен трябва да има такъв бутон на супер видно място в навигацията на сайта, някъде между "видео" и "клубове".
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron