Най-големият сайт за бойни спортове

       

Нов сайт на MMA България - коментари

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот oho на 03 Ное 2009, 13:18

Здравейте

Поради постъпателно нарастващия интерес и посещения, решихме да доразработим сайта като го разширим доста и направим много нови функции и приложения.

За целта обаче нека всеки, който желае да бъде част от изграждането, да даде идеи какви нови неща би искал да има, какво му липсва и какво би било интересно да разработим или би искал да научава от сайта освен нещата, които ги има сега.

Все пак сайта се прави за да ни е кеф да го посещаваме и разцъкваме в него, затова мнения и идеи от всеки са добре дошли.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Rayan на 03 Ное 2009, 15:36

От както научих за този сайт (Около година)го посещавам всеки ден по няколко пъти и съм изключително доволен от него като цяло нямам забележки , но мисля че трябва да го популяризираме повече. Поздравления на екипа който го поддържа ;)
Това което не мe убива ме прави по-силен!!!!!
Аватар
Rayan
 
Мнения: 64
Регистриран на: 14 Фев 2009, 14:52
Град: София

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот brutallus на 03 Ное 2009, 16:47

ми аз имам 1 идея видях я от чуждестранен сайт да има възможност за салагане на мачове от UFC примерно или някоя друга федерация и да се залагат някакви въображаеми точки не реални пари или нещо от сорта . пожелавам ви успех в популизирането на сайта защото наистина е много добър
brutallus
brutallus
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Апр 2009, 22:04
Град: sofia

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Exodus на 03 Ное 2009, 19:36

Аз много харесвам този сайт, винаги намирам точната информация, без закъснение (още прясна, прясна/както се казва :D ). Влизам по-често и да търся малко поговорки за да се направя и аз на умен :D.
Най-прекрасният измежду цветовете е вишневият. Най-благородният измежду хората е самураят...
Аватар
Exodus
 
Мнения: 112
Регистриран на: 14 Юли 2009, 10:44
Град: Tutrakan

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот d0minuS на 03 Ное 2009, 19:59

Не знам дали има български сайт за залагания с реални пари насочен към бойните изкуства, но ако има такъв може да развиете някакво партниорство, така ще се популяризира сайта още повече сред хората, както казаха по-горе. Въобще рекламата като цяло ще е добро начало. Банери, общи проекти .. това решавате вие :)

Не е задължително да търсите партниорство с даден сайт.. достатъчно е дори да пуснете някаква реклама в голям портал, пак ще е нещо :) Кво ли говоря, вие си знаете :)

До тук сте постигнали много, от тук нататък само напред и нагоре ;)
d0minuS
d0minuS
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2009, 07:59
Град: София

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Serdjomedin на 03 Ное 2009, 20:35

Хубаво ще е да направят така че като влезнеш да се поеви едно дето можеш да гледаш клипче от най интересното което се случило и ще се случи като на www.ufc.com но да има и субтитри както в vbox7.com и ще е хубаво да има една търсачка за бойци пример(пишеш мирко крокоп и да излезна информация за мирко кога ще се бие кога се е бил за последно какво е спечелил такива нещa и негови клипчета долу)или да направят тимер като http://uk.ufc.com/ дето е от страни ще е много готино ама да е за сички организаци Pride,стрикефорце,UFC и така :) :D или просто да пуснат един календар е така как е горе магазини,форуми,хачало но най хубаво ще е тимер спорет мен :D
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Angerfist на 03 Ное 2009, 20:43

Чат прозорче ;)
"Хората ще забравят какво си казал. Ще забравят какво си направил. Но никога няма да забравят как си ги накрал да се чувстват."
Angerfist
Angerfist
 
Мнения: 19
Регистриран на: 03 Сеп 2009, 21:07
Град: Силистра

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот Aramis на 04 Ное 2009, 00:04

Еми сайта си е ОК,но ще ми допадне да има галерия с картинки,wallpaper-и и снимки на различни бойци и бойни изкуства.Примерно отделна секция за Фьодор,Кро Коп и др.И секции за BJJ,карате муай тай и т.н.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот rumbaka на 04 Ное 2009, 02:14

Сайта е страхотен !!!! Всеки ден без изключения го посещавам имате страхотни и бързо доставящи се новини както и статий.Бих искал ако можете да увеличите статийте и да казвате още по интересни неща :) Много полезна информация се намира тук. За развиването на сайта е нужна и рекламата,но според мен той е достатъчно развит в това отношение :) Имам друга идея ако можете да добавите категория филми (имам предвид документални,филма за бойните изкуства не е нужно да са качени а просто линковете към тях :) ) Би било интересно също както видях в предните постове да има информация кога и къде точно щте се бие дадения боец и какво е спечелил до момента.Като цяло сайта е супер естествено,че може и още но с времето екипа мисля,че щте се справи. Просто съвет задържайте вниманието с интересни Теми за разговори в форума както и статийте :) Пожелавам ви само напред и нагоре колкото може повече !
rumbaka
rumbaka
 
Мнения: 47
Регистриран на: 27 Юни 2009, 10:20
Град: Sofia

Re: Нов сайт на MMA България - коментари

  0     Мнениеот BulgaraySilva на 04 Ное 2009, 12:58

Ако може материалите да се качват и във Freehosting сървъри като RapidShare,MegaUpload и т.н. , защото много от торентите стават неактивни и е невъзможно изтеглянето им.
BulgaraySilva
BulgaraySilva
 
Мнения: 17
Регистриран на: 23 Авг 2009, 16:55
Град: Варна

Следваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron