Най-големият сайт за бойни спортове

       

Възраст на участниците във форумите на сайта?

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

На каква възраст сте?

до 16 г.
23
19%
17-21
51
43%
22-26
26
22%
27-30
6
5%
31-40
12
10%
41 и нагоре
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 118

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот racko1 на 24 Дек 2009, 01:11

18
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот Lunikoff на 25 Дек 2009, 21:39

20 годишен дядка :D lol lol lol lol lol lol
Dura lex, sed lex !!!

( ... "Законът е суров, но това е законът"... )
Аватар
Lunikoff
 
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Юли 2009, 22:36
Град: София

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот FlyingDutchman на 25 Дек 2009, 22:43

21
Аватар
FlyingDutchman
 
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Сеп 2009, 16:05
Град: Rotterdam, Netherlands

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот EDDIX на 26 Дек 2009, 14:56

Разбирасе че всички,хора по 20 ще протестирет.Но когато станете на по 25 ще разберете ,че всъщност съм бил прав.
А и смешко "Aramis",никога не съм си давал зор да пиша правилно в нета.Поне като правиш забелешки си напиши домашното.В темата която Аз съм задал в заглавието пише "КЛЮЧ" ,просто надоло в коментарите пиша по 50 думи в минута.
Заедно с злобните коментари и мненията извън темата.На трето място се намира и комплексарското поправяне на правописни грешки.
А какво обичам и какво не си е чисто моя работа.Лично аз съм правил много грешки в живота си и бих желал да помогна.И други хора да не правят същите грешки.Но почвам да се очайвам, мислих си ,че в този форум има хора със сходни интереси и положително настроени.С които ще кореспондираме адекватно.
Грешката е моя.Това е 1вия,и най-вероятно последния форум в който пиша.Ето затова трябва възрастова граница. :(
Аватар
EDDIX
 
Мнения: 222
Регистриран на: 06 Авг 2008, 23:15

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот Aramis на 26 Дек 2009, 20:42

Намирисва на заяждане както се казва :DD .Време е да започне голямото триене на мнения.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот EDDIX на 28 Дек 2009, 14:52

Напълно съм съгласен да се трият мнения.Особено на непълнолетните писачи.
Иначе разбирасе ,че неможе всички под 20 години да се сложат под общ знаменател.Това се отнася за всякакви групи (от цигани го астронавти).
Но в случея става въпрос за мнозинство.Сигурен съм ,че е имало и свестни еврей е Аушвиц, но мнозинството по това времв са били лихвари и хора ,които забогатяват на гърба на мизерстващите.
Според мен има по умен начин на делене от възрастовата селекция.Просто да има "BAN".Ако 3 или 5 хора се оплачат от 1 човек да му се забрани да влиза в форумите за месец примерно.
Или пък да има форум само за хора с покани.Примено човека който се грижи за форума да види хората който пишат адекватни Теми и мнения и да ги покани в "VIP"ММА форум ( да не се плаща с есемес :).И весели празници:)

P.S.Просто мразя да ми поправят правописните гршки.И то хора ,които 99% имат с пъти по малко "IQ" от мен.Надали са много хората ,които внимават как пишат в форумите.Бацаш по 50-60 думи и това е. :D
Аватар
EDDIX
 
Мнения: 222
Регистриран на: 06 Авг 2008, 23:15

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот oho на 28 Дек 2009, 15:03

При новия вариант на форума ще има репутация на потребителите, която се определя от полезността на мненията които е пускал и може да се добавя положителен или отрицателен рейтинг от всеки потребител, а сега моля спрете с излишните мнения.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Предишна

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта