Най-големият сайт за бойни спортове

       

Възраст на участниците във форумите на сайта?

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

На каква възраст сте?

до 16 г.
23
19%
17-21
51
43%
22-26
26
22%
27-30
6
5%
31-40
12
10%
41 и нагоре
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 118

Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот alexelguapo на 23 Окт 2009, 15:32

Здравейте,
имам чувството, че повечето от участниците в сайта са малолетни. Вярно ли е това?
Разбира се в това няма нищо лошо и е нормално, но понякога ние "по-възрастните" имаме нужда да обсъждаме по-сериозно и задълбочено дадена тема, което от своя страна не е възможно за малчуганите, поради липса на опит и знания. И се започват едни безмислени тиради....или спорове.
Моля споделете вашите мнения по въпроса.
Аватар
alexelguapo
 
Мнения: 72
Регистриран на: 05 Авг 2009, 23:12
Град: Варна

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот Skoidats на 23 Окт 2009, 20:49

Има резон в това каква аудитория влиза в сайта.

Хубаво е че има млади хора, които имат желанието да тренират и се интересуват от смесените бойни изкуства.

Да, определено има теми в които възникват спорове и нямат възможността да се аргументират, защото нямат и толкова опит и знания.

Но това важи и с обратна сила, познавам хора, които са много над пуберската си възраст, но не могат да се аргументират и влизат в неадекватни спорове. Имам предвид, че възраста не е толкова голям фактор.

А, иначе :roll: само двама ли сме между 22-26 години.. почвам да се плаша ;)
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот oho на 23 Окт 2009, 22:07

Темата до момента е прегледана над 60 пъти, а са гласували само 16 души, така че няма как точно да се разбере коя е преобладаващата възраст. Предполагам между 18 и 28 са най-много.

Относно форумите - за съжаление навсякъде е така - безпочвени заяждания отвсякъде. Бях чел някъде за разликата между българските и американските форуми. В американските форуми като си напишеш въпроса ти обясняват много подробно и обширно това, което ти е нужно. А в българските когато попиташ нещо, надълго и широко ти обясняват колко си прост, тъп, нищо не знаеш и се започват заяжданията. Това в рамките на шегата, разбира се, но има доза истина за съжаление.

Тук се стремим такива провокации да се свеждат до минимум, а тъй като скоро ще разширяваме доста сайта и дейността му, ще има масивно триене на мнения, които не са на кирилица или пък са откровено провокации към останалите потребители в сайта. Идеята е да се събира и обменя полезна информация тук, а не форумът да бъде сцена за изява на комплексирани младежи.

А и обмисляме из предстоящите нововъведения да направим така, че хората сами да поограничат безразборното заяждане, но как ще стане това ще запазя в тайна за сега ;)
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот MIKEMARU на 23 Окт 2009, 22:10

alexelguapo написа:Моля споделете вашите мнения по въпроса.
Съгласен съм с това което казваш.

Иначе аз съм в предпоследната графа.

Skoidats написа:Имам предвид, че възраста не е толкова голям фактор.
И това е вярно. Не е до възраст, а до интелект. По форуми съм срещал учудващо зрели и умни младежи (на по 16 дори).

Хора всякакви.

А някои тук са си за банване, ама...

Да сме живи и здрави!
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот mart1nezZ на 24 Окт 2009, 00:21

Наистина би било хубаво да срещаме във всички БГ форуми, подробни и аргументирани мнения, да не срещаме глупави спорове и заяжданици, но уви, това е доста, доста далеч от реалността. Преди време вярвах в заблудата, че 100% от хората, пишещи и подвизаващи се във форуми за бойни изкуства и бойни спортове, са с дисциплината и философията на самураи, в следствие тренировките в залата, но за съжаление се оказа, че представите ми, отново драстично са се разминавали с реалността.

Иначе конкретно по въпроса за възрастта, аз съм на мнение, че тя не е от такова значение, както не е от значение дали ще влезеш за първи път в залата на 5 или на 35, стига обаче, човек да има поне малко акъл в главата и разбира се, повече от няколко месеца тренировки.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот RaydaNmma на 24 Окт 2009, 01:52

Ами аз съм на 16 години, а отностно нелепити и т.н. отоговори аз предпологам че повечето неща които "нашета алдитория" споделя че са това което са ни казвали тренерите или хората с повече опит в "бранша" , апак не мисля че някои които не е на вътре трябва да оставя някакви задълбочени отговори,но.....
...Предполагайки че в тази тема ще влязат по-ждрелостно хора е удобно да попитам има ли поллу-професионални и професионални спортисти в този сайт

Редакция:
Писането на кирилица е задължително!
Писането грамотно е препоръчително!
Сайта се посещава от професионалисти и само трениращи, както и фенове на спорта, моля не се отклонявай от темата.
Следващи постове, написани на шльокавица, се ТРИЯТ!
Аватар
RaydaNmma
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Окт 2009, 09:07
Град: SOPOT

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот bandwidth на 24 Окт 2009, 08:04

Да си призная - и аз съм в предпоследната графа, но съм съгласен, че не това е най-важното.
И ОХО - много се радвам, че сайта ще се разширява, защото поне по три-четири пъти на ден съм тук :)
Аватар
bandwidth
 
Мнения: 81
Регистриран на: 17 Ное 2008, 10:44
Град: Devin

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот sme6kov на 24 Окт 2009, 13:42

Аз също съм на 16. И като повечето от вас и аз мисля, че възрастта не е определящия фактор за знания и опит. Понякога всеки влиза в безмислени и глупави полемики, но важното е да се усетиш ако случайно навлезеш в такива. А за заяжданията няма какво да коментираме... Избиването на комплекси в интернет пространството вече е мода lol

RaydaNmma, не съм сигурен дали точно са "превели" поста ти или "преводача" е допуснал такива смешни грешки lol lol
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот Логрус на 24 Окт 2009, 15:27

Всъщност възрастта е определяща за много неща, но като си на 16 някак си не е изгодно да си го признаеш :P
Това не ви прави по-лоши, половин хора или нещо подобно, както не прави и по-възрастния човек по-добър и тн.
К.П.
"Уважение всекиму - страх никому !!!"

http://www.youtube.com/watch?v=zEuV45PLhmU
Логрус
Логрус
 
Мнения: 156
Регистриран на: 28 Юли 2008, 20:01
Град: София

Re: Възраст на участниците във форумите на сайта?

  0     Мнениеот alexelguapo на 24 Окт 2009, 15:59

Съгласен съм с Логрус.
Малките трябва да се вслушват в съветите на по-големите. Това може да е само в тяхна полза.
Всеки от нас е получавал насоки в живота си. Човек се учи докато е жив и както ние големите уважаваме мнението на другите, така и малките трябва да го правят.
Аватар
alexelguapo
 
Мнения: 72
Регистриран на: 05 Авг 2009, 23:12
Град: Варна

Следваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron