Най-големият сайт за бойни спортове

       

Защо посещавате ММА България?

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Защо посещавате ММА България?

Предимно заради новините
4
5%
Предимно за предстоящите събития
4
5%
Предимно за да чета статиите
4
5%
Предимно за видео материалите
0
Няма гласували
Предимно заради форума
6
8%
Заради всичко изброено
43
64%
Друго
6
8%
 
Общо гласове : 67

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот spanky на 11 Яну 2009, 20:43

Prqkora написа:Посещавам сайта заради форума,а миналата зима гледах една театрална постановка "вечеря за глупаци" ,мн е яка :)

Ами радвам се че ти е харесала. И аз много се кефя когато се идентифицирам с някой от героите или негови "качества" във филм или постановка.

А това с клубовете кога ще е готово? Идеята е много добра, нали ще е за цялата страна? Мисля че ще е много интересно.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот Nord на 11 Яну 2009, 21:27

Сайтът е прекрасен и ако нещо го разваля, това е форумът и опцията за писане под статиите. Това е сайт, предоставящ информация за бойни изкуства, а не дрънкалница за психопатстващи селяни. Има си достатъчно форуми за дрънкане. Тук не бива да се дава място за изява на психопати. Ясно е, че желаещите да коментират са психопати. Ако те влекат свободните боеве - влизаш, прочиташ, запознаваш се. За какъв дявол ти е да дрънкаш? Кой има нужда да говори? Ами много ясно, който не му пука за този вид спорт, който е недоклатен простак с желание да се изговаря, да обяснява на другите, да кофликтува. На улицата, извън дома има достатъчно място и поводи да се конфликтува. Можеш да блъснеш човек в метрото, да налетиш на бой в дискотека, да пребиеш самотна жена в тъмното. Защо, по дяволите, тук се дава възможност на психохатите да пишат? От кога това от сайт за бойни изкуства се превърна в дрънкалница за ненормални пубери?
Спрете веднага тъпия форум и тъпата опция за писане под статии. Сайтът е за четене, а този спорт не е за мърляне. Да си говорят на студентските скамейки и в чалга клубовете, не и тук.
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот oho на 12 Яну 2009, 10:56

Nord, целта на сайта е освен да информира всеки, който се интересува от смесени бойни изкуства и изобщо оптимални тренировки, да събира и хора с еднакви интереси. Сайтът предлага новини, статии и т.н., но опитът който всеки е натрупал е безценен и често е по-полезен от една статия. Затова са нужни коментарите, където всеки може да добави или дискутира нещо и форумът, където могат да се задават въпроси, формират дискусии и какво ли още не. Той е много важна част от MMA сайта и занапред се надявам да стане и най-активната такава.

Spanky, качването на видео клипове е почти готово вече ;)

Благодаря и моля продължавайте с градивната критика.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот enjoyy на 12 Яну 2009, 16:01

А така Nord, кажи им го на тия простаци недоклатени психопатични, к'во пишат да развалят прекрасния сайт!?! Добре че обаче има и момчета като тебе дето ги разбират нещата и точно за това форумът ни е нужен!

Между другото Nord, какво реши с носа? Ще го чупиш ли или вече го счупи, аз дълбоко се интересувам от тоя проблем с ъпъркът-ите по улиците та ще съм ти благодарен да споделиш своя (не пречупен през призмата на "конфликтуващият" пуберски мозък) опит!

long live the nose!!!


Мнението е модерирано.
enjoyy, прочети правилата за писане в MMA форума.
Откровеното заяждане между потребителите не се толерира!
Коментари, които нямат отношение по темата, също!
enjoyy
enjoyy
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Юли 2008, 11:09

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот Prqkora на 12 Яну 2009, 21:42

Спрете веднага тъпия форум и тъпата опция за писане под статии.

Това че на един не му харесва форума не значи че трябва да бъде спрян!!! Никой не те задължава да четеш коментарите под статиите,както и да влизаш във форума!
Ако все пак се чувстваш длъжен лошо няма но не го оплювай,аз лично ще се радвам да продължаваш да го посещаваш,защото четенето на твоите постове е истинско удоволствие!
Prqkora
Prqkora
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Дек 2008, 16:51

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот linkinparkwe на 22 Яну 2009, 19:32

Имам oще eдно запитване... Ще можем ли да пишем коментари, на профилите на самите бойци? ;) Ще съм много щастлив.
linkinparkwe
linkinparkwe
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Ное 2008, 17:27
Град: dobrich

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот mart1nezZ на 23 Яну 2009, 02:54

linkinparkwe написа:Имам oще eдно запитване... Ще можем ли да пишем коментари, на профилите на самите бойци? ;) Ще съм много щастлив.

С каква цел?!
Бойците спокойно могат да се коментират и във форума. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот linkinparkwe на 23 Яну 2009, 19:58

С каква цел?!
Бойците спокойно могат да се коментират и във форума. ;)[/quote]
Хммм ... :roll: Не всички пишат във форума :frown: ,незнаино защо ... Но е факт. Просто Си мисля че може би ще е по удобно :!: :neutral: :?
linkinparkwe
linkinparkwe
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Ное 2008, 17:27
Град: dobrich

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот oho на 24 Яну 2009, 13:16

Много искаме да развием форумната част, имаме много посещения, които стават все повече, но както каза, не се пише достатъчно във форума. И може би от тази гледна точка поне за сега не е удачно да слагаме коментари и при бойците. Идеята обаче е яка и се записва в тефтерчето и след като тази част на сайта набере повече скорост ще я направим ;)

Да кажа и тук - качването на видео клипове е готово вече и всеки може да добави видео в сайтa.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот miyagi на 24 Яну 2009, 15:25

Аз посещавам сайта, предимно заради новините и статиите. Дори, чак днес реших да се регистрирам. :)
Аватар
miyagi
 
Мнения: 21
Регистриран на: 24 Яну 2009, 15:16
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron