Най-големият сайт за бойни спортове

       

Защо посещавате ММА България?

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Защо посещавате ММА България?

Предимно заради новините
4
5%
Предимно за предстоящите събития
4
5%
Предимно за да чета статиите
4
5%
Предимно за видео материалите
0
Няма гласували
Предимно заради форума
6
8%
Заради всичко изброено
43
64%
Друго
6
8%
 
Общо гласове : 67

Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот oho на 09 Яну 2009, 12:00

Предстои ни малък ъпдейт, с който да направим сайта по-добър и искаме да получим и повече коментари за това как би могъл да стане по-добър и по-удобен.

Ще се радвам всеки, който има предложения за по-добро функциониране на сайта от всякакво естество да сподели в тази тема. Както и искаме да направим така, че повече потребитали да пишат във форума - имаме доста посещения, но много малко се пише във форума, а това не е хубаво да е така. Сериозно сме се захванали и няма да престанем докато не станем номер 1 (и тогава няма да престанем също).

Ако смятате, че е нужно да се добави още нещо към сайта за по-голяма ефективност - споделете.

Благодаря предварително ;)
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот Логрус на 09 Яну 2009, 16:05

Предимно за предстоящите събития

е това , което ме вълнува най-много
интервютата и статиите са интересни (понякога :p ), но информация за събитята, която си добивам от тук ми е по-важна
К.П.
"Уважение всекиму - страх никому !!!"

http://www.youtube.com/watch?v=zEuV45PLhmU
Логрус
Логрус
 
Мнения: 156
Регистриран на: 28 Юли 2008, 20:01
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот spanky на 09 Яну 2009, 16:18

Може ли да направите да се добавят видео клипове в сайта от всички?
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот sme6kov на 09 Яну 2009, 16:30

Ще има доста хора които ще злоупотребяват с това според мен ;) Но пък като се замисля ако първо бъде одобрено от екипа става.

Когато цъкна на някакъв линк в сайта, не ми се отваря нов прозорец а влиза от този в който съм. Би било добре да се направи така, че като цъкна на линк или нещо друго да излиза в отделен прозорец :)
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот linkinparkwe на 09 Яну 2009, 21:09

Сайта е най-добрия за мен ;) Почти всичко, което е в него е от голяма полза... Много се радвам че го има ;]]] Амм между другото, няма да е зле да се сложат някакви класации... - Като боец на годината, мач на годината и т.н. Ще ми е интерестно, какво мислят хората ;]]] Сайта е супер як, браво ;)
linkinparkwe
linkinparkwe
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Ное 2008, 17:27
Град: dobrich

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот DibSoul на 09 Яну 2009, 22:56

Сайта и всичко в него е прекрасно.
От 3 години се занимавам с БИ и за първи път виждам сайт, който да се преближава до нивото на чуждестраните. Продължавайте с добрата работа има хора, който го оценяваме.

Обаче има едно нещо, което открито ме дразни.
Раздела "Клубове" е много добър като идея. По принцип до колкото го разбирам това е място където мога да видя, какво мога да тренирам в градът ми (Плевен). Обаче когато го използвам не ми показва нищо. И това е така с доста хора. Какъв е смисъла да се слага такъв раздел ако не върши никаква работа ?! В моя град има два клуба по кик-бокс, за който знам че съществуват но те не присъстват в раздела. Много лесно от ТУК може да видите всички клубове в страната и да ги попълните. По същия начи може да се вкарат и другите спортове. Това е информация, която печели страшно много интерес. В други сайтове използват тактиката още при регистрация потребителя да пише какво тренира и от кой град е. Щом знаете това много лесно с едно лично съобщение може и да разберете, къде точно тренира. Така се попълва база дани със спортове и места за трениране.

Това е от мен. ;)
Много успехи в 2009 !
Аватар
DibSoul
 
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Ное 2008, 23:25
Град: Плевен

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот mart1nezZ на 10 Яну 2009, 02:10

Логрус написа:
Предимно за предстоящите събития

е това , което ме вълнува най-много
интервютата и статиите са интересни (понякога :p )

Логрус, ще ми е интересно да кажеш, какви статии, наистина биха представлявали интерес за теб? Въпросът е и към останалите потребители. ;) Давайте идеи, критикувайте, не ни жалете! ;)


spanky написа:Може ли да направите да се добавят видео клипове в сайта от всички?

Имаше обсъждане по въпроса, но както каза sme6kov, поради евентуалните злоупотреби, най-вероятно това ще бъде направено с уговорката, клиповете да минават първо през одобрението на някой от екипа. ;)

linkinparkwe написа:Сайта е най-добрия за мен ;) Почти всичко, което е в него е от голяма полза... Много се радвам че го има ;]]] Амм между другото, няма да е зле да се сложат някакви класации... - Като боец на годината, мач на годината и т.н. Ще ми е интерестно, какво мислят хората ;]]] Сайта е супер як, браво ;)

И такава идея имахме, и надяваме се в най-скоро време и тя както и другите неща, да стане реалност. ;)

DibSoul написа:Обаче има едно нещо, което открито ме дразни.
Раздела "Клубове" е много добър като идея. По принцип до колкото го разбирам това е място където мога да видя, какво мога да тренирам в градът ми (Плевен). Обаче когато го използвам не ми показва нищо. И това е така с доста хора. Какъв е смисъла да се слага такъв раздел ако не върши никаква работа ?! В моя град има два клуба по кик-бокс, за който знам че съществуват но те не присъстват в раздела. Много лесно от ТУК може да видите всички клубове в страната и да ги попълните. По същия начи може да се вкарат и другите спортове. Това е информация, която печели страшно много интерес. В други сайтове използват тактиката още при регистрация потребителя да пише какво тренира и от кой град е. Щом знаете това много лесно с едно лично съобщение може и да разберете, къде точно тренира. Така се попълва база дани със спортове и места за трениране.

Идеята на раздел "Клубове", наистина е хората да бъдат информирани, за това къде могат да тренират бойният спорт или бойното изкуство, който/което желаят. Факт е, че много бързо може да нахвърляме клубове в този раздел, с някакво инфо, копирано от сайт на клуба или взето от другаде някъде, но в конкретния случай, раздела е все още празен, защото с колегите искаме да обиколим лично, колкото се може повече клубове в София и страната, да видим на място за какво става въпрос, да направим някоя друга снимка, да имаме най-общо казано ясна представа за клуба, за методите на тренировка и как тя протича, като цяло. Да обясним на треньорите за сайта и за възможностите, които предлагаме на тях, като собственици на клубове и т.н. Не се притеснявайте, това е една от основните функции на сайта, която екипа ни в най-скоро време ще реализира. Просто искаме нещата да са изпипани, за да бъде информацията предоставена на Вас потребителите, по възможно най-добрия начин. В заключение ще кажа, че критиката на DibSoul, се приема. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот Логрус на 10 Яну 2009, 12:16

За мен представляват най-голям интерес статии с малка, но точна и конкретна по дадена област, информация. Примерно "ефектът върху пръстите, при удар с юмрук" , "трениране на вестибуларния апарат в бойните изкуства", "10 разлики между удара с крак и удара с ръка" ... изсмуквам си ги от пръстите тези примери :) .
Също така и малко по-отвеяни и недоказуеми като "психологически профил на средностатистическия практикуващ бойни изкуства", "психология на боя в клетка" , "практики за подтискане на емоциите (гняв, страх, желание за насилие) в развиваща се конфликтна ситуация" и тн. Те, ако не друго , поне ще са забавни за четене lol

п.п. забравих да добавя, показах сайта на приятел от Германия и се замислих, че сайта му липсва опция за англоговорящите, или най-малкото един раздел на форума, където да могат да пишат и да четат. Там могат да се праскат и всякакви непреведени материали. Като за начало не мисля, че ще има кой знае каква полза от това (да не говорим за посещаемост), но е престижно 8)
п.п.п. което трябва да се превежда като последенпослепис :)
не искам да кажа, че такива статии липсват в сайта, напротив, просто отбелязвам какво ми се чете на мен, какво търся ;)
К.П.
"Уважение всекиму - страх никому !!!"

http://www.youtube.com/watch?v=zEuV45PLhmU
Логрус
Логрус
 
Мнения: 156
Регистриран на: 28 Юли 2008, 20:01
Град: София

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот linkinparkwe на 11 Яну 2009, 00:13

Супер! С нетърпение очаквам промените... Успех на админите :) 8) 8) ;)
linkinparkwe
linkinparkwe
 
Мнения: 13
Регистриран на: 30 Ное 2008, 17:27
Град: dobrich

Re: Защо посещавате ММА България?

  0     Мнениеот Prqkora на 11 Яну 2009, 16:29

Посещавам сайта заради форума, а миналата зима гледах една театрална постановка "Вечеря за глупаци", много е яка :)
Prqkora
Prqkora
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Дек 2008, 16:51

Следваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron